Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Canım daha çok varmış eger çok şüpheleniyorsan anca kanda çıkar kan tahlili yaptır illa ben gibi yapıcam diyorsan bi yap ama negatif sonuç seni etkilemesin hımm bide dikkatli ol agır iş yapma benim arkadaşım bat gününde kan tahlilinde çıkmamış diye rahat davranmış sonradan öğrenmişti ama kaybetti hemen ardından
Ayy Allah korusun.. doğru diosun dikkat edeyim ama hiçbir belirtim yok ne akıntı ne hassasiyet..sanırım bu ay da olmadı..o kdr da denedik :KK43: Hayırlısı

E
Ayy Allah korusun.. doğru diosun dikkat edeyim ama hiçbir belirtim yok ne akıntı ne hassasiyet..sanırım bu ay da olmadı..o kdr da denedik :KK43: Hayırlısı
Evet canım herşeyin hayırlısı bakalım bazen hiç belirti de olmuyormuş benim geçen ay tamam dedim kesin hamileyim bukadar belirti psikolojik olamaz derken daha günüme 2 gün vardı çıktı geldi kırmızılar bu ayda tutmadı diyordum bakalım dün silik çizgi çıktı bugun hala gelmedi

ben ctesı doktora gıtmıstım doktor bırazcıkda olsa hamılelıkten suphelenmıstı ben sımdı tekrar gıtsem kan testtı yaptırsam doktor bısey dermıya cekınıyorum sankı bana nıye geldın erknden dıcek gıbı pof adete daha bugunle bırlıkte 6 gun vr napsamkı saglık ocagıda yk yakınımda

ben ctesı doktora gıtmıstım doktor bırazcıkda olsa hamılelıkten suphelenmıstı ben sımdı tekrar gıtsem kan testtı yaptırsam doktor bısey dermıya cekınıyorum sankı bana nıye geldın erknden dıcek gıbı pof adete daha bugunle bırlıkte 6 gun vr napsamkı saglık ocagıda yk yakınımda
Bir iki gun daha bekle derim ben sana 6gun var diyosun ciksada cok dusuk cikar degerlerin

E

Evet canım herşeyin hayırlısı bakalım bazen hiç belirti de olmuyormuş benim geçen ay tamam dedim kesin hamileyim bukadar belirti psikolojik olamaz derken daha günüme 2 gün vardı çıktı geldi kırmızılar bu ayda tutmadı diyordum bakalım dün silik çizgi çıktı bugun hala gelmedi
Aaaaa silikmi ciktiii..supppper bi haber buu
.insallah kopkoyulari betahcg 1000 kusurleri de gorurusuuun.masallah

arkadaşlar allah askına bu mıgde bulantılarımın sebebı neolabılırya benı uykumdan uyapdırıp kusturacak kaadar kafayı yıcem:KK43::KK43::KK43: yarın ılk ısım kadın dogumcuya gıtcem of of

Saol canım inşallah isteyen herkes görsün :) hadi bakalım belki senin de 4-5gün sonra belli eder meleğin kendini
Amin amin amin inşallah..Rabbim hayırlısıyla sağlıklı hayırlı bir evlat versin isteyen herkese....bat 18 mart..kaldı 7 gün..dayanamıorum yrn test mi yapsam ki

Yani dikkatli bakınca belli en azından benden başkası da görebiliyor

Eklentiler

• DSC_0088.JPG
    DSC_0088.JPG
    26,4 KB · Görüntüleme: 114
V
arkadaşlar allah askına bu mıgde bulantılarımın sebebı neolabılırya benı uykumdan uyapdırıp kusturacak kaadar kafayı yıcem:KK43::KK43::KK43: yarın ılk ısım kadın dogumcuya gıtcem of of
canım diger yazılarını da okudum da bence bir test yaptım önce ama çıkmayabilir bencede en azından pazartesiye kadar bekle şimdi gitsen aynı şeyleri söyleyip geri gönderir

Ya kana bana kalsa kalkıp gidip test yaptırsam süper olcak ama eşim bir hafta bekle diyor ama pazartesi saglik ocağında yaptırcam inşallah

X