Hamile olmayı umutla bekleyenler

Kizlar merhaba.. bende bir tane ultra erken gebelik testi var, bat da 11 ocak, bu testi sali sabahi yapayim diyorum ne dersiniz? o_O

Dün rahmimi aşırı derecede hissettim kramp gibi ama değildi bugün de sabah 7 den beri 5 kez tuvalete gittim , hava çok soğuk belki ondan ama hamilelik belirtisine yormak istiyorum:anneadayı::KK200:

Arkadaslar ayak usumesi belirtimidir acaba? 3 gundur ayaklarim buz tutuyo resmen

Dün rahmimi aşırı derecede hissettim kramp gibi ama değildi bugün de sabah 7 den beri 5 kez tuvalete gittim , hava çok soğuk belki ondan ama hamilelik belirtisine yormak istiyorum:anneadayı::KK200:
Ay inşallah cnm yaa.. :anneadayı: ben de yarın sabah testi denicem.. korkunun ecele faydası yok sonuçta :rolleyes:benim de göğüslerim feci sızlıyo, normalde hiç sızlamaz.. hayırlısı inşallah

Peki neden test yapmadın eğer hamilelik varsa çoktan çıkardı
ya bu ultra erken gebelik testleriyle alakalı bi sürü şey okudum burda.. Kimisi sayesinde erkenden öğrendim diyo, kimisi çok yanılttı hayal kırıklığı yaşadım diyo cesaret edemedim ben de.. o_Oama yarın denicem inş ertesi gün de normal gebelik testiyle devam edicem.. :KK17:

ya bu ultra erken gebelik testleriyle alakalı bi sürü şey okudum burda.. Kimisi sayesinde erkenden öğrendim diyo, kimisi çok yanılttı hayal kırıklığı yaşadım diyo cesaret edemedim ben de.. o_Oama yarın denicem inş ertesi gün de normal gebelik testiyle devam edicem.. :KK17:
Ben de yapmıştım daha önceki gebeligimde cikmamisti ben de yok diye düşündüm ama adet 4 gün gecikince kanda çıktı zaten düştü.
Bu kez sadece kandan baktiracagim hiç test almadim

merhabalar arkadaşlar
ben 5 yıllık evliyim. bazı rahatsızlıklarım olduğu için yıllardır gebelik düşünemedim. son 4 aydır her şeyi göze alarak bebek sahibi olmayı deniyoruz ama henüz bir sonuç yok. bu ay ilk kez yumurtlama testi kullandım. Bat 16 ocak. zaman nasıl geçecek bilmiyorum. bu bekleme stresini sizlerle paylaşmak istedim :)

merhabalar arkadaşlar
ben 5 yıllık evliyim. bazı rahatsızlıklarım olduğu için yıllardır gebelik düşünemedim. son 4 aydır her şeyi göze alarak bebek sahibi olmayı deniyoruz ama henüz bir sonuç yok. bu ay ilk kez yumurtlama testi kullandım. Bat 16 ocak. zaman nasıl geçecek bilmiyorum. bu bekleme stresini sizlerle paylaşmak istedim :)
Biz de aynı dertten muzdaripiz canım senin yumurtlama dün bugün olmuştur inşallah tutar dualarımız seninle ve tüm çocuk isteyenlerle, gün gün belirtilerini bizimle paylaşabilirsin bakalım bu ay inşallah yüzümüz gülecek:anneadayı:

Canim ardarda dusuk yaptiysan sagliginla alakali sorunun yoksa bu tamamen senin sansizligindir. Bu 100 kadindan birinin basina gelebilir.. sana sunu soyliyim. 3 sene cocuk istedik esimle olmadi. Hemde hic bir sorun yokken.. ne bende ne esimde. Dr nedensiz kisirlik dedi.Hamile kalip dusuk yapmak en azindan hamile kalabiliyorumu getirtiyor akla. Dusunsene ben hamile bile kalamiyordum. Gitmediğimiz dr kalmadi. Tam asilamaya karar verdik ki 3 sene sonunda dogal yolla hamile kaldigimi ogrendim. Simdi 2 yasinda dunyalar tatlusu bi oglum var.. Allah herkese nasip etsin. Yakin zamanda bi dusugum oldu kullandigim ilaclardan kaynaklanan. Boyle durumlarda ne care dua...

Canim ardarda dusuk yaptiysan sagliginla alakali sorunun yoksa bu tamamen senin sansizligindir. Bu 100 kadindan birinin basina gelebilir.. sana sunu soyliyim. 3 sene cocuk istedik esimle olmadi. Hemde hic bir sorun yokken.. ne bende ne esimde. Dr nedensiz kisirlik dedi.Hamile kalip dusuk yapmak en azindan hamile kalabiliyorumu getirtiyor akla. Dusunsene ben hamile bile kalamiyordum. Gitmediğimiz dr kalmadi. Tam asilamaya karar verdik ki 3 sene sonunda dogal yolla hamile kaldigimi ogrendim. Simdi 2 yasinda dunyalar tatlusu bi oglum var.. Allah herkese nasip etsin. Yakin zamanda bi dusugum oldu kullandigim ilaclardan kaynaklanan. Boyle durumlarda ne care dua...
Bana da nedensiz düşük dediler hatta gata da doktor dediki senin gibi hasta çok zor buluyoruz bi kaç tüp kan verirsen araştırma yapacağız ama sonuç 2 yıla anca çıkar tedavi edilebilir olup olmayacağı belli olmaz.
Sanırım kendimi özel hissetmeliyim:KK53:

Gec
Selam kızlar
Kendı gebelik geçmişimden kısaca bahsedeyim.
1. Hamileligim kalp atışı duyulamamasi sonucu kürtajla sonlandı.
Ardından rahim filmi çekildi sıkıntı yoktu tekrar hamile kaldım.
2.gebeligimi öğrendiğimde farklı bi dr hemen genetik test yaptırdı ve clexane 0.4 iğneye başladı fakat sonuç aynıydı. Test sonucunda kan pıhtılaşmasına yatkınlık çıktı fakat bu düşüğü açıklamıyordu.
3.gebelik için 3 yıl bekledim tekrar hamile kaldığımda beta hcg düzenli yükselmedi ve düşüşe geçerek adet kanamasıyla gebeligim sonlandı.
Yaklaşık 1 yıldır tüm olasılıkları degerlendirmek için tüm testleri yaptırdık ve kesinlikle hiçbir rahatsızlık çıkmadı hatta ilk gebelik sonrası yapılan test dahi hatalıymış tamamen sağlıklıymışım , içime sinmedıği için başka başka doktorlara gittim ve sonunda belki eşinin ürettiği proteinlere alerjin vardır diyen bi doktoru dinleyerek lenfosit aşısı yaptırdım.
2 aydır hamile kalmak için uğraşıyorum bat 16 ocak benimle benzer durumda olan varsa destek olmak isterim.
Baya uzun olmuş kusura bakmayın kızlar.
gecmis olsun cok uzuldum yasadiklarin kolay dilmis allah bilir ne kadar uzulmussundur rabbim tez zamanda kucagini doldursun insallah..

Bazen ne kadar uğraşsakta hamile kalamıyoruz. Doğru zamanı Allah bilir tabi ama tek gecelik ilişki sonucu hamile kalanlara hayret etmeden duramıyorum.
Gelecek aya inşallah.
Ayy ayneeenn canim nasi oluyo ben 2 sene olucak nerdeyse ugrasiyorum hamile kalamadim nasi tek gecede hamile kaliyolar annamiyorum ...rabbim dogru zamanda hayirli evlatlar nasib etsin...keski bende bi kere bile olsa testde cift cizgi gorsem ...hayirlisi vardir heralde rabbimin bir bildiyi ...

Ben de yapmıştım daha önceki gebeligimde cikmamisti ben de yok diye düşündüm ama adet 4 gün gecikince kanda çıktı zaten düştü.
Bu kez sadece kandan baktiracagim hiç test almadim
Günaydın cnm ben bu sabah testi yapamadım :KK43: çünkü paketi açtığımda değişik bi testle karşılaştım, normal gebelik testi gibi diilmiş :KK57: kullanma talimatı da yoktu netten de bulamadım bugün testi yapmak kısmet olmadı yani.. Nasıl yapılıyo bu test? Benimki laboquick ultra erken gebelik testi.. İdrara mı tutmak gerekiyo?

X