Hamileliğim ve eşimin isteği...

Kocalar evlatlardan kıymetli degildir.
Hele ki eş olmayı becerememişler ise...

Bunu ozumseyin yeter, yoksa karninizdaki bebeğe cidden yazık. Her çocuk, dik duran bir anne ile büyümeli !

15 haftalık hamileyim ve eşimden evlendiğim geceden beri şiddet görüyorum.

En son dün gece dövdü beni ama görseniz karnımı sıkıyor belime vurmaya çalışıyor kafamı duvara vurdu sebep ne neden bunu yaptı derseniz? Sadece onun memleketinde ailesinin evinde değil kendi evimde doğum yapmak istemem.

Bana verdiği zararın tanzimini istediğimi söylediğim de ölümle tehdit ediyor daha dün gece silahı çekti kafama sikacakti silahı elinden aldım kendimi banyoya kilitledim .

arkadaşlarım tam tersi ayaklarım sağlam basıyor. doğruyu yanlışı çok net görüyorum oğlum için ve kendim için en doğru kararı vereceğim emin olun .

Bebeğiniz için en doğru karar yukarda alıntıladığım şeyleri yapan bir adamla beraber olmaya devam etmeniz yani. Gerçekten doğruyu ve yanlışı çok net görüyorsunuz.
Ortada bir bebek olmasa, kendinizi istediğiniz kadar yakın, yetişkin bir kadın olarak yapacaklarınız beni ilgilendirmiyor, hayata bu şekilde bakan bir insana yorum bile yapmam ama ortada bir bebek var. O bebeği ben bir yabancı olarak düşünüyorum da siz nasıl onun geleceğine bu kadar yabancı olabilirsiniz?

Son düzenleme:
X