Hamile kalır mıyım?

Hamile degilim 🤗 hamile kalmak kolay degilmis onu anladim
18 19 aydır evliyim hiç korunmadim ve uğraşıyorum tedaviyle gerek pozisyonlarla keşke kolay olsaydı konuları baştan sona okumadım ama bu yazdığıniza gore çokta beklenen bi gebelik olmazdı sanırım o yüzden hakkınızda hayırlısı olsun

18 19 aydır evliyim hiç korunmadim ve uğraşıyorum tedaviyle gerek pozisyonlarla keşke kolay olsaydı konuları baştan sona okumadım ama bu yazdığıniza gore çokta beklenen bi gebelik olmazdı sanırım o yüzden hakkınızda hayırlısı olsun
Evet cok haklisiniz tesekkur ederim sizinde hakkinizda hayirlisi olsun uzulmeyin🥰

Ya arkadaslar prezervatif ilişki esnasinda çok kolay yirtilabilen bisey hic mi yasamadiniz delirtecek beni bu forum en sonunda ya.

İlişki sonrasinda prezervatifi kontrol etmeniz gerekir sizdirip sizdirmadigini. Yirtilip yirtilmadigini. Çünkü gayet de yirtilabilir. Sende yeterli islaklik yoktur adam sundure sundure giriyodur yirtilir. Degisik bi aciyla zorluyodur yirtilir. Yirtilir yani.
Az önce özellikle bir prezervatif açıp denedim,bu nasıl yırtılır diye.Elimdeki eros marka burada bunu yazmakta sakınca görmedim. Tene sürtünmeyle yırtılmıyor ama tırnakla yırtılması çok zor değil. Okey marka da kullandım daha önce ama hiç yırtılma yaşamadım. Bu hard ne kadar hard olup da yırtabilir hala aklım almadı,sonuç olarak hepimizin kuru olduğu ya da hard yaşadığı zamanlar oluyor tek düze standart olma gibi bir durum kimsede olamaz. Allah kimsenin başına vermesin diyebileceğim ancak.
Bu arada bir başka mesajınızda çevreniz geniş değildir demişsiniz de bu yöntemlerin koruyuculuğu %99 olmadığı sürece zaten piyasaya çıkma ihtimalleri yok. Dünya çapında kullanılan şeyler bunlar. Benim çevreme hiç denk gelmeyenler sizi bulmuş demek ki. Ama bu felaket tellallığı yapmak için yeterli sebep değil, evet koruyuculukları var ama tedbirli olmak lazım dense daha iyi olur.

Az önce özellikle bir prezervatif açıp denedim,bu nasıl yırtılır diye.Elimdeki eros marka burada bunu yazmakta sakınca görmedim. Tene sürtünmeyle yırtılmıyor ama tırnakla yırtılması çok zor değil. Okey marka da kullandım daha önce ama hiç yırtılma yaşamadım. Bu hard ne kadar hard olup da yırtabilir hala aklım almadı,sonuç olarak hepimizin kuru olduğu ya da hard yaşadığı zamanlar oluyor tek düze standart olma gibi bir durum kimsede olamaz. Allah kimsenin başına vermesin diyebileceğim ancak.
Bu arada bir başka mesajınızda çevreniz geniş değildir demişsiniz de bu yöntemlerin koruyuculuğu %99 olmadığı sürece zaten piyasaya çıkma ihtimalleri yok. Dünya çapında kullanılan şeyler bunlar. Benim çevreme hiç denk gelmeyenler sizi bulmuş demek ki. Ama bu felaket tellallığı yapmak için yeterli sebep değil, evet koruyuculukları var ama tedbirli olmak lazım dense daha iyi olur.
Benim o konuda bahsettigim emiliminin bozulmasi sonucu. Bu %99 luk başarı fiziki bi problem olmaksizin hesaplaniyor zaten basariyi yuksek tutmak icin. Cok düşük bi olasilik olsaydi eger niye su forumda bile yasamis bi suru insan olsun. Prezervatifin yirtilmasina bile inanamamissiniz zaten ne gibi bi niyetle söyleyelim bunu okey firmasini mi batircaz. %70i yirtiliyor vallahi de billahi de =)

Benim o konuda bahsettigim emiliminin bozulmasi sonucu. Bu %99 luk başarı fiziki bi problem olmaksizin hesaplaniyor zaten basariyi yuksek tutmak icin. Cok düşük bi olasilik olsaydi eger niye su forumda bile yasamis bi suru insan olsun. Prezervatifin yirtilmasina bile inanamamissiniz zaten ne gibi bi niyetle söyleyelim bunu okey firmasini mi batircaz. %70i yirtiliyor vallahi de billahi de =)
Bu sitenin 500bin üyesi var bunu yaşamış insan olması normal yüzde birleri toplasak dünya kadar insan yapar haliyle, haksızsınız demiyorum ama siz yaşayan biri olarak nasıl herkesin başına gelmiş gibi düşünüyorsanız ben de hiç yaşamamış biri olarak inanamıyorum.
Firma burada yazanla batmaz mutlaka ama şu söylediklerinizden sonra ben o markayı hayatta eve sokmam emin olun çünkü riski alınabilecek bir durum değil. Bundan sonra kimse yaşamasın inşallah.

Merhaba Kadinlar Kulübü ailesi esimle dün birlikte olduk ve icime bosaldi benimde yumurtlama dönemim. Ben hemen yikadim ettim ama cok korkuyorum hamilelige hazir degilim. Daha once basina gelen var mi yikayinca gecer mi. Yumurtlama donemi de olsa hemen hamile kalinir mi?
Hamilelik istemiyosanız neden korunmadınız ya da böyle bişey olduysa neden hemen hap almadınız etkileri olsada hamilelik riskinden kötü değildir hapın etkileri

Yok ya o kadar sinsilik mi yapilir. Durex de oyle ama okey daha beter ben yirtilmadigi iliski bilmem nerdeyse. Bizim ulkedeki prezervatifler gercekten çok kötü kullanilacak gibi degil.
Ve sizce nasıl kontrol edebiliriz kullanma evvelinde bi arızası var mı diye.kullanimsonrasında icine su tutupta sıkıyorm akıntı var mı diyede.ama oncesinde nasılkontrol edebılırız. Guvenolmuyo

Ve sizce nasıl kontrol edebiliriz kullanma evvelinde bi arızası var mı diye.kullanimsonrasında icine su tutupta sıkıyorm akıntı var mı diyede.ama oncesinde nasılkontrol edebılırız. Guvenolmuyo
o kişinin prezervatif muhafazası ve kullanımı konusunda bilgisi olmadığını düşünüyorum, ben hiç yırtık olanına veya yırtılmasına denk gelmedim.

prezervatif ambalajın içindeyken de dışarıdan darbe almaması gerek (nasıl ifade etsem bilemedim. sıkıştırmak, keskin veya sivri bir şeyle ambalaj üzerinden çizmek, belki çok sıcağa maruz kalması) açarken kenara yakın bir yerden açın. açtıktan sonra takarken uç kısmını kontrol edin. bu kadarı yeterli diye düşünüyorum. markası önemli mi bilmiyorum, biz yıllardır aynı markayı kullanıyoruz hiç denk gelmedik sorunlu ürüne, diğer markalar hakkında iyi veya kötü yorum yapamam

Sen boşuna evham yaşıyorsun. Yıllardır prezervatif kullanıyorum hiç öyle kontroller yapmadım. Prezervatif üretimi öyle şakaya gelecek bir şey değil, işporta malı gibi düşünüyorsunuz, ülke çapında cinsel sağlık ürünü satan firmalar bunlar, bu endişe çok saçma. Ekstra incelerde nadiren yırtılma olabiliyor ama onun bile çaresi var eczaneden ertesigün hapı alır yutarsınız bitti.

Kullanılmamış prezervatife öyle abuk subuk davranırsanız deforme edersiniz gerçekten yırtılır. Kontrol çok basit. Partneriniz çıkardığında doluysa sağlamdır, dışında sıvı olması sorun değildir çünkü o sizin sıvınızdır. Eğer prezervatif yırtıldıysa gider ertesigün hapı alırsınız olur biter. Prezervatif prezervatif olalı böyle zulüm görmedi. 😳

Prezervatif yırtılmaz diye bişey yok,yırtılıyor.
Bizim bir defa bildiğin ikiye bölündü hatta eşim içinde kaldı galiba yarısı demişti :KK70:
Sonra baktık tutmaya yeri yoktu nerdeyse ama bende baya korkmuştum hastaneye gidelim filan dedim, sonra parmağıyla kontrol etti filan ay böyle komik geliyor ama gerçekten olabiliyor.:skandal:
Bizim haşinliğimizden kaynaklı da olabilir.:confused:

Micro yirtik sans isi öncesinde zor açınca bozulur zaten takarken yirtilir bu sefer de. En mantiklisi bosalmadan sonra sizinti var mi diye kontrol etmek varsa ertesi gun hapı almak (gelecek regl günü - 14 =ovulasyon oldugu icin) ovulasyon+-5 gundeyseniz. Tabi her zaman ya da herkes düzenli regl olmuo sikinti orda baslio zaten.

Bir de ertesi gün hapi da surekli alindiginda korumamaya basliyor onu da belirteyim.

Benim bahsettigim ilişki esnasinda hafif bir kuruma aninda hardcore sevilisiliosa poşet gibi cart diye kocaman yirtilmasiydi.

o kişinin prezervatif muhafazası ve kullanımı konusunda bilgisi olmadığını düşünüyorum, ben hiç yırtık olanına veya yırtılmasına denk gelmedim.

prezervatif ambalajın içindeyken de dışarıdan darbe almaması gerek (nasıl ifade etsem bilemedim. sıkıştırmak, keskin veya sivri bir şeyle ambalaj üzerinden çizmek, belki çok sıcağa maruz kalması) açarken kenara yakın bir yerden açın. açtıktan sonra takarken uç kısmını kontrol edin. bu kadarı yeterli diye düşünüyorum. markası önemli mi bilmiyorum, biz yıllardır aynı markayı kullanıyoruz hiç denk gelmedik sorunlu ürüne, diğer markalar hakkında iyi veya kötü yorum yapamam
Ürünler sorunlu çıkıyor demiyorum. Adi olduğu için ilişki esnasinda yirtiliyor diyorum. Kendiniz yasamadiniz diye boyle bisey olamaz demeniz de cok sacma. Ben zaten yasamayan bilmeyecegi icin yaziyorum önlem amacli.

Ürünler sorunlu çıkıyor demiyorum. Adi olduğu için ilişki esnasinda yirtiliyor diyorum. Kendiniz yasamadiniz diye boyle bisey olamaz demeniz de cok sacma. Ben zaten yasamayan bilmeyecegi icin yaziyorum önlem amacli.
bütün mesajlarınızı okumadım, olayın nasıl geliştiğini de bilmiyorum. elbette yırtık cikabilir veya yırtılabilir ama %70 çok çok olmadık bir oran. ya gerçekten kalitesiz bir şey kullanıyorsunuz ya da yanlış kullanıyorsunuz.

Prezervatif yırtılmaz diye bişey yok,yırtılıyor.
Bizim bir defa bildiğin ikiye bölündü hatta eşim içinde kaldı galiba yarısı demişti :KK70:
Sonra baktık tutmaya yeri yoktu nerdeyse ama bende baya korkmuştum hastaneye gidelim filan dedim, sonra parmağıyla kontrol etti filan ay böyle komik geliyor ama gerçekten olabiliyor.:skandal:
Bizim haşinliğimizden kaynaklı da olabilir.:confused:
Tam tersi işte ölü gibi sevişmeyen herkes prezervatifin yirtilabilecegini bilir :))

Sürtünmeye maruz kalıp sunmeden dolayi patlıyor sivri cisim misim olmadikca falan yazmislar bi de ya paket zarar gormediyse 🤣

Tam tersi işte ölü gibi sevişmeyen herkes prezervatifin yirtilabilecegini bilir :))

Sürtünmeye maruz kalıp sunmeden dolayi patlıyor sivri cisim misim olmadikca falan yazmislar bi de ya paket zarar gormediyse 🤣
şimdi anlaşıldı bizimkinin neden yirtilmadigi. her 3 saniye de bir ileri git olup toplam 30 sn sürdüğü için demek ki....... keşke bize de nasip olsa prezervatif yirtacak mutluluklar!

X