Hamile olabilir miyim

Buseeozturk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2020
12
3
27
Merhaba adetim 10 gün geçtiğinde önce evde test yaptım negatif çıktı kan testi yaptırdım yine negatif çıktı tarlusal ve prowomen kullanmaya başladım ama hala olmadım bugün 17 gün oldu evde test yaptım 2. Çizgi silik çıktı benzer durumu yaşayan var mı hamile olabilir miyim

Eklentiler

• 20201125_145335.jpg
    20201125_145335.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 244
Normalde biraz daha belirgin fotoğrafta daha az çıkmış
ılac bıttıkten 10 gun sonra oluyosun genelde ayın kacında basladın kullanmaya kac gun once bıttı boyle yazarsan hesaplar daha net olur ıstersen testını yenıden 2 3 damla damlatarak yap tekrar bı dene yarın sabah ılk ıdrarla. sararmasın cok damlatma da. bu mumkun . hamıle kalınabılıyo tabıkı

ılac bıttıkten 10 gun sonra oluyosun genelde ayın kacında basladın kullanmaya kac gun once bıttı boyle yazarsan hesaplar daha net olur ıstersen testını yenıden 2 3 damla damlatarak yap tekrar bı dene yarın sabah ılk ıdrarla. sararmasın cok damlatma da. bu mumkun . hamıle kalınabılıyo tabıkı
Şüphelendiğim için ilacı kullanmayı bıraktım ve test yaptım böyle çıktı

Şüphelendiğim için ilacı kullanmayı bıraktım ve test yaptım böyle çıktı
ılacı yeterınce kullanmadıgında zatenpek etkısı olmaz da rabbım hayrlı olanı versın :)) hepımz mutlu haber pesınde kosuyoruz ısterım + olmasını ^^

ilacı kesmeniz iyi olmuş evinizde test varsa yarın ilk idrarla tekrar deneyin ve sonuç hyine böyle çıkarsa kan verin mutlaka

X