HAMİLE MİYİM SİZCE KAFAYI YİCEM 3 TEST YAPTIM NOLUR DEĞİLSİN DEYİN

sevval1997

Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2023
83
6
İlişkiye 10-11 gün önce falan girdim reglimin son günüydü aynı zamanda. bilmiyorum test yapmak için çok mu erken ama midem bulanıyodu ishal vardı aklıma takıldı. adetime çok olmasına rağmen yaptım. bu arada düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorum. neyse bugün ilk yaptığım testte önce tek çizgi vardı 15-20 dakika sonra yani sanırım süresi dolduktan sonra aşırı aşırı silik bi çizgi çıktı. çok korktum aynı testi tekrar yaptım. o silik çizgi çıkmadı tek çizgiydi. sonra dayanamadım dijital test yaptım hamile değil yazdı ama aklıma çok takıldı fotoğraf koyacağım ne olur yorum yapın. ilk foto silik çizgili diğerleri tek çizgili ve dijital.

Eklentiler

• IMG_7870.jpeg
    IMG_7870.jpeg
    17,6 KB · Görüntüleme: 518
  • IMG_7866.jpeg
    IMG_7866.jpeg
    22 KB · Görüntüleme: 516
  • IMG_7867.jpeg
    IMG_7867.jpeg
    26,6 KB · Görüntüleme: 513
Adet gününe daha çok var bu kadar erken hamilelik olsa bile çıkmaz. üstelik çizgide geç çıkmış. Bu kadar telaşa gerek yok bence

Bence yok clear blue kaliteli negatif gostermis regli olmazsaniz tekrar test yapin

Sonradan çıkmiş idrar testi kuruma çizgisine benziyor
dimi ya başta yoktu 15 dakika sonra falan fark ettim aynı testi tekrar yaptım bu sefer tek çizgi. ilişkiden 10 gün geçti kaç gün sonra tekrar yapayım sizce?

İlişkiden 10 gün sonra diyorsun ama o gün yumurtlama oldu mu baktın mı? Adetin bitimi çünkü muhtemelen daha yumurtlama olmamıştır. Herhangi bir ilişkiden 10 gün sonra değil yumurtlama günündeki ilişkiden 2 hafta sonra falan bakman daha doğru sonuç verir. Hamile değilsindir yani

belki fazla erken yaptım
İlişkiden 10 gün sonra diyorsun ama o gün yumurtlama oldu mu baktın mı? Adetin bitimi çünkü muhtemelen daha yumurtlama olmamıştır. Herhangi bir ilişkiden 10 gün sonra değil yumurtlama günündeki ilişkiden 2 hafta sonra falan bakman daha doğru sonuç verir. Hamile değilsindir yani
of inşallah çünkü düzenli doğum kontrol kullanıyorum reglin 6. son günü birlikte olduk ama o hafif silik sonradan çıkan çizgi ödümü koparıyo

Olabilir o kuruma çizgisidir dediğim gibi o kadar erken ilişkide hamile kalma olasılığı az
inşallah

İlişkiye 10-11 gün önce falan girdim reglimin son günüydü aynı zamanda. bilmiyorum test yapmak için çok mu erken ama midem bulanıyodu ishal vardı aklıma takıldı. adetime çok olmasına rağmen yaptım. bu arada düzenli doğum kontrol hapı kullanıyorum. neyse bugün ilk yaptığım testte önce tek çizgi vardı 15-20 dakika sonra yani sanırım süresi dolduktan sonra aşırı aşırı silik bi çizgi çıktı. çok korktum aynı testi tekrar yaptım. o silik çizgi çıkmadı tek çizgiydi. sonra dayanamadım dijital test yaptım hamile değil yazdı ama aklıma çok takıldı fotoğraf koyacağım ne olur yorum yapın. ilk foto silik çizgili diğerleri tek çizgili ve dijital.
Canım regline kaç gün var?

dimi kuruma çizgisi gibi. yoksa diğerleri neden negatif çıksın? ama çok mu erken yaptım sizce 10-11 gün önce ilişkiye gird
Evet kuruma çizgisi adetine zaten daha çok var baya erken yapmışsın yani mide bulantısı da çok düşünüp stres yapmaktan olur benim hamileliğim de mite bulandim 3 ayda başlamıştı yani hamile değilsin korkma keşke daha dikkatli olsan kendini boşu boşuna strese sokmasan adet gününe yakın kan testi yaptır bı belli olur zaten merak efme

Evet kuruma çizgisi adetine zaten daha çok var baya erken yapmışsın yani mide bulantısı da çok düşünüp stres yapmaktan olur benim hamileliğim de mite bulandim 3 ayda başlamıştı yani hamile değilsin korkma keşke daha dikkatli olsan kendini boşu boşuna strese sokmasan adet gününe yakın kan testi yaptır bı belli olur zaten merak efme
tamam inşallah öyledir çok teşekkürler

sizin de başınıza benzer bi şey geldi mi daha önce ya da gelen birini tanıyo musunuz

sizin de başınıza benzer bi şey geldi mi daha önce ya da gelen birini tanıyo musunuz
Canım ben evliyim ilk gebeliğimi bende çok erken yapmıştım testi çok çok silik çizgi çıkmıştı her gün tekrarlayıp öyle emin olmuştum ben ama ben korunmuyordum yani ilaç filan yoktu sen kullandığın için imkansız hamile kalman kafani rahatlat bı sakin ol böyle anca zarar vermiş olursun kendine

X