Hamile olmayı umutla bekleyenler

Merhaba bayanlar,

25 yaşındayım 3 yıllık evliyim 2 yıldır çocuk sahili olma hayaliyle yaşıyoruz. Eşimin hiç bir sorunu yok.Bende de yok aslında 1 adet 2mm çikolata kistim ve anti sperm antikoru haricinde. Doktorun ilk etapta aşılama yapma kararı aldı. ve 25 Aralık tarihinde ilk aşılamamız yapıldı. Yumurta sayısı ve sperm sayıları herşey yolundaydı ilk iki güç hafif sancım oldu 2. günden itibaren hafif hafif batmalar oluyor akıntım var ama adet olmadan 2 hafta önce zaman kulak arkasında ağrılarım oluyordu.bugün 4. gün ve çok hafif ağrım oldu psikolijmi bilemiyorum coraspirin ve folic kullanmaya devam ediyorum. Sizce tutma şansım nedir. daha 10 gün var tahlilime beklemek heycanlı ama çok zor fikirlerinizi bekliyorum yoldaşlarım:)
Canim çikolata kisti hakkında pek bilgim yok ama corasp in vermişse doktor muhtemelen hamile kalınca clexane iğne verecek doğru mu? Eğer öyleyse benim doktorumun yöntemini kendi doktoruna sorarak kullanmanı tavsiye ederim.
Adetin 10. Gününden itibaren 1 gün aspirin 1 gün clexane bat a 4 gün kala kan testi eğer hamile isen hergün iğne değilsen kesip bi sonraki ay aynı şeyler.
Düşük olmaması için erken tedbir amaçlı.
Bide Sperm antikoru için aşı gibi bişey yapamıyorlar mi nasıl tespit edildi.
Bana da lenfosit aşısı yaptı doktor ama bebeğin ürettiği proteinleré alerji için dedi Sperm demedi.

Canim çikolata kisti hakkında pek bilgim yok ama corasp in vermişse doktor muhtemelen hamile kalınca clexane iğne verecek doğru mu? Eğer öyleyse benim doktorumun yöntemini kendi doktoruna sorarak kullanmanı tavsiye ederim.
Adetin 10. Gününden itibaren 1 gün aspirin 1 gün clexane bat a 4 gün kala kan testi eğer hamile isen hergün iğne değilsen kesip bi sonraki ay aynı şeyler.
Bana da lenfosit aşısı yaptı doktor ama bebeğin ürettiği proteinleré alerji için dedi Sperm demedi.
Selam canım anti Sperm antikor u kan testiyle tespit edildi yumurtaliklarin spermi yabancı görmesiyle alakaliymis ama turkiyede bir çok bayanda bu var olmasına rağmen hamile kaliniyormus coraspirinden başka birşey kullanma dedi ama ne amaçla devam ediyorum bilmiyorum acikca

Selam canım anti Sperm antikor u kan testiyle tespit edildi yumurtaliklarin spermi yabancı görmesiyle alakaliymis ama turkiyede bir çok bayanda bu var olmasına rağmen hamile kaliniyormus coraspirinden başka birşey kullanma dedi ama ne amaçla devam ediyorum bilmiyorum acikca
Batmaların bana döllenme var gibi hissettirdi umarım tutunur bebeğin bu sıralar sıcak duş alma istersen bide tarçın yeşil çay zencefil gibi rahim hareketliliğini artıran şeylerden uzak durabilirsin.
Hangi şehirdesin pimpirikli bi doktor bulup herseyi sor:eek: Daha önce hiç gebelik yasadin mi tatlim:anneadayı: çok soru soruyorum ama ben o kadar çok doktora gittim ki yardimci olcabilecegim bişey var mı onü anlamaya calisiyorum

merhaba arkadaşlar
benim sat 05,12,2015 sadece 1 kez korunmadık 13 aralıkta. adet düzensizliğim var ne zaman yumurtlama günüm olduğunu bilmiyorum. hamile olabilme ihtimalimi düşünmüyodum ama herkes hamilesin deyince sizede sormak istedim. göğüslerimde sanki hamilesin der gibi. daha önce 2 gebelik geçirdim ikisindede böyle bişey yaşamadım bu başka.
Göğüslerim şişti damarlar çıktı dokunamıyorum hareket ederken bile acıyo. kendimi yorgun hissediyorum uyuma isteğim var sürekli. kasıklarımda batma oluyo bacağım kasılıyo bazen. iştahsızlığım var acıktığım zaman dayanılmaz bi istek oluyo o an bişeyler yemezsem ölücek gibi hissediyorum. sık sık idrara çıkıyorum idrarım su gibi akıntım oluyo yumurta beyazı kıvamında. baş dönmem var birde açlık vurdu mu başım dönmeye başlıyo. midem ekşiyo dün şiddetli baş ağrısıyla uyandım gece istifra ettim ve rahatladım. vücut ısımda hissedilir derecede yükselme var göğüslerim yanıyo resmen bazen sıcak basıyo patlıcak gibi oluyorum

Hayır herhangi bir tedavinin olmadığını söyledilerler anti Sperm antikorunun ayrıca coraspirinden başka birşey vermedi sadece tutmazsa tekrar deneyecegiz dedi istanbuldayim çok doktora gittim artık negatiften nefret ediyorum

Yumurtlama tarihlerimiz geldi çattı acaba özel bişeyler mi yapsak ya yiyecek içecek gibi. Aksi gibi Grip oldum yumurtlamazsam diye çok korkuyorum
Cnm merhaba kusura bakma ancak yazabiliyorum şehir dşındayım çünkü.. Çok geçmiş olsun ilaç da alamıyosun şimdi ne olur ne olmaz diye ben de nezleyim ilaç alamadım.. Ama kafanı rahat tut en önemlisi bu.. Moralini bozma biliyosun yumurta kalitesi için çok önemli.. Ben yicek içecek bişey denemedim hiç, bi sürü kür var ama dengemi bozar diye korkuyorum. Bi de ovulasyon testi denedim ya bu ay.. Zannediyorum 28 aralıkta yumurtladım, ben de olan oldu yani :) bakalım 15 ocağa kadar gebelik testi yapmıcam söz verdim kendime.. Hayırlısı hakkımızda..

Cnm merhaba kusura bakma ancak yazabiliyorum şehir dşındayım çünkü.. Çok geçmiş olsun ilaç da alamıyosun şimdi ne olur ne olmaz diye ben de nezleyim ilaç alamadım.. Ama kafanı rahat tut en önemlisi bu.. Moralini bozma biliyosun yumurta kalitesi için çok önemli.. Ben yicek içecek bişey denemedim hiç, bi sürü kür var ama dengemi bozar diye korkuyorum. Bi de ovulasyon testi denedim ya bu ay.. Zannediyorum 28 aralıkta yumurtladım, ben de olan oldu yani :) bakalım 15 ocağa kadar gebelik testi yapmıcam söz verdim kendime.. Hayırlısı hakkımızda..
Ayin 15 ine kadar regl olmazsam tabi:KK45:

Hayır herhangi bir tedavinin olmadığını söyledilerler anti Sperm antikorunun ayrıca coraspirinden başka birşey vermedi sadece tutmazsa tekrar deneyecegiz dedi istanbuldayim çok doktora gittim artık negatiften nefret ediyorum
Benim tatvandan doktorum istanbulda muayenehane açtı gatada da görev yapıyor bi ona mi gitseniz acaba benimle en çok ilgilenen o oldu şimdiye kadar her konuda aydınlattı üstelik bütün testleri ücretsiz gatada yaptırdı sürekli telefonla test sonuçlarımı yorumluyo falan özelden numarasini verebilirim.

Benimde 15 aralık bat fakat canım sen 28 inde yumurtlamissan 11 aralık bat oluyor ben senin yerinde olsam bi fakir sevindirip sozumden dönerdim. :KK62: Benim akıntı takibine göre daha yumurtlamadim ama gün aşırı denemeye dikkat edyoruz.
Evet cnm yaa haklisin ben oyle 15 dedim de bat erken oluyo benim bu durumda :KK45: dedigini yapcam galiba :KK66: cok heyecanliyim.. sen nasil oldun? Daha iyisindir ins..

Evet cnm yaa haklisin ben oyle 15 dedim de bat erken oluyo benim bu durumda :KK45: dedigini yapcam galiba :KK66: cok heyecanliyim.. sen nasil oldun? Daha iyisindir ins..
Aralık ocak karıştırmışım, daha iyiyim.yumurtlama bu sıralar ama o kadar gerginim ki herkese çatıyorum.

Benim tatvandan doktorum istanbulda muayenehane açtı gatada da görev yapıyor bi ona mi gitseniz acaba benimle en çok ilgilenen o oldu şimdiye kadar her konuda aydınlattı üstelik bütün testleri ücretsiz gatada yaptırdı sürekli telefonla test sonuçlarımı yorumluyo falan özelden numarasini verebilirim.
Canim bende istanbuldayim ve doktor arıyorum . onerdigin doktor kadın mi erkek mi

Dün ve bugün kafamı koyduğum yerde uyudum bi de baş ağrısı var ki göz yuvalarımı Oymak istiyorum. Ağrı kesici vs içmediğim için de uyuyorum hamilelik belirtisi mi acaba bu

Dün ve bugün kafamı koyduğum yerde uyudum bi de baş ağrısı var ki göz yuvalarımı Oymak istiyorum. Ağrı kesici vs içmediğim için de uyuyorum hamilelik belirtisi mi acaba bu
Cnm ben de ayni durumdayim biliyo musun.. aksam oturdugum yerde uyuyakaldim, yeni yila uyuyarak girdim :KK53: bi de basagrisi ki sorma..:rolleyes: ay insallah hamilelik belirtisidir :anneadayı: ayrica ben de cok asabiyim ama sakin olmak lazim.. kismetimizde ne varsa onu yasicaz sonucta.. :KK39:

Cnm ben de ayni durumdayim biliyo musun.. aksam oturdugum yerde uyuyakaldim, yeni yila uyuyarak girdim :KK53: bi de basagrisi ki sorma..:rolleyes: ay insallah hamilelik belirtisidir :anneadayı: ayrica ben de cok asabiyim ama sakin olmak lazim.. kismetimizde ne varsa onu yasicaz sonucta.. :KK39:
Ben daha önceki hamileliklerimde de çok uyudum hadi hayırlısı bakalim daha çok var test yaptırmaya.

X