Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
Polip ney canım bilmiyorum onun için soruyorum , büyütecek bir sorun yokmuş çok şükür ; bende Smear hormon aklına ne geliyorsa hepsini yaptırdım bişey çıkmadı çok şükür , benim sadece kist sorunum vardı , basit kistlerde 4-5 aydır ilaç kullanıyorum bu ay temizlenmişti kistim bitmişti yani , aslında Kist siz ilk denememizdi aslında bakalım bekliyoruz günüm geçti 5 gun , bende eşimi Sperm testi için götürcem ramazanin bitmesini bekliyorum
Aynen bende ramazan bitmesini bekliyorum polip kist gibi et beni gibi biseymis zarari olmaz dedi ama bazi forumlarda engel olabilecegini okudum korkuyorum kistlerini aldirdinmi canim engel bi durum yoktur insallah benimde 3 gun gecikti reglim ama dun test yaptim yine husran cok uzuluyorum

Aynen bende ramazan bitmesini bekliyorum polip kist gibi et beni gibi biseymis zarari olmaz dedi ama bazi forumlarda engel olabilecegini okudum korkuyorum kistlerini aldirdinmi canim engel bi durum yoktur insallah benimde 3 gun gecikti reglim ama dun test yaptim yine husran cok uzuluyorum
Canım benim kistim 7 Cm di duphasTon diye bir ilaç var onunla attım kistlerimi , basit kist benimkisi kendiliğinden atılan kist türü ,bakalım .bende 6_7 GÜN ÖNCE erken gebelik testleri oluyor ya fortel markası da ondan yapmıştım negatif çıktı , ama bu forumdaki bazı arkadaşlar dan bazı gebelik lerde geç döllenme olduğu için cikmayabiliyor demesi umit oluşturdu beklemedeyim suan

Seni çok iyi anlıyorum aynı duyguları bende yaşıyorum ama napalım Allah buyuk

Geç olsun da güç olmasın , sağlıklı sıhhatli j
hayırlı evlatlarimiz olur inşallah . Rabbim kimseyi evlat hasreti yokluğu gostermesin

Geç olsun da güç olmasın , sağlıklı sıhhatli j
hayırlı evlatlarimiz olur inşallah . Rabbim kimseyi evlat hasreti yokluğu gostermesin
Ay hadi insallah guzel haberlerini bekliyorum senle ayni anda belli olucak eger varsa gebelik ,belirtin vs varmi bende bu ay hicbir belirti yok isin kotusu birde evet o marka icin bende duydum yanlis sonuc verdigini bende bi umut bekliyorum bat gunu negatif cikti testim bakalim

Ay hadi insallah guzel haberlerini bekliyorum senle ayni anda belli olucak eger varsa gebelik ,belirtin vs varmi bende bu ay hicbir belirti yok isin kotusu birde evet o marka icin bende duydum yanlis sonuc verdigini bende bi umut bekliyorum bat gunu negatif cikti testim bakalim
İletişimi kesmeyelim ozaman ☺ takip edelim birbirimizi durumlarda n haberdar olalım , walla ben geçtiğimiz aylarda bi gebenin yaşaması gereken herseyi yaşadım istediği için insan bide psikolojik olarak hazırlıyorsun kendini , onun için bu ay hiç belirtim yok bakalım değilimdir diye sartliyorum kendimi üzülmemek icin

İletişimi kesmeyelim ozaman ☺ takip edelim birbirimizi durumlarda n haberdar olalım , walla ben geçtiğimiz aylarda bi gebenin yaşaması gereken herseyi yaşadım istediği için insan bide psikolojik olarak hazırlıyorsun kendini , onun için bu ay hiç belirtim yok bakalım değilimdir diye sartliyorum kendimi üzülmemek icin
İkimizde aslında suan beklemedeyiz ☺

Ayyy ikimizde aynı anda hamileyim haberini veririz insallah
Ayyy evet canim insallah yaa kismet bakalim isimiz allaha kalmis artik ,olumlu olumsuz bildir sonucu en azindan insan kendi gibi bekleyen cabalayan umitlenen birini gorunce daha cok hevesleniyo hamileyim haberi verirsin insallah

Ayyy evet canim insallah yaa kismet bakalim isimiz allaha kalmis artik ,olumlu olumsuz bildir sonucu en azindan insan kendi gibi bekleyen cabalayan umitlenen birini gorunce daha cok hevesleniyo hamileyim haberi verirsin insallah
Canım üzgünüm hasta oldum .sende durumlar ne

Cnm bnd hasta oldum maalesef ):

Aynı gün olmamızda enteresan oldu şimdi , Gülsem mi ağlasam mi bilemedim

Selam kaybedenler klubu bende bugun oldum ne sans ama kader ortagiyiz resmen hahahhaha :KK70: aglancak halimize guluyorum ama bende bi gariplik var kahverengi cok az bi akintim oldu suan kesildi ilk defa bole bisey oluyo

kızlar dualarım sizinle umarım en kısa zamanda güzel haberlerinizi verirsiniz :KK39: bnde szin gibi her adet oluşumda üzüldüm sabrın sonu selamet sıkmayın canınızı :KK66:

Bende bugün hayal kırıklığı yaşayanlardanı m .Rabbim sabır versin.isteyen herkesin kucağıni doldursun inşallah.

izlar mrb:) benim de bata 3 gun var ama cok degisik seylrr yasiyorum ya.kafayi yicem artik.yumurtlamadan beri sol kasgmda ozellikle agri ve batmalar oldu ama surekli oldu hergun hissettim.butun belirtileri gun gun yazdim usenmeden:) hamileysem detaylaryla yazarim insaallah.. Her seyde kendimi ikna ettim kesin psikolojik dedim ama dun cok acayip bise fark ettim gogus ucum kararmis.ve etrafndaki koyu alan kabarmis o sivilce tarrzi seylrr yok olmus cok vardi bnde.sismis resmen o alan genislemis.ilk defa gordm bunu bn kndmde.hatta emin olmak icin esime gosterdim o da dedi bariz kararmis kabarmis diye.bu beni cok umutlandryo.ama biyandan ayni adet olcakmisim gbi karnm agriyo ve her an adet oluyomusum gbi his var tuvalete gidiyrm surekli o yuzden geldi bu sefer diyerek ama yok tabi..sabah uyandgmda midem bulaniyo iki gundr.bu gogus bni umutlndiriyo ama adet olcam hissi cok daha fazla.var mi boyle bise yasayan ? Adet olcak gbi olup hamile kalan veya bu gogus olayi.ne zorms beklemek yaa:))

Selam kaybedenler klubu bende bugun oldum ne sans ama kader ortagiyiz resmen hahahhaha :KK70: aglancak halimize guluyorum ama bende bi gariplik var kahverengi cok az bi akintim oldu suan kesildi ilk defa bole bisey oluyo[/QUOTE

Selam canım ayyy ınsallah yerleşme kanamasıdır , guzel haberler beklıyorum :)

X