hamile kalma yöntemi

red

31 mayis ~ 74
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2008
1.205
1
Benim eltim, yumurtalarının makina verimiyle çalışmasına rağmen 6 ay hamile kalamamış.

Şu yolla hamile kalmış:
Birlikte olurken belinin altına yastık koymuş ve bu sayede popo yukarda baş aşağıda eğimli hale gelmiş. Sprmlerin kolay hareketini sağlıyormuş bu pozisyon.

En önemlisi de birlikte olduktan sonra eşiniz hemen çıkmasın ve kalkıp yıkanmayın. ( Daha önce hemen kalkıp temizlermiş iyice kendini ) Eltim yarım saat bi saat öylece yatmış ve şu an ikizi var...
Demiştim makina gibi yumurta...kaydirigubbakcemile

Test edilip onaylanmıştır. Umarım faydasını görürsünüz.

kaydirigubbakcemile3Bunların hepsini çoğu kişi uyguluyor kısmet işi bu gibi şeyler foss

paylaşım için saol canım ama ben bunların hepsini 5 aydır yapıyorum hala bebişim yok rabbim nezaman nasip ederse

AHHH canım herşey o kadar basit olsa keşke:gitme:
ama yinede sağol

Valla ben de 4 aydır ilk günden itibaren uyguluyorum bu dediklerini ama hala tık yok akannehir olmayınca olmuyo işte, bakalım ne zaman nasip olacak

3 senedir uyguluyorum ama arkadaşında dediği gibi kısmet işi...Herkesin bu yolla olacak diye bişi yok maalesef...Saol genede

benimde bir arkadaşım ilişkiden sonra bacaklarını duvara yaslayarak yarım saat kadar havada tutmuştu.o ay kamile kalmıştı. rastlantımı bilmem ama paylaşayım dedim. nasip en başta tabiki. Allahım isteyen herkezi yavrusu ile kavuştursun inşallah :Saruboceq:

benimde bir arkadaşım ilişkiden sonra bacaklarını duvara yaslayarak yarım saat kadar havada tutmuştu.o ay kamile kalmıştı. rastlantımı bilmem ama paylaşayım dedim. nasip en başta tabiki. Allahım isteyen herkezi yavrusu ile kavuştursun inşallah :Saruboceq:
bende o şekilde kaldım galiba öyle 15 20 dk duruyodum sonrada sabaha kadar hiç kalkmıyodum ve bebişim geldi yerimseniben

bende o şekilde kaldım galiba öyle 15 20 dk duruyodum sonrada sabaha kadar hiç kalkmıyodum ve bebişim geldi yerimseniben

demek arkadaşımın yöntem tutuyor. bende eğer bu kezde olmadıysa bi dahaki ay deneyeyim bari :lepi:

hamilelik konusundan başka bir konuya odaklandığınız an hamile kalma olasılığınız artıyor bence.bu arada eşlerin ikisi de ideal kiloda olmalı,erkek te kadın da,bu da etkiliyor hamile kalmayı

valla bence çok etkisi yok.bende çok denedim.olmuyor.olmayınca olmuyor.canım çok sıkkın.yeter artık

arkadaşlar bende 20 dk ayaklarım havada durdum sonra sabaha kadar sağ tarafımda iki büklüm yattım burdan bir arkadaş yapmış ve bizle paylaşmıştı bende denedim sabah kalktığımda idrarda yanma ve kaşıntı vardı.sistik olmuş vajinal enfeksiyon.ben derimki fazla o şekilde kalmayın sonra sistik olursunuz allah muhafaza

tabii ki kısmetten ötesi yalan...
benimki öneri olmanın yanı sıra pskolojinin de çok etkili olduğunu düşünüyorum. Ne kadar çok ister ve bunu strese dönüştürürseniz o kadar şansın azaldığını algılamıştım okuduğum makalelerden.
ben korunmayı bıraktığım ilk ay hamile kaldım. Önce eşim korunmayı bıraktı. O isteyince bu yöntemi de denedik, olacaksa bu ay olsun diyerek ve şu an 6 haftalık hamileyim. :nazar:
Bol şans hepinize...

X