İç Giyim ve Gecelik - Sabahlık - Pijamalar hamile iç çamaşırı

Bursali92

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2020
148
139
kızlar merhaba,
ben 3 aylık hamileyim. göğüslerim aşırı hassaslaştığı ve şiştiği için sütyenlerim olmuyor ve aşırı rahatsız ediyor. aynı şekilde alt çamaşırlarım da artık çok rahatsız etmeye başaldı. ne tür kumaş sütyenler kullanmak lazım? nerden alabilirim?

kızlar merhaba,
ben 3 aylık hamileyim. göğüslerim aşırı hassaslaştığı ve şiştiği için sütyenlerim olmuyor ve aşırı rahatsız ediyor. aynı şekilde alt çamaşırlarım da artık çok rahatsız etmeye başaldı. ne tür kumaş sütyenler kullanmak lazım? nerden alabilirim?
Pamuklu sütyen pamuklu külot.
Ama lütfen hamileyim anne oluyorum lohusayim çocuk bakıyorum diye paspal çamaşırlar giymeyin

Konu sahibesi rahatlıktan canının yandığından bahsetmiş siz paspallık diyorsunuz garip 😦
Bende pamuklu giy diyorum pamuklular rahat.
Gormediyseniz yukarıdan tekrar okuyun size paspal olmayın demem garip geldiği kadar bana da paspal olmanız garip geliyor

Bende pamuklu giy diyorum pamuklular rahat.
Gormediyseniz yukarıdan tekrar okuyun size paspal olmayın demem garip geldiği kadar bana da paspal olmanız garip geliyor
Okudum zaten de yorumdan paspal olduğumu nasıl anladınız acaba ? Anlatmaya çalıştığım şey bu değil neyse .

X