Hamile miyim değil miyim bilmiyorum...yardim edin lütfen

kim kimin neresini ellemiş :deli: ciddi yorum yapamicim
O zaman cevabinizi kenidinize birakin! Inanmayanlar var Ama yemin ederim yalan değil...b3n de istemezdim basima gelsin Boyle bir sey Ama hayatta herkesin basina her sey gelebiliyormus

Bence senin psikolojin bozuk yani gerçekten bozuk.aradan aylar geçmiş düzenli adet oluyorsun doktor hamile değilsin diyor ama sen sırf parmağı sana dokundu diye hamile olduğunu düşünüyorsun.bu kadar hazır değilsin madem bişeyler yaşamaya yaşama ozaman!!!

Bence senin psikolojin bozuk yani gerçekten bozuk.aradan aylar geçmiş düzenli adet oluyorsun doktor hamile değilsin diyor ama sen sırf parmağı sana dokundu diye hamile olduğunu düşünüyorsun.bu kadar hazır değilsin madem bişeyler yaşamaya yaşama ozaman!!!
Bir anda oldu işte...kendim bile inanmazdim Ama oldu cok pismanim zaten ders de aldim bu olaydan...

Bu konu buraya mı ait bilmiyorum, eğer yanliş bir yere açmıssam kusura bakmayın ve doğru olan yere iletilebilinirse sevinirim. Ilk defa yaziyorum buraya, belkide gerçekten dertleşmeye çok ihtiyacım var çünki yapayalnızım..Apaçık yazdim bazı şeyleri başka türlü içim rahat etmez...ayyy kötümü yaptim ki onuda bilmiyorum...ne yapacagimi bilmiyorum...:KK43:
Öncelikle şunu demek istiyorum herşeyi çoookkk kafasına takan birisiyim Malesef.. şuanda da zor günler geçiriyorum, içime atıyorum ölüyorum sanki...Erkek arkadaşımla 11.4.17 de bir cinsel yakınlaşmamız oldu Ama kiyafetliydik, arabadaydık...erkek arkadasimin kiyafetleri hep üzerindeydi ve hiç çıkarmadı..Eliyle cinsel organini hiç ellemedi, yanımda boşalmadı bile - HIÇ BOŞALMA OLMADI YANIMDA !!! HEP KIYAFETLERI ÜZERINDEYDI VE BENIMDE KIYAFETLERIM ÜZERIMDEYDI! NE ERKEK ARKADASIM CINSEL ORGANINI ELLEDI, NE DE BEN ONUN CINSEL ORGANINI ELLEDIM, HIC CINSEL ORGANI ELLEME OLMADI VE ONUN CINSEL ORGANI BENIM VAJINAMA DEGMEDI, GIRMEDIDE YANI CINSEL ILISKI FALAN YASAMADIK VE CINSEL ORGANLARIMIZ BIRBIRINE DEGMEDI ÇIPLAK BILE DEGILDIK! sadece bir ara benim pantolomunun içinden girip klitorisimi (dil) okşadı parmağı ile yani canli canli okşadı ve dedi beyaz bir akıntı var diye Ama sanirsam benim akintimdi...aradan zaman gectikten sonra ona sordum benim yanima gelmeden önce veyahut bana dokunmadan 10 dk önce bosaldin mi yada sıvı varmiydi diye- hayir yoktu bosalmadim dedi ve sivida yoktu dedi, işten cikinca ellerimi yikarim dedi..ama ben yinede acaba diyorum parmagindan yanima gelmeden önce bosaldiysa ve yahut cinsel organini ellediyse birsey kalmismidir diye kuruntu yapiyorum, yada lavaboya gidip bir sey bulastiysa diye kuruntu yapiyorum (sperm, zevk suyu falan)...Çok korkuyorum...hemde çok..
10.10.17 de kadin doktoruna gidip ultrasona girdim test falan yaptirmadim, aradan 6 ay gecmis dedi Doktor eğer bir sey olsaydi muhakkak görürdüm dedi hamile falan degilsin dedi...azda olsa rahatladim Ama yinede kuruntu yapiyorum...sizce hamile olamam değil mi? Lütfen yardim edin derdimi anlayin...cok kötüyüm....en cok o sivi korkuttu sanirsam Beni Ama ultrasonda bir sey cikmadi Doktor resmen görürdüm dedi eger bir sey olsaydi dedi..

Not: her ay adet oluyorum gecikme falan yok cok sükür, 4.cü aydan buyana 6 kere adet oldum simdi bu ayı bekliyorum bakalim..

Yazarsaniz çok sevinirim...
BI KERE HICBIR KADIN /KADIN DOKTORU DEMEZ) BUNU BIL .IKINCISI HICBIR KADIN 6 AY ÖNCESI YASANAN BI SEVISMEDEN SIMDI HAMILE KALINMAYACAGINI BILIR.UCUNCUSU CANIN COK SIKILIYOSA KENDINI BASKA SEKILDE TATMIN ET.BURDAKILERIN ZAMANI KIYMETLI DORDUNCUSU BENDE SENI SIKAYET ETTIM

Piskolojikmen iste bu piskoloji insana neler yapabiliyormus bende inanmazdim...ama olabiliyormus..internetde cok seyler okudum bunun hakkinda gizli hamilelik falan yaziyordu cok korkuttu Beni...doktora bunu okumadan önce gitmistim Ama o gizli gebelik falan cok korkuttu beni..

Yok öyle birşey. Anlattıklarına gore kesinlikle hamile olamazsın. Internet bilgi çöplüğü. Doktor ne diyorsa o. O yüzden takıntılarınla alakalı bir doktora görün. Bu senin hayatını cok zorlaştırır. Bu kafayla yaşanır mı yahu.

O zaman cevabinizi kenidinize birakin! Inanmayanlar var Ama yemin ederim yalan değil...b3n de istemezdim basima gelsin Boyle bir sey Ama hayatta herkesin basina her sey gelebiliyormus

neyi istemezdin anlamadım ki. herkesin başına gelebilir dediğin ne? sanki zorla olmuş da yardım istiyosun. ellemedim ellemedi falan. ne saçma bir konu ya. tarihi yanlış mı okudum acaba diye bile baktım. 6 ay geçmiş doktor da bir şey yok demiş. bizden de muayene etmemizi mi bekliyosun nedir yani?

Bu konu buraya mı ait bilmiyorum, eğer yanliş bir yere açmıssam kusura bakmayın ve doğru olan yere iletilebilinirse sevinirim. Ilk defa yaziyorum buraya, belkide gerçekten dertleşmeye çok ihtiyacım var çünki yapayalnızım..Apaçık yazdim bazı şeyleri başka türlü içim rahat etmez...ayyy kötümü yaptim ki onuda bilmiyorum...ne yapacagimi bilmiyorum...:KK43:
Öncelikle şunu demek istiyorum herşeyi çoookkk kafasına takan birisiyim Malesef.. şuanda da zor günler geçiriyorum, içime atıyorum ölüyorum sanki...Erkek arkadaşımla 11.4.17 de bir cinsel yakınlaşmamız oldu Ama kiyafetliydik, arabadaydık...erkek arkadasimin kiyafetleri hep üzerindeydi ve hiç çıkarmadı..Eliyle cinsel organini hiç ellemedi, yanımda boşalmadı bile - HIÇ BOŞALMA OLMADI YANIMDA !!! HEP KIYAFETLERI ÜZERINDEYDI VE BENIMDE KIYAFETLERIM ÜZERIMDEYDI! NE ERKEK ARKADASIM CINSEL ORGANINI ELLEDI, NE DE BEN ONUN CINSEL ORGANINI ELLEDIM, HIC CINSEL ORGANI ELLEME OLMADI VE ONUN CINSEL ORGANI BENIM VAJINAMA DEGMEDI, GIRMEDIDE YANI CINSEL ILISKI FALAN YASAMADIK VE CINSEL ORGANLARIMIZ BIRBIRINE DEGMEDI ÇIPLAK BILE DEGILDIK! sadece bir ara benim pantolomunun içinden girip klitorisimi (dil) okşadı parmağı ile yani canli canli okşadı ve dedi beyaz bir akıntı var diye Ama sanirsam benim akintimdi...aradan zaman gectikten sonra ona sordum benim yanima gelmeden önce veyahut bana dokunmadan 10 dk önce bosaldin mi yada sıvı varmiydi diye- hayir yoktu bosalmadim dedi ve sivida yoktu dedi, işten cikinca ellerimi yikarim dedi..ama ben yinede acaba diyorum parmagindan yanima gelmeden önce bosaldiysa ve yahut cinsel organini ellediyse birsey kalmismidir diye kuruntu yapiyorum, yada lavaboya gidip bir sey bulastiysa diye kuruntu yapiyorum (sperm, zevk suyu falan)...Çok korkuyorum...hemde çok..
10.10.17 de kadin doktoruna gidip ultrasona girdim test falan yaptirmadim, aradan 6 ay gecmis dedi Doktor eğer bir sey olsaydi muhakkak görürdüm dedi hamile falan degilsin dedi...azda olsa rahatladim Ama yinede kuruntu yapiyorum...sizce hamile olamam değil mi? Lütfen yardim edin derdimi anlayin...cok kötüyüm....en cok o sivi korkuttu sanirsam Beni Ama ultrasonda bir sey cikmadi Doktor resmen görürdüm dedi eger bir sey olsaydi dedi..

Not: her ay adet oluyorum gecikme falan yok cok sükür, 4.cü aydan buyana 6 kere adet oldum simdi bu ayı bekliyorum bakalim..

neyin kafasını yaşıyorsun ...
olmadı yaptığınız şeyi ayrıntısı saniyesine varan kdar yazsaydın tövbe tövbe doğumun yakındır doktor kesin 6 aylık olduğu için sana söylemedi hazırlıklara başla bebeğin gelmesine 3 aydan az zaman kaldı :işsiz:

BI KERE HICBIR KADIN /KADIN DOKTORU DEMEZ) BUNU BIL .IKINCISI HICBIR KADIN 6 AY ÖNCESI YASANAN BI SEVISMEDEN SIMDI HAMILE KALINMAYACAGINI BILIR.UCUNCUSU CANIN COK SIKILIYOSA KENDINI BASKA SEKILDE TATMIN ET.BURDAKILERIN ZAMANI KIYMETLI DORDUNCUSU BENDE SENI SIKAYET ETTIM
Siz anlamiyormusunuz yalan değil kafama taktigim oluyor cok pismanim zaten Ama yemin ederim Fake degil

Yine bir kere daha gördüm ki bizim türk toplumunda ön yargi ilk sirada!!! Evet benim gibi takintili insanlar var !!!! Bende zor durumdayim sadece bilgi istedim Biraz dertlesmek istedim! Evet yanlis yaptim pismanim kafama takiyorum piskolojikmen cöktüm kalbim kirik panik ataklar yasiyorum Ama nasil Boyle insana alaya edebiliyorsunuz! Eger ki benim bu yaptigim Fake olsa bu kadar laf anlatmaya calismam bu kadar dil dökmem!!!! Biraz beyin olsa anlarsiniz bunu!INSAN GIBI YARDIM EDIP CEVAP VEREN BAYANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN TESEKKÜR EDERIM...

kadın doğuma değil psikiyatriye gitmen lazımmış bacım

aşırı doz "cinsel organ" okumaktan telef oldum..

konu sahibi, o sperm denen zımbırtının hayatta kalma şartları ve süreleri var.. yoksa tüp bebek için çok özel ortamlarda ve şartlarda toplanmaz, eline bulaşan giderdi değil mi? bu takıntın şimdi hamilelik, gelecekte başka bir şeye dönüşecek ve kartopu gibi büyüyerek üzerine gelecek hiç altından kalkamayacaksın.. git bir psikiyatriste kökten hallet sorununu..

Sizde takinti var sanirim 6 ay geçmiş üstünden hamile olsaniz zaten bilinirdi. Ama nasil hamile olacaksıniz oda olmaz. Elle hamile kalani duymadim.

Biraz beyin olsa anlarsiniz bunu!INSAN GIBI YARDIM EDIP CEVAP VEREN BAYANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN TESEKKÜR EDERIM...
Bu hakaretleri etme hakkını size kim veriyor? Ne denilmesini bekliyordunuz pardon? Yok beyaz sıvı varmış da, yok bilmem neresine ellemiş de. Bir de üyeler içinizi rahatlatacakmış. 3 ay kalmış bekleyin bakalım doğuracak mısınız:KK54:

Insanlara hemen ok yargi Ile bakmam o Belli Bir sey!!!! Yinede olabilir Boyle bir sey diye düsünürüm bu hayatta herkesin basina gelebilecegi için!!!!!
Insanlara hemen ok yargi Ile bakmam o Belli Bir sey!!!! Yinede olabilir Boyle bir sey diye düsünürüm bu hayatta herkesin basina gelebilecegi için!!!!!
Evet olabiliyormuş böyle şeyler senin konunla öğrenmiş oldum.
Bu hakaretleri etme hakkını size kim veriyor? Ne denilmesini bekliyordunuz pardon? Yok beyaz sıvı varmış da, yok bilmem neresine ellemiş de. Bir de üyeler içinizi rahatlatacakmış. 3 ay kalmış, bekleyin bakalım doğuracak mısınız:KK54:
3 ay bekleme tavsiyesinde ben de bulundum ama beğenmedi konu sahibi kendisi çok beyinli olduğu için bizim beynimizi de beğenmiyor

Bu zamana kadar gördüğüm en fakee konu bu olsa gerek.

X