Hamile arkadaşlar hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

Hamişler ve Anneler ; Hamileliğinizi idrar testinde ne zaman öğrendiniz?

• Ankete Katılan
    6.360
20151112_073055.jpg
kızlar gebe miyim böyle olupta hamileliği ilerleyen oldu mu

Eklentiler

• 20151112_073209.jpg
    20151112_073209.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 165
Kızlar cokkk mutluyum bugün hamile oldugum kesin sonuclandi :-) ciddi anlamda sabır gerektiren bi süreç hamile kalmayi düşünmek. Buraya 2 3 defa yazdim hatta negatif oldugu günlerde. ilk adetim 2 gün gecti test yaptm kendim negatif cikti sonra 5. gün tekrar yaptm yine negatif. Olsun dedim belki idrarda çıkmadı saglik ocagna gittim 7.gun kan testi yaptrdim oda negatif cikti. 10. Gün dedim bu böyle olmucak en iyisi kadin doguma gdiyim olur ya kist falan olur adetim neden gelmedi diye korktum.ultrasonda bakti yine kan testi yapıldı yine negatif. Yani sonuc 1.00 ve dün aksam kasiklarima ve alt tarafima cok kötü bi sanci girdi kesin adet oldum sandim baktim akinti gelmis ama baya su gbi. Bugün yani adetim geceli 17.gun test yaptm 3 kere kendim pozitif cikti dayanamadik aksam aksam acile gittik 195 cikti pozitif. Dünyalar benim oldu ;-) Allahim sizede yasatsin insallah. Ve bi de şunu söylüym kadin doguma gittigimde doktor adet soktürücü yazdi hamile kalmayi planladigimi da soylemistim eve geldigimde receteye baltim planliyosaniz içmeyin diyodu ve icmedim.iyiki de icmemisim bugun saglk ocagnda ki doktorm iyiki de icmemissin bebek düşerdi dedi sakin icmeyin kendi haline birakin.

20151112_233235.jpg
bu da test sonuclarim coookk net degildi ama hamileyim 2. Cizginin belirmesi yeterli hamilelik icin .

Eklentiler

• 20151112_233235.jpg
    20151112_233235.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 134
Canım benimde adetim geçeli 7 gün olmuştu test yaptım seninki gibi hafif çizgi vardı ama şimdi kırmızıyı gördüm. Çok üzüldüm
Ben acikcasi idrar testlerine pek guvenmiyorm tatlm o yuzden 3 tane yaptm.2 si ayni biri farkli markaydi.tekrar yapsaydin yada biraz daha bekle iyice netlessin.cunku ben daha bi hafta once iki kere kan testi yaptrdgm halde cikmamisti.

Hamilemiyim sizce
Oyle gozukuyo canim :-) ama yine de bi taneyle kalma iki üç tane daha yaptr eger yine boyleyse zaten kan testi yaptr . Bi de benim ilk idrarim daha netti bi saat arayla yaptim su ictim idrarim gelsin niye sulandi diye mi bilmiyorum 2. 3. Daha bulanikti ilki gbi degildi. Iyice su icmeden idrara sikisip yap.

Günaydinlar herkese bir sey sormak istiyorum. Bu ay saracoglunun incir kurunu denemistim beklenen yumurtlama doneminde her zamankinden daha fazla akintim oldu degerlendirdik biz de. Adetime 1 hafta kala ozellikle sol kasikta batma kasilmalar hissettim akintim da cogalmisti sonrasinda iki gun ust uste kahverengi leke geldi kokusuz. Dun adet olmam lazimdi ses soluk yok kasiklarimda siddetli agri kayboldu belli belorsiz gidip geliyor acaba diyorum bu ay 2 kere mi yumurtladim ya da gebelik ihtimali de olabilir mi?

X