hamile kalmak için 3 senedir uğraşanlar :(((((

vallahı ozlemcım benım bıldıgım akıntı gebelık belırtısı hatta yogun yogun gelırmıs hanı rahım agzındakı mukoza denılen salgı olustugu ıcın bebek dusmesın dıye...:26::26::26: 30 nısana daha var beklemekte cok zor dıme canım ALLAH sabır versın senınde ıyı haberlerını beklıyoruuummm öpüldün :KK54:

Saol canim benim mesaj atip ilgilendiğini için.inşallah hamileyimdir.ama akintim olmaması moralini bozuyor.gerçi belli olmaz herkeste değişik olabilir dimi ben öyle umut ediyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

selam canım :) vay be 43 yumurta bunların hepsının aynı anda buyudugunu dusunemıyorum bıle ne kadar cok agrı yapmısstır .... bende 6-7 tane olunca kasıklarımdakı batmalarım benı ne kadar etkılıyor aman aman yaaa ALLAH sabrını verıyor demekkı. ne guzel senın adınada ayrıca cok sevındım bebegın dogdumu yoksa yenı gebelık mı bılemedım ama Rabbım onu sana bagıslasın ınsaALLAH darısı tum ısteyen arkadaslarımın ve benım basına.... stres onemlı bır faktor haklısın zaten Doktorlarda aynı seyı soyluyor o yuzden bende 5-6 aydır takmıyorum herseyı akısına bıraktım Rabbım yardımcımız olsun.

5 aylık gebeyim cnm yarıladık yolu:KK70: hem ne agrı duvarları tırmalıyordum cok kötü allah kimseye yaşatmasın inş tez zamanda gelir senin de bebegin

Uzun zamandır yazmamistum. Hmmm aylarca adet olamadiktan sonraaaa 3 4 gün soğan suyu içtim. Hiç olmadığım kadar adet oluyorum saskinim. Bugün ikinci gün doktora gittim kıst falan yok temiz dedi klomen verdi bakalım haftaya yumurta takibine gelecekmis im :))

Uzun zamandır yazmamistum. Hmmm aylarca adet olamadiktan sonraaaa 3 4 gün soğan suyu içtim. Hiç olmadığım kadar adet oluyorum saskinim. Bugün ikinci gün doktora gittim kıst falan yok temiz dedi klomen verdi bakalım haftaya yumurta takibine gelecekmis im :))

hayılısı olsun Meraklı ....

Arkadaşlar bugün az miktarda beyaz bi akinti var
Başladı sizce neden olur.adetine 8 gün var Daha

Ah cnm nerde keske olsam ama malesef hamile kaldigimdan deil artik hamileligi umursamadigim icin girmiorum diet yapiorum kilo vermeye calisiorum baska seyler dusunmeye calisiorum o yuzden hastalandigimda da eskisi gibi uzulmuorum gulup geciorum :KK52::KK52::KK52: aynen boyleeee :KK34::KK34:

canımsın allah buyuk be bızede sıra gelır bırgun elbet:) bende cok zayıfım kılo almaya calısyorum dunya ıste kımın hayatı dort dortluk ki:) oyle boyle zaman gecırıyoz sıramızı beklıyoz allah buyuktur

aminnnn. allah ewlat acısıyla yanıp tutusanlara saglıklı hayırlı evlatlar nasıp etsın bızım halımızden yerı gelıyo bızım gıbıler bıle anlayamıyo hamıle kaldıktan sonra o yuzden once allaha tewekkul edecez sonra elımızde olanlara şukur allah beterınden korusun rahmımız war ı war esımızın spermı war mı war ee o zaman hıc bı zaman umudu kaybetmekte yok

haklısın canım umutsuzluk yerıne bunları dusunup mutlu olmak var. mıllete uyup ıyıce psikolojimizi bozmak yerıne gamsızı oynıcaksın bunu ogrendım ben . oyle gorundukce hıc acamıyolar agızlarını.vay hastane vay tedavı anlatmaya baslarsak onlarda en derınden vurmaya calısıyolar bızlerı. allah buyuk vaktı zamanı gelır ınsallah herseyın hayırlısı dıyelım

canim rabbim herseyin sabrini veriyor.arkadasinda dedigi gibi tevekkul edicez bekliycez hakkimizda ne hayirliysa o olacak rabbimin buyuklugune inaniyorum bizede anneligi elbet tattiracak. Bak ben 5. Yilima girecegim zaman zaman uzuldum hayati kendime esine zindan ettim ama olan bana oldu simdi dua ediyorum allah saglik versin sevdiklerimi bana bagislasin verirse bir evlat yuvam taclanicak vermezsede bunun sabrini dayanma gucunu versin sende uzulme be olur hayirlisini dile

dogru dıyosun duadan baska caremız yok ıste hayırlısını versın rabbımız uzulurum orası ayrı ama allah onunda sabrını versın ne yapalım nasip

haklısın canım umutsuzluk yerıne bunları dusunup mutlu olmak var. mıllete uyup ıyıce psikolojimizi bozmak yerıne gamsızı oynıcaksın bunu ogrendım ben . oyle gorundukce hıc acamıyolar agızlarını.vay hastane vay tedavı anlatmaya baslarsak onlarda en derınden vurmaya calısıyolar bızlerı. allah buyuk vaktı zamanı gelır ınsallah herseyın hayırlısı dıyelım

yanı canım once saglık benım saglıgımda bozuldu bu dr lar yuzune su an ne ılıskıye gırebılıyorum hamıle kalma umudum bıle yok kanamadan dolayı sancılarım saglıgım yok yanı anlıcan bazen ısrar etmemek gerekır bı de boyle cocukla ılgılı olan arkadaslarla veya boyle yerlere baktıkca aklımızdan hıc cıkmıyo

gunaydın canım yıne yoktun bayadır ?? sanırım sureklı gırme sansın olmuyor.
yazdıklarının tamamına katılıyorum burda ne kadar cok vakıt gecırırsek o kadar cok sınırlerımız bozuluyor ve ınanılmaz kuruntular baslıyor. sureklı kafamızda şu mu? bu mu? demek gelıyor takıyoruzda takıyoruz ruh saglıgımız bozuluyor. aslında bızım durumumuzda olan bayan arkadasların burda tekılmamaları gerek ruh saglıgı acısından.
nasılsın buarada? kanamaların gectımı ?ınsaALLAH ıyısındır canım.
sağlıcakla kal .... :)

gunaydın canım yıne yoktun bayadır ?? sanırım sureklı gırme sansın olmuyor.
yazdıklarının tamamına katılıyorum burda ne kadar cok vakıt gecırırsek o kadar cok sınırlerımız bozuluyor ve ınanılmaz kuruntular baslıyor. sureklı kafamızda şu mu? bu mu? demek gelıyor takıyoruzda takıyoruz ruh saglıgımız bozuluyor. aslında bızım durumumuzda olan bayan arkadasların burda tekılmamaları gerek ruh saglıgı acısından.
nasılsın buarada? kanamaların gectımı ?ınsaALLAH ıyısındır canım.
sağlıcakla kal .... :)

saolasin cnm iyiym Allaha sukur wakit gecirioruz gurbette :)ewet cnm sukr gecti o kanamalar iki aydir normal adetlerim :) ewet cnm haklisin bende girmemeye calisiorum cunku grdikce hep aklimda bu dusunceler oluo kendi kendimi yiyip bitiriorum :KK43::-)

Kızlar 15 gün sonra demişlerdi ama bugun hormon testlerimin sonucu çıktı

TSH : 2
LH: 3,89
FSH :6,02
ESTRADİOL : 43
BETA HCG : 0
PROLAKTİN : 26,75
DHEA-S : 269

anlayan varmı

Merhaba arkadaşlar bende sizler gibi bebiş için çok çabaladım 3 aşılama lapraskopi ve rahim filmi çektirdim çok zor zamanların oldu heleki son aşılama yaparken yan odada hamile bi bayanın kontrolü vardı kalp atışını duydum çok ağladım orada neyse konuya geleyim bana doktorun son aşılamadan sonra tüp bebek için randevu vermişti o süre içersinde de bir arkadaşım ( oda 4. Yılında hamile kaldı) ben kasık çektirdin o ay hamile kaldım sende denesene dedi bende yok canım olmaz öyle şey falan dedim neyse zorla beni götürdü ve inanmazsınız bende o ay hamile kaldım tesadüf dedim ama bir arkadaşım daha var onunda 8 yıldır çocuğu olmuyor geçen ayda onu götürdük ve oda hamile 3 gün önce önce öğrendik yani demek o ki herşeyi deniyoruz bunuda bi deneyin derim

kasık çekme mi??? nerde nasıl yaptırcaz kı?

bak seeeeeeeen benim hilal kuzum buralarda dolaşıyormuş halaaaaa seni gidi seniiii :) ben de duydum bu mevzuyu hatta bana da demişlerdi çektir diye bunu yapan insanları bulmak lazım ama ben pek güvenemediğimden böyle şeylere es geçtim kaş yapayım derken göz çıkarayım istemedim yani.... buarada sen napıyon şekerim nasıl gidiyo annenlerle bol bol geziyonuzmu ben varyaa hiç durmuyom son günlerim ya yiyom içiyom geziyom tozuyom annemlerden geldim 2gündür arkadaşların yazlığındaydık anca geldik fırsat bu fırsat diye tadını çıkarıyom bu zamanın... cuma başlıyom artık maratona dün hastaneden aradılar b12 çok düşük ya 3 tane ilaç verdi perşembe iğnelere başlıcam cuma kontrol var öyle işte bebişim :)

bak seeeeeeeen benim hilal kuzum buralarda dolaşıyormuş halaaaaa seni gidi seniiii :) ben de duydum bu mevzuyu hatta bana da demişlerdi çektir diye bunu yapan insanları bulmak lazım ama ben pek güvenemediğimden böyle şeylere es geçtim kaş yapayım derken göz çıkarayım istemedim yani.... buarada sen napıyon şekerim nasıl gidiyo annenlerle bol bol geziyonuzmu ben varyaa hiç durmuyom son günlerim ya yiyom içiyom geziyom tozuyom annemlerden geldim 2gündür arkadaşların yazlığındaydık anca geldik fırsat bu fırsat diye tadını çıkarıyom bu zamanın... cuma başlıyom artık maratona dün hastaneden aradılar b12 çok düşük ya 3 tane ilaç verdi perşembe iğnelere başlıcam cuma kontrol var öyle işte bebişim :)

sebus tüp bebeğemi başlıyon canım. hayırlısı olsun inşallah

X