Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
şu kan sonucumda pozitif çıkarsa şayet 7 gün kala idrarda öğrenmiş olacağım..ama devlete yaptıralım dedim diye 24 saattir süründürüyor mübarekler

Selam kizlar. Ben bir bucuk yillik evliyim ve bir yildir cocuk sahibi olmak istiyoruz. Esimde bende doktora gittik ama sonuclar temiz. Anne olmayi cok istiyorum. Esimle her ay adet gunumde cok uzuluyoruz. Bir yildir buradaki butun konulari tek tek okudum ve sonunda bende yazmak istedm. Bnm de adetime bir iki gun var. Goguslerim sis ve cok hassas. Akintimda cok fazla... ne dusunecegimi sasirdm. Akinti adet olacagimi mi gosteriyor? Cok uzgunum. Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin. Beklemek cok zor...

Bu arada iki gun once idrar testi yaptm evde negatifti hemde cok nettttt. erken mi yapmisim dort gun vardi adetime. Esimin dogum gunu on mart. Ona hediye olarak bebek mujdesi vermek istiyorum...

Yasim kücük 18in içindeyim ama yil olarak doldurmadim. Erkek arkadasimla tam bir iliski olmasada bir seyler yasadik 17 aralik gibiydi yanlış hatirlamiyorsam. Iliskiden sonra 10 gun gecikmeli olarak adetimi oldum. Sonraki ay tam olmam geren gunde tekrar adet oldum. Bu süreç icerisinde 5 tane falan gebelik testi yaptim evde uygulananlardan. Hepsinin sonuc negatifti. Ama istahim acildi ve sanki karnimda bir sislik varmis gibi hissediyorum. Sizce hamilemiyimdir nolur yardim edin zor durumdayim. Cok kafama taktim. Yaptigimdanda cok pisman oldum cok tovbe ettim. Lutfen konu hakkinda bilgisi olanlar benimle paylassin

Kesinlikle degilsin canim hamile flan. Biz o kadar ugrasiyoruz olmuyo ki sen adet olmussun. Psikolojik seninki. Boyle bir sacmalik yapma bnce tavsiyem bir dhaa. Hersey zamaninda guzel...

Güzelim kaç kere daha sorduğunda için rahat edecek ? Git bir özel hastanede kan testi yaptır en kötü ihtimalle. Ya da şunu düşün ne olursa emin olurum diye onu yap. Sonuçta yazdıklarına göre hamile olma ihtimalin yok. İçin içini yemesin artık zulmediyosun kendine.

Rabbim gönlünüze göre versin inşaallah ilk belirtiler göğüste belli oluyo yani bnde öyle olmuştu ama kişiden kişiye değişiyo adetinin gecikmesini bekle 1 hafta geciktiği zaman hemen kan testi yaptırmaya git çünkü eczaneden alınan testlerin çoğu yanlış çıkabiliyo Rabbim hayırlısıyla hayırlı evlatlar nasip etsin inşaallah

Bat günü göğüslerimin ağrısına daha fazla dayanamadıgim için test yaptım koyu bir 2. Çizgi çıktı

Bnde 4 gün testte hafif silik olarak gördüm sonra 6 .gün yine denedim ve tam net 2 çizgi gördüm :)

ben kan testi dışındaki hiç bir teste güvenmiyorum!! şuan hamileyim o kadar test yaptım ama çıkmadı 6 haftalıkken kan testinden öğrendim ve doktora gitmeden bir gün önce ne olur ne olmaz diye test yapmama rağmen çıkmadı. kan testinden başkasına güvenmeyin.

Arkadaşlar ben 16 şubatta adet oldum 21inde bitti 27 subat doktora gittim ağrım vardı yumurtan catlamis bugün ve yarın iliskiye gir dedi 27,28,1 inde iliskiye girdim şuanda adetime 7 gun var hamile olma ihtimalim varmı test yapsam cikarmi fikirlerinizi alabilirmiyim

Daha erken canımi hamile olsan bile idrara geçmemiştir daha. Adete 1-2 gün kalana kadar bekle. Bu arada yumurtan 27'de çatladıysa BAT 13 mart olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…