hamile olduğumu erkek arkadaşımın annesine söylemeli miyim?

Kendini hızlı bir araba alıp öldürmeyi planlıyacak kadar gözün karaysa
Aynı cesareti bebeğine sahip çıkmak için gösterseydin.
Sonucu ne olursa olsun doğurucam deseydin.
Bebeğimin babası diyorsun ama babalık üç dakikalık sperm transferi demek değil.
Eliyle kürttaja götüren adamada baba demezler.

katılmamak elde değil.. :KK43:
o kadar üzüldüm ki bebeğe gözlerim doldu..
konunun başlarında o kadar kendinden emin kıyamam doğuracağım diyordu ki vay be demiştim..
sonuç yitip giden bi can oldu... :KK43: bi de babası demiyo mu hala pes diorum

çocugu brlkte yaptıgımıza göre aldırrken de yanmda oldu tabiiki gelme diyemezdim babası belli olmayan bir bebek gbi herhangi bir kız arkadasmla gidemezdim. "sevglm" demıyorum zaten artık "babası" diyorum çünkü babası

off babası belliydi de ne oldu allah aşkına!
el ele tutuşup aldırmaya giderken "korkacak bişey yok bebeğim bak annen baban yanında" demek gibi saçma bişey bu...

Ne evlatlığı yok artık doğursam bakarım çocuguma tabiiki de nıye vereyım durumum olmasa bile bakardım.

Ama bebek artık yok.. herşey cok anlamsız şimdi. dün gitti 3-4 dakika sürmüş, babası söledi.. hiç bişey anlamadım, kanları gördükçe anlıyorum, anladıkça ağlıyorum, çok da ağlayamıyorum, donup kalıyorum. İşe geldim bugun, iş de para da herşey anlamsız işte..

Doktor iyi bir doktordu, çok iyi lüks biyerdi, kesinlikle bir daha gebe kalmana engel birşey yok dedi, hiç bir zarar gelmedi rahmine dedi. Bunların hiçbirisi bebeğimi unutcagım anlamına gelmez tabii, çok canm acıyo kolay kolay gecmicek..

Babası yanımda sürekli geccek diyo üzülme diyo falan filan neyse cok boş bunlar artık..

üzüldüm,içim acıdı hem bebeğinin hemde senin adına..aslında yaşın 24 ama 24yaşındakilere bakıyorum benim iin halen küükler..ve bu küçüklerin bu tarz ağır olayların yükünü taşıması üzüyor beni..şuan perişan olman çok normal..artık birçok şey keşkelerinle geri gelmez ancak bir daha keşke dememek için daha iyi düşünüp,adımlarını daha iyi atman gerekiyor..Allah yardımcın olsun..

bu konu hala duruo mu en başlarındayken girmiştim bidaha da girmek istemedim açıkçası anladığım kadarıyla bebek aldırılmış Allah affetsin ve ıslah etsin ikinizide yazmıyim çenemi tutuyim dedim ama dayanamadım milyonlarca insan bebek sahibi olmak için uğraşıyoken sizin bu durumu bu kadar basit bişey gibi anlatmanızı anlayamıorum siz kendinizi hala o bebeğin annesi sevgilisinide babası olarak görüosunuz annelik babalık bu değil babası olsaydı sahip çıkardı o bebeğe

olan olmuş artık bolca Allaha dua ve tövbe edin yaptığınız cinayetten farksız bişey deil çünkü ve bundan sonra lütfen devam ediceksenizde 3-5dk zevkiniz için bi bebek daha dünyaya getirmeden korunmanızı alın çocuk değilsiniz siz o işi yapmasını bildiğinize göre korunma yöntemlerinide bilio olmalısınız biran önce çaresine bakın :KK47:

Arkadaşım başından geçenlere çok üzüldüm. ama şartlara bakarsak aldırman en mantıklısı olmuş. adam daha askerde işi yok gücü yok. nasıl bakardınız bebeğe. Aile de önemli burda. toplumumuzda pek sıcak bakmazlar. hamile kalmış hadi evlendirelim.

umarım bundan sonraki hayatında mutlu olursun..

eliyle kürtaja götüren, bu durumdaki sevgilisine sahip çıkmayan,ailesiyle bile tanıştırmayan birinden hayır gelir mi size? kendinizi kullandırtmayın.içinde biraz sevgi kırıntısı olsaydı böyle davranmazdı.

ayrılın.

Biraz tuhaf olmuş. Hem bir yandan duygulanıp, dikkat et, üşütme, taksiyle dön gibi tavsiyeler verirken, bu kadar rahat bir şekilde aldıralım demesi ilginç. Sanki sen aldırına kadar oynuyor gibi. Ondan habersiz ailesi ile görüşürsen de bu sefer de evlilik için bebeği koz olarak kullanıyormuşsun gibi olacak.

Katılıyorum. Olacak şeyleri önceden düşünüp ona göre hareket etmek gerek.

Arkadaşlar yerden yere vurmayı bi kenara bıraksak olmaz mı. Çünkü bu arkadaş daha 24 yaşında, sırtını yaslayacağı ne anne ne babası var. Gerçekten de zor durumda. Yine söylüyorum tüm hassasiyetime rağmen en doğrusunu yaptı. Zaten aldırmayı kendi istemedi ki. Doğurmayı sevdiği kişiyle mutlu bi yaşamı hayal etti. Babası askerde olsun nolur. Maddi durumları iyiymiş. Bi gelinlik bi nikaha bakardı iş. Adam karaktersiz çıktı.

Neyse arkadaşım bak herkes söyledi sana bi daha dönersen o kişiye sen bunları haketmiş olursun. Niye tekrar söylüyorum; seviyorum falan diyosun peşimde falan diyosun. Defet başından gitsin.

ekim ayında 4+3 gunlukken bebegımı aldırdım bende kesınlıkle ıstemedıgım ıcın ne oldu sımdı 9 ay sonra tekrar hamıle kaldım
sımdı doguracagım

hıc bır zaman unutulmuyor o pişmanlık aldırdıysam bır daha hamıle kalmamalıydım

şöyle kınayan mesajlar yokmu ...bir laf vardır onu hatırlatmak isterim....

HİÇ KİMSE SINANMADIĞI GÜNAHIN MASUMU SAYMASIN KENDİNİ.....

hayatta hepimizin başına gelen şeyler doğru yada yanlış kararlar alıyoruz ...insanların içinde bulunduğu durum ruh hali bir anlık düşünememe yanlışlara sebep olabiliyor...inşallah herkes herzaman doğru kararlar verebilir...

hayatta hepimizin başına gelen şeyler doğru yada yanlış kararlar alıyoruz ...insanların içinde bulunduğu durum ruh hali bir anlık düşünememe yanlışlara sebep olabiliyor...inşallah herkes herzaman doğru kararlar verebilir...

Konuyu başından beri takip ediyorum istisna bir kaç kişiyi ayrı tutuyorum burda hiç kimse konu sahibi arkadaşı ve yaşadıklarını kınamadı, zaten kimsenin de haddine düşmez bu durum...

Ben dahil herkesin kızdığı nokta herşeyin nedeni olan bu insan müsfettesine hala sahip çıkması, hala babası demesi, hala yanında tutmasıydı.. Ama dediğim gibi kızdığımız hayat onun hayatı nasıl isterse öyle yapar ama daha çok üzülür görünen o ki bu kişiden ona hiçbirşey olmaz...

Hakkında hayırlısı olur inşallah gerçekten sevdiği ve sevebileceği biri ile karşılaşır ve gerçekten mutluluğu bulur...

Konuyu başından beri takip ediyorum istisna bir kaç kişiyi ayrı tutuyorum burda hiç kimse konu sahibi arkadaşı ve yaşadıklarını kınamadı, zaten kimsenin de haddine düşmez bu durum...

Ben dahil herkesin kızdığı nokta herşeyin nedeni olan bu insan müsfettesine hala sahip çıkması, hala babası demesi, hala yanında tutmasıydı.. Ama dediğim gibi kızdığımız hayat onun hayatı nasıl isterse öyle yapar ama daha çok üzülür görünen o ki bu kişiden ona hiçbirşey olmaz...

Hakkında hayırlısı olur inşallah gerçekten sevdiği ve sevebileceği biri ile karşılaşır ve gerçekten mutluluğu bulur...

çok pardonda size birşey söylediğimi sanmıyorum ...sözüm sizinde dediğiniz o istisnai kişilereydi...neden üstünüze alındığınızı anlamış değilim....

Son düzenleme:

Valla bende bazen nasıl böyle bir şey yaparlar diye düşünsemde, bu yazdığınız sözle bazen bile düşünmemem gerektiğini gerçeğini hatırlattı:KK17:

valla ne desem çok ilginç vede zor bir durum yani ki ucuda karanlıkbence. sen hiç kendi ailenle ilgil bişey söylememiyşsin b benim çk dikkatimi çekti ailenin haberi varmı or-nlar ne diyolar peki bu duruma

canım senin ailenin haberi varmı bu durumdan resmi bişey yokken birlikte olmaya nasıl cesaret ettin erkek milletine güvenilmez ki ama olan olmuş artık günahsız bi yavruya kıymakta olmaz önce sevgilini ikna etmelisin bence

canım senin ailenin haberi varmı bu durumdan resmi bişey yokken birlikte olmaya nasıl cesaret ettin erkek milletine güvenilmez ki ama olan olmuş artık günahsız bi yavruya kıymakta olmaz önce sevgilini ikna etmelisin bence

eliyle kürtaja götüren, bu durumdaki sevgilisine sahip çıkmayan,ailesiyle bile tanıştırmayan birinden hayır gelir mi size? kendinizi kullandırtmayın.içinde biraz sevgi kırıntısı olsaydı böyle davranmazdı.

ayrılın.

aynen katılıyorum iğrenç bir adam bu. acımasız ve zalim. seven erkek bunu yapmaz. sevmiyor kızı. yazıkkk

sanırım siz ailesinden ayrı yaşayan aylık geliri falan çok iyi olan birisiniz. yoksa hem siz hemde sevgiliniz bu kadar rahat olamazsınız ya mümkün değil insan kahrolur anneme babama kardeşime ne dicem diye içi içini yer. olan o bebeğe olacak işte inşallah bişey olmaz onada. allah yardımcınız olsunn günahsız bi bebeğin hatrına.

Ne evlatlığı yok artık doğursam bakarım çocuguma tabiiki de nıye vereyım durumum olmasa bile bakardım.

Ama bebek artık yok.. herşey cok anlamsız şimdi. dün gitti 3-4 dakika sürmüş, babası söledi.. hiç bişey anlamadım, kanları gördükçe anlıyorum, anladıkça ağlıyorum, çok da ağlayamıyorum, donup kalıyorum. İşe geldim bugun, iş de para da herşey anlamsız işte..

Doktor iyi bir doktordu, çok iyi lüks biyerdi, kesinlikle bir daha gebe kalmana engel birşey yok dedi, hiç bir zarar gelmedi rahmine dedi. Bunların hiçbirisi bebeğimi unutcagım anlamına gelmez tabii, çok canm acıyo kolay kolay gecmicek..

Babası yanımda sürekli geccek diyo üzülme diyo falan filan neyse cok boş bunlar artık..

Çok çok büyük hatalar yapmışsın malesef .. Hala babası diyorsun .. Benim bildiğiim düzgün erkek sevdiğine sahip çıkan erkek ne olursa olsun isterse sonunda bütün aile yüzünden kan çıkacak bile olsun yine de o bebeği aldır demez aldırmak için yanında gelmez ..
Yazık olmuş olan olmuş .. Ama daha fazla kötü şeyler olsun istemiyorsan ki daha ne olacak bilmiyorum ama bence sen ayrıl ..
Günahında günahını kat kat bin katını işlemişsiniz .. Ne diyelim Allah yardımcınız olur umarım ..

X