Hamile arkadaşlar lütfen yrdm bhcg..

esra83

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2009
344
6
arkadaşlar bende adetime 1 gün kala bhcg yaptırdım ve sonuç 50.97 çıktı..çok düşük gibi gelio bana ..yoksa daha adetim geçmediği için normal olabilirmii?? böle küçük değerle başlayıp hamleliği sorunsuz devam edenler varmı?? bundan önce bir kimyasal gebeliğm var o yüzden çok korkuorumm

yo canımm gayet normall bı değer 10 günlük falan yanii yumurtlama döneminden sonra döllenmeyi hesaplarsann bence anormal bi yanı yok

teşekkür ederim...inşallah öledir ya çok korkurumm..bakalım haftaya dr a gitcem inşallah bi sorun çıkmaz..

tebrikler canımm hamilesin bebişin geç döllenmiştir içini ferah tut..

arkadaşlar bende adetime 1 gün kala bhcg yaptırdım ve sonuç 50.97 çıktı..çok düşük gibi gelio bana ..yoksa daha adetim geçmediği için normal olabilirmii?? böle küçük değerle başlayıp hamleliği sorunsuz devam edenler varmı?? bundan önce bir kimyasal gebeliğm var o yüzden çok korkuorumm

sevgili esra

adetine 1 gün kala yaptırdığın beta hcg değerin iyi.Ben de micro hamilesiyim ve daha önce 2 kez kimyasal gebelik yaşadım.Ancak o zaman adet 2 gün geçtikten sonra yapılıyo biliyosundur.Kimyasal gebelik için benim yorumum değerin yüksek.Yani hamile olma ihtimalin yüksek ki regl günün gelmemiş bile.Benim kimyasal gebeliğimde reglden 2 gün sonra yapılmıştı ki bu da 12. gün e denk geliyo 30 idi biri diğeri ise 20 civarında falandı.

şu an 10 haftalık hamileyim.Son microda 12. günkü değerim 467 çıktı.2 gün sonra 622 tekrar 2 gün sonra 1343 e yükseldi.
umarım hamilesindir ve değerlerin ikiye katlanır.Sağlıklı bir gebelik ortaya çıkar.

esra ben de aynı şeyi yaşadım 67 çıkmıştı çok tedirgin olmuştum.ama elhamdüliilah şimdi 2.5 aylık benimki.1 test daha yaptır değerin arttıysa hamişşsindir.1 hafta sonra dr çok geç.bence hemen 2.testi yaptır.eşinle ilişkiye kesinlikle girme.sürekli uzan ağır bir şey kaldırma.araba ile bozuk yollara girme.bana dr un söylediği buydu.inşallah bebeğin tutunur sana.

Canım korkmana gerek yok, benim adet gecikmemin 3. günü değerim 68 küsurdu şimdi 9+4 hamileyim Allah'a çok şükür. ıki gün sonra değerinin ikiye katlaması lazım. ınşallah sağlıkla devam eder.

arkadaşlarr hepnize çok ama çok teşekkür ederim.. dr umla görüştüm 31 ekimde gel dedi..ama ben durmyıp kan testini tekrarlıcam sanırımm..hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim içimi ferahlattınızz..Allah sizlere de sağ salim bebeğnizi kucağınıza almayı nasib etsin .

X