Hamile kalır mıyım?

sırası değil ama acaba ispat etseniz tazminat falan alabilir misiniz ki prezervatif firmasından. ne canım bu böyle.. istemiyordunuz da bildiğim kadarıyla. kimseye hakları yok bunu yapmaya . Daha yeni evliymişsinizz.
Valla şekerim attım hep prezervatifleri.
Bir de kocamda yapmış olabilir ondan emin olamıyorum ki

Eşim tek seferde içime boşaldı ve hamile kaldım. Kalmam diye düşünmüştüm çünkü yumurtlama dönemimde değildi. Olunca oluyor tek bir sperm yeterli oluyor. Ama kişiden kişiye değişiyor tabi🤗

Hamileyim canım
Şansa bak ya...
Rabbim nasip edince hiçbir şey yapılamıyor. Sevgisi de geliyor insanın içine üzme hiç kendini. Şu an şoktasın biliyorum ama şoku atlatacak vaktin olacak sakin ol, çocuk istemeyen biri için büyük tranva bu. En hafifinden güzel bir hamilelik geçir inşallah.
Ne kadarlık evliydin yaşın kaçtı.

Yıkayınca geçme şansı yok.. Doktorlar zaten bu hamile kalmak için ilişkiden sonra ayaklarını dikenler, kıpırdamadan yatanlar için falan diyor ki ilişkiden sonra isterseniz amuda kalkın isterseniz de kalkıp hemen yıkanın. Boşalma esnasında içeriye giren spermler hamile kalmak için yeterlidir o ilişki sonrası vajinadan geri gelen meni aslında hamile olmak için gerekli spermi taşımakla görevli olan kısımmış.. Yani işe yaramayan kısmı gibi birşey..

Ben böyle söyleyen birçok doktor dinledim.. Mantıklı da zaten. Ben her ilişkiden sonra hemen kalkıp çişimi yaparım mesela 😊 Hamile kalmaktan yana bir sıkıntı çekmedim çok şükür.. Bir de siz yumurtlama döneminde ilişkiye girmişsiniz bu demek oluyor ki hamile kalmak için bütün şartları sağlamışsınız.. Bekleyip göreceksiniz artık. Hayırlısı olsun diyelim..
Ne güzel açıklamişsiniz :) bende bebek istiyorum ve hemen vcye gittiğim için üzülmüştüm 15 dakika sadece uzanıp bekleniştim diye az bulmuştum inşallah isteyenlerin tutar.

Hiç başıma gelmedi, yırtılabileceğini de aklım almıyor çok esnek çünkü, ilişkiden önce yırtık olsa geçirirken farkederdiniz zaten.

Tırnak değince falan deforme olur mu acaba, olsa bizimkiler olurdu, benim tırnaklarım uzundur ve takma işini hep ben yaparım. Bu ultra hisset cinsi incelerden falan mıydı, bundan sonra daha dikkatli oluruz en azından takarken. Ertesi gün hapı falan almadın mı
Ya arkadaslar prezervatif ilişki esnasinda çok kolay yirtilabilen bisey hic mi yasamadiniz delirtecek beni bu forum en sonunda ya.

İlişki sonrasinda prezervatifi kontrol etmeniz gerekir sizdirip sizdirmadigini. Yirtilip yirtilmadigini. Çünkü gayet de yirtilabilir. Sende yeterli islaklik yoktur adam sundure sundure giriyodur yirtilir. Degisik bi aciyla zorluyodur yirtilir. Yirtilir yani.

Evet
Öyle oldu sonucunu yaşıyorum
Hayırlı olsun güzel sorunsuz bi gebelik geçirirsin saglikla kucagina alırsın insallah. Okey falan çöp poşeti gibi zaten bende direkt yirtiliyor. Sico marka öneririm ben bulması biraz zor ama internette satiliyor. İsmi komik ama acayip dayanikli ve asla kuruluk yapmıyor.

Hayırlı olsun güzel sorunsuz bi gebelik geçirirsin saglikla kucagina alırsın insallah. Okey falan çöp poşeti gibi zaten bende direkt yirtiliyor. Sico marka öneririm ben bulması biraz zor ama internette satiliyor. İsmi komik ama acayip dayanikli ve asla kuruluk yapmıyor.
Teşekkür ederim inşallah. Aynen okeyde oldu zaten. Hemde üst üste oldu. Ben de eşim yaptı zannettim ama o da yapmadım nasıl yapim diyor. O kadar kontrol ettim ilişkinin başında sonunda hep yırtık patlak oldu.
Bir de dediğiniz gibi biraz sert ilişki olmuştu herhalde ondan

Teşekkür ederim inşallah. Aynen okeyde oldu zaten. Hemde üst üste oldu. Ben de eşim yaptı zannettim ama o da yapmadım nasıl yapim diyor. O kadar kontrol ettim ilişkinin başında sonunda hep yırtık patlak oldu.
Bir de dediğiniz gibi biraz sert ilişki olmuştu herhalde ondan
Yok ya o kadar sinsilik mi yapilir. Durex de oyle ama okey daha beter ben yirtilmadigi iliski bilmem nerdeyse. Bizim ulkedeki prezervatifler gercekten çok kötü kullanilacak gibi degil.

Yok ya o kadar sinsilik mi yapilir. Durex de oyle ama okey daha beter ben yirtilmadigi iliski bilmem nerdeyse. Bizim ulkedeki prezervatifler gercekten çok kötü kullanilacak gibi degil.
O zaman çoğu kadın benim gibi hamile kalıyor desenize.

Çoktur. Komple yirtilsa gene önlem alınır gördüğün için ama bazen sadece sizdirio. O yuzden agzini dugumleyip eline alip bi bakmak lazim bosalmadan sonra. Sizinti var mi diye.
Iyk işte benim midem kaldırmıyor hala alışamadım o şeye.
Hanımlar okuyunuz çok sık yaşanan bir durummuş dikkat dikkat 😄

X