HAMILE MIYIM SIZCE LUTFEN YARDIM 7 GUN VAR ADETIME 🙏🙏

Ferbus

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2021
105
18
32
Adetime 7 gün var bu marka resti daha önce hiç kullanmadım ilk gebeliğin olacak sağ kasıkta batma oluyor arasira yüzüm yaniyo hep göğüs ağrıların yeni yeni adet olmaya hazırlanıyor muşum gibi lütfen yardım 🙏 daha önce erken ve çok ince çizgi var gibi görüyorum yakından resimden ne kadar belli olur bilemiyorum ayrıca acilde gebelik testine bakarlar mi sigortam yok çünkü eşiminde yok.. cevap veren herkesten Allah bin kere razı olsun şimdiden 😊😊

Eklentiler

• 20210818_175657.jpg
    20210818_175657.jpg
    43,7 KB · Görüntüleme: 115
  • 20210818_175618.jpg
    20210818_175618.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 118
  • 20210818_175558.jpg
    20210818_175558.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 116
Ben 2 hafta önce adetime 1 hafta kala acile bi rahatsızlıktan dolayı gitmiştim. Aklımda gebeligin g'si yoktu. Doktor gebelik şüpheniz varsa ona göre ilaç yazıcam dedi. Korunmuyorum ama adetime daha 1 hafta var dememe rağmen, önce negatif sonucu görüp öyle ilaç yazmayı tercih ederim dedi. Ve beta hcg 8 çıktı adetime 1 hafta varken. Tekrar emin olmak için 2.testi yaptılar. Bu sefer 10 çıktı. Ardından 3 gün sonra tekrar gel dediler. Ve 3 gün sonra hcg 50 olmuştu. Yani imkanın yoksa acilde belki yaparlar.

Adetime 7 gün var bu marka resti daha önce hiç kullanmadım ilk gebeliğin olacak sağ kasıkta batma oluyor arasira yüzüm yaniyo hep göğüs ağrıların yeni yeni adet olmaya hazırlanıyor muşum gibi lütfen yardım 🙏 daha önce erken ve çok ince çizgi var gibi görüyorum yakından resimden ne kadar belli olur bilemiyorum ayrıca acilde gebelik testine bakarlar mi sigortam yok çünkü eşiminde yok.. cevap veren herkesten Allah bin kere razı olsun şimdiden 😊😊
Çok çok silik şekilde gördüm evet. İsterseniz bir iki gün bekleyip öyle kan verin.
Acilde verilmiyor diye biliyorum.
Hani film çektirecek olsanız gebelik şüphesi var deseniz o zaman yaparlar.
Direkt yapmıyorlar diye biliyorum.
Aile hekimliğinde yapılıyor ama oda 2-3 güne anca çıkıyor.

Evet hamilesiniz ben bu markaya cok güveniyorm

Çok çok silik şekilde gördüm evet. İsterseniz bir iki gün bekleyip öyle kan verin.
Acilde verilmiyor diye biliyorum.
Hani film çektirecek olsanız gebelik şüphesi var deseniz o zaman yaparlar.
Direkt yapmıyorlar diye biliyorum.
Aile hekimliğinde yapılıyor ama oda 2-3 güne anca çıkıyor.
Yemin ederim mutluluktan mi ağlayım onu bu dünyada nasıl korurum diye mi ağlayan bilemedim çok teşekkür ederim 😪🤲

Yin ilk isim gitmek çok teşekkür ederim 🤲🤲
Ben 2 hafta önce adetime 1 hafta kala acile bi rahatsızlıktan dolayı gitmiştim. Aklımda gebeligin g'si yoktu. Doktor gebelik şüpheniz varsa ona göre ilaç yazıcam dedi. Korunmuyorum ama adetime daha 1 hafta var dememe rağmen, önce negatif sonucu görüp öyle ilaç yazmayı tercih ederim dedi. Ve beta hcg 8 çıktı adetime 1 hafta varken. Tekrar emin olmak için 2.testi yaptılar. Bu sefer 10 çıktı. Ardından 3 gün sonra tekrar gel dediler. Ve 3 gün sonra hcg 50 olmuştu. Yani imkanın yoksa acilde belki yaparlar.

Merhaba, adet belirtileri ve hamilelik belirtileri birbirine çok benzer. Ayırt etmek çok zor. En iyisi adet gününe kadar hiç bir belirtiyi takmadan beklemek. Erkenden kafaya takmayın hayatı akışına bırakın. Bakarlar ama ücret çıkabilir emin değişim.

X