Hamile kalmayı bekleyenler

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:)))))))
Canlarıım aylarca hamilelik bekledik birlikte. Yaklaşık bir yıl sonra başlığımıza bakınca çok duygulandım. Doğum yapan tatlı anneleer, umarım sağlıkla kucağınıza almışsınızdır bebeklerinizi:))) Hamile olan annelerim, siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah meleklerinizi.

Bebekleriniz hayırlı, uğurlu olsun, adlarıyla yaşasınlar inşallaaah:))))))) hehehehehehehehe
Saoll cnm uzun zmn once yazdigim msji hatirlattin bize bende aldim oglumu saglikla kucagima rabbim olmaysnlara tez zmnda kavustursun bebisine

yerlesme kanamasinda pihti olurmu kizlar? yani ilk gun kahverengi iken bugun koyu kirmizi arada pembe hafifde pihti seklinde geldi. oyle sinir bozucu bisiy iste

aminnn epey zaman önceyi hatırlattın bana. zaman nasıl da çabuk geçmiş. 1 ay kaldı kısmetse doğumuma.
Allah bu duyguyu yaşamak isteyen yuvasına ses neşe nefes katmak isteyen herkese nasip eder inşallah. Rabbim bize nasip etti çok şükür bir tek kucağımıza almak kaldı o günleride görürüm inşallah
Canımsın, cok az kalmış maşallah:KK66: bir nefeste kurtarsın Allahım :))) sağlıkla kucağına al inşallah miniğini:) çok sevindim canım çooook:)

evet yaaa resmen duygulanıyo insan. Geçen sene bu zamanlarr kırmızı kart yedim yine diye ağlarken şimdii bi çok kişi bebişlerini ya bekliyo yada aldı kucagınaa. Rabbim tüm isteyenlere versinnn. ben bile yolu yarılamışım baksanaa:)
Tatlım ya ne günlerdi:) nasıl üzülüyorduk her ay kırmızı kart yiyince:) bak miniğin kocaman olmuş da doğacak:))))) 250 sayfaya kadar okudum :)))) bir baktım canım arkadaşlarım hep hamile, hatta çoğu doğum yapmış. :)) çok mutlu oldum. Sağlıkla kavuş yavruna:)

Tatlım ya ne günlerdi:) nasıl üzülüyorduk her ay kırmızı kart yiyince:) bak miniğin kocaman olmuş da doğacak:))))) 250 sayfaya kadar okudum :)))) bir baktım canım arkadaşlarım hep hamile, hatta çoğu doğum yapmış. :)) çok mutlu oldum. Sağlıkla kavuş yavruna:)

aynen canım yaa. Rabbim izniylee bize çok aratmadı dilerim isteyen kimseyi çok aratmazz. herşeyin bi zamanı var ümitsiz olmamak gerek takmamak gerek. Benim hiç beklemediğim anda geldi mucizemmmm:))

yerlesme kanamasinda pihti olurmu kizlar? yani ilk gun kahverengi iken bugun koyu kirmizi arada pembe hafifde pihti seklinde geldi. oyle sinir bozucu bisiy iste
Olabilir canım. Arkadaşım resmen adet olmuştu çok uzulmustuk ama her zamankinden garip deyince arkadaşım, test yaptı hamileydi:) test yaptığımızda da adetliydi hatta. Hayırlısı olsun inşallah. En kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım.

aynen canım yaa. Rabbim izniylee bize çok aratmadı dilerim isteyen kimseyi çok aratmazz. herşeyin bi zamanı var ümitsiz olmamak gerek takmamak gerek. Benim hiç beklemediğim anda geldi mucizemmmm:))

Ay çok şükür:) aynen öyle, ne zaman stres ve sıkıntı yapmaktan, sürekli test alıp yapmaktan vazgeçip akışına bırakıyorsun o zaman oluyor:)))) çok özel olmazsa cinsiyeti ne canım?

Ay çok şükür:) aynen öyle, ne zaman stres ve sıkıntı yapmaktan, sürekli test alıp yapmaktan vazgeçip akışına bırakıyorsun o zaman oluyor:)))) çok özel olmazsa cinsiyeti ne canım?

rabbim izin verirsee Kızım olacak teyzesi. gittiğim 3 doktorda net olmamakla birlikte kıza benziyo dedi. alıştım bende kızım olcagına. bugün bi süpriz yapıp erkek olmazsa kızım olacak:) Renkli detaylı ultrasonumuz var bugün.

Olabilir canım. Arkadaşım resmen adet olmuştu çok uzulmustuk ama her zamankinden garip deyince arkadaşım, test yaptı hamileydi:) test yaptığımızda da adetliydi hatta. Hayırlısı olsun inşallah. En kısa zamanda güzel haberlerini alırız umarım.
tesekkur ederim :) umudumu yitirmistim insallah hayal kirikligi olmaz :) 7 aydir bekliyoruz

Canimmmmmm dogurdum bennnn :)) simdi okuyunca yazimi bende duygulndim ne heycandi allahimm ama şuan daha heycanliyim oğlum 21 günlük oldu Rabbim herkese nasip etsin allahim bütün isteyenlere :))

KIZLAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:)))))))
Canlarıım aylarca hamilelik bekledik birlikte. Yaklaşık bir yıl sonra başlığımıza bakınca çok duygulandım. Doğum yapan tatlı anneleer, umarım sağlıkla kucağınıza almışsınızdır bebeklerinizi:))) Hamile olan annelerim, siz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah meleklerinizi.

Bebekleriniz hayırlı, uğurlu olsun, adlarıyla yaşasınlar inşallaaah:))))))) hehehehehehehehe
Ben oğlumu kucağıma aldım sağlıkla çok şükür hem de 2 ay 1 haftalik oldu bile zaman ne çabuk geçmiş o heyecanlı günleri hatırladım şimdi :)

Bende yazmıştım 1 yıl önce bu topige ve 2 ay önce nihayet mujdemi aldimm Rabbim isteyen herkese nasip etsin hayırlı sağlıklı bebisler gelsin inşallah

Günaydın Kızlarrr,
Detaylı ultrasonumuzuda yaptırdık. Çok şükür herşeyimiz normall. süper gidiyoruz kızımla:) onu görmek çok büyük bi mutluluktu..
430 gr olmuşuz boyumuz 26 cm:) ayyy cabucak gecse zamannnn..

Canimmmmmm dogurdum bennnn :)) simdi okuyunca yazimi bende duygulndim ne heycandi allahimm ama şuan daha heycanliyim oğlum 21 günlük oldu Rabbim herkese nasip etsin allahim bütün isteyenlere :))
Kurban olurum ben senin oğluna:) Oyyy miniciktir o şimdiii:))) oyyyy oyyy:))) Güle güle büyüt canım:))) Hayırlı evlat olsun inşallaaah:) İkinci bebek için yine bekleriz buraya:) Hiç dahaaa çook var ayol ne ikincisi demeee:) Zaman çok hızlı geçiyor bak ben hala ikinci için bekliyorum:))))

Günaydın Kızlarrr,
Detaylı ultrasonumuzuda yaptırdık. Çok şükür herşeyimiz normall. süper gidiyoruz kızımla:) onu görmek çok büyük bi mutluluktu..
430 gr olmuşuz boyumuz 26 cm:) ayyy cabucak gecse zamannnn..

Genç kız olmuuuuş maşallah:) Oğlum yok ama kız çocuk o kadar tatlı kiiii:))) Sağlıkla kucağına al güzel kızını:) Allah bağışlasın:))))) o zamanlar benim kızım da bit kadardı, benim kız da 26 aylık oldu teyzesi:) Darısı hepinize inşallah :) Canım annem deyip boynuma sarılması varyaa Allah hepinize yaşatsın inşallah.

X