Gebeliğe Hazırlık Hamile kalma sürecim

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok saol canım rabbim gönlüne göre versin

Eklentiler

• 37BD8209-BF5E-46DD-9A19-F3EDC0F08BE7.jpeg
    89,7 KB · Görüntüleme: 105
  • CDFE705B-EE21-4869-A622-730597007425.jpeg
    51,9 KB · Görüntüleme: 96
Maşallah canım sağlıkla büyüt oğlunu ben anlamadım sperm sayısını artıran kortizon ilacımı oldu bizimde sorunumuz var bizde bitkisel kürler deniyoruz merak ettim inşallah faydası olur

Çok saol canım rabbim gönlüne göre versin
Teşekkür ederim canim Canım k. Bakma anca bakabildim morfoloji %4 gayet normal degerde eşinin sperm sayisi hareketli spermi olmasi gereken biraz düşük buda hicbir şekilde bence hamile kalmanı engellemez bu yuzdeleri arttirmak için eşine daha oncede arkadaşlara yazdığım gibi bal kuruyemis karisimi yapip yedirebilirsin sebze meyve agirlikli beslenmeye dikkat edebilirsinjz ama bunlara bile gerek kalmadan tutacağına inanıyorum ins senin hormonlarin nasildi canm

Maşallah canım sağlıkla büyüt oğlunu ben anlamadım sperm sayısını artıran kortizon ilacımı oldu bizimde sorunumuz var bizde bitkisel kürler deniyoruz merak ettim inşallah faydası olur
Amin saol canım. Sperm çıkışını ve sayısını biz kortizon ilaciyla sağladık çünkü eşimin genetik hastalığının tedavisi bu ilaç. Yani normal birinin kullanabileceği bir ilac değil bu orada belirtmemin nedeni eşim gibi bu genetik hastaliga sahip insanlarda azospermin nedeni kortizon eksikliği. Hareketliliği ve hızına gelirsek o konuda kürlerin desteği oldu çünkü sperm sayimiz iyi olsada hareket ve hızımız bazen 0 bazen cok az yüksekti.

Canım bende bişey yok doğal yoldan olama ihtamali varmı sence

Bubotlqr ne işe yarıyor sıfır bilgi rica etsem bilgisi olan söyleyebilir mi

Çok güzel yazmışsınız, sıkılmadan hepsini okudum. Bu gibi sorunları olan insanlara güzel örnek olacak veya olmuştur yazdıklarınız :) Sonucunda ise mutluluk haberi beni de çok mutlu ettti. Allah sağlıkla büyümesini nasip etsin

kesinlikle İnanç, Stressiz yaşam ve en çok da Allahın nasibiyle.... mutlu son olmuş :)

Bubotlqr ne işe yarıyor sıfır bilgi rica etsem bilgisi olan söyleyebilir mi
Canım civanpercemi testere disli aslan pencesi otu ve hayıt otu gibi otların adet düzensizliklerine kistlere hormon dengesizliklerine iyi geldiği,yani rahmi yumurtalikları düzene soktuğu düşünülüyor. Ben hayıt otunu tek kullandım onuda hormon düzensizliğim için bana iyide geldi. Ama diğerlerini kullanmadığım icin bilmiyorum sorunlara ne denli iyi geldiğini.

Saolun Allah razı olsun inşallah birilerinin derdine azda olsa derman olmuştur yazdıklarım temennim o . Rabbim evlat isteyen herkese nasip etsin inşallah

Allah razı olsun anlattigin için bizde de sperm hiç yok ne ölü ne canli bu yüzden kendimi taniyamiyorum herşeye sinirlenir ağlar oldum herkes anlıyorum ama fazla abartiyorsun diyor. Nefes alamıyorum serm testleri o kurden sonra mi. Duzeldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…