Aile Planlaması Hamile miyim? Bilgi verirmisiniz?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Resmi nikahımız var mı?
Anne baba izniyle oluyor diye biliyorum.Ben kızı suçlamıyorum.Bu yaşlarda çoğunun aklı havada.Evliliği nimetten sayıyorlar,çocuk doğurmayı falan beceri diye düşünüyorlar.Ben ebeveynleri feci suçluyorum.Buna nasıl izin verilir?Çocuğum olacak Allah nasip ederse,o yaşta gezsin tozsun.İlla evleneceğim dese ben serbest bırakıyorum önce bi tanı derim hala inat etse müsade etmem.Karışmıyorum ne haliniz varsa görün derim.Ben mi yanlışım başkaları mı bilemedim.

Anne baba izniyle oluyor diye biliyorum.Ben kızı suçlamıyorum.Bu yaşlarda çoğunun aklı havada.Evliliği nimetten sayıyorlar,çocuk doğurmayı falan beceri diye düşünüyorlar.Ben ebeveynleri feci suçluyorum.Buna nasıl izin verilir?Çocuğum olacak Allah nasip ederse,o yaşta gezsin tozsun.İlla evleneceğim dese ben serbest bırakıyorum önce bi tanı derim hala inat etse müsade etmem.Karışmıyorum ne haliniz varsa görün derim.Ben mi yanlışım başkaları mı bilemedim.

Bende birşey sormak istiyorum kafam çok karışık internetten laboquick marka ovülasyon testleri almıştım 2 adette gebelik testi gönderdiler dış poşetleri aynı hepsini farkında olmadan bir torba içine koydum adetin 5.günü testlere başladım arasına gebelik testide karıştığı için 13.gün onu yapmışım ertesi günü yaptığım ovulasyonları sırasıyla tarihe göre sıralarken şok oldum hepsinde lh yazarken birtanesi hcg yazıyordu bayağ ikinci çizgi belliydi ama ertesi günü gördüm akşama 1tanede farklı marka gebelik testi yaptım negatif çıktı 19 günde yada 21 günde bir adet olurum düzensiz biraz adetime 5 gün var daha resmi ekliyorum kafam çok karışık birinde var diğerinde yok.
20210531_004317.jpg

X