HAMİLE MİYİM SİZCE KAFAYI YİCEM 3 TEST YAPTIM NOLUR DEĞİLSİN DEYİN

Burdaki yazıları okuyup daha da strese girersin eğer ki çok da emin olmak istersen kadın doğuma gitme şansın varsa randevu al erken ama bu konuda bilgin olsun

İlişkiye 10-11 gün önce falan girdim reglimin son günüydü aynı zamanda. bilmiyorum test yapmak için çok mu erken ama midem bulanıyodu ishal vardı aklıma takıldı. adetime çok olmasına rağmen yaptım. bu arada düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorum. neyse bugün ilk yaptığım testte önce tek çizgi vardı 15-20 dakika sonra yani sanırım süresi dolduktan sonra aşırı aşırı silik bi çizgi çıktı. çok korktum aynı testi tekrar yaptım. o silik çizgi çıkmadı tek çizgiydi. sonra dayanamadım dijital test yaptım hamile değil yazdı ama aklıma çok takıldı fotoğraf koyacağım ne olur yorum yapın. ilk foto silik çizgili diğerleri tek çizgili ve dijital.
Bence erken en azından regl 1 hafta kala yapmalısınız 🌺
Çünkü Clearblue 1 gün bile fark ediyor tecrübeli olarak söylüyorum 🌺Çok güvenilir bir marka stres yapmayın bir kaç gün daha bekleyin lütfen 🌺

Canım bence de kuruma çizgisi gibi. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Benim de adetime 7 gün var yaptığım bütün testler pozitif. Ama HCG <2,30. Allah hakkımızda hayırlısını versin🤲

Canım bence de kuruma çizgisi gibi. Rabbim gönlüne göre versin inşallah. Benim de adetime 7 gün var yaptığım bütün testler pozitif. Ama HCG <2,30. Allah hakkımızda hayırlısını versin🤲
Yine de birkac gün sonra tekrarla derim ben

X