Hamilelik belirtileri hisseden

Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım
Bende 3 aydır bebiş denemeleri yapıyorum bu ayın 30 yada 1 gibi reglim olmam lazım bugün test yaptım evde negatif çıktı ama benim yumurtlama gününden itibaren bazı belirtilerim var şu şekilde
Yumurtlama tarihinde(18 nisan) ve bi kaç gün sonrasında belim bacaklarım ve kasıklarım çok şiddetli bi şekilde ağrımaya başladı ben o ağrılara rağmen yumurtlama günü geçirmemek için değerlendirdim daha sonra kasıklarımda batmalar oldu göğüslerim normalde çok ağrırdı şimdi okadar ağrı yok ve dün ağır bir grip oldum yine kasıklarımda batmalar oluyor ama arada sırada sizce hamile olabilirmiyim test için erkenmi davrandım sizce şimdiden teşekkür ederim ☺️
Tekrar test yapabilirsin gec dollenme olabilir.ins hamilesindir

İnş Allah isteyen herkese nasip etsin belirtiler peki normalmi okuduğum kadarıyla 5 gün idrar testi için çok erkenmiş

Kızlar merhaba adetime 15 gün var ve bu ayı ovülasyon döneminde değerlendirdik 3 gündür belim inanılmaz ağrıyor ve göğüs uçlarımda çok acıyor sol alt karın bölgemde sürekli adet olacakmış ağrısı var sizce bunlar erken belirti olabilir mi

Kızlar merhaba adetime 15 gün var ve bu ayı ovülasyon döneminde değerlendirdik 3 gündür belim inanılmaz ağrıyor ve göğüs uçlarımda çok acıyor sol alt karın bölgemde sürekli adet olacakmış ağrısı var sizce bunlar erken belirti olabilir mi
Sonuç ne oldu, bende de benzer belirtileri var

Bende de hemen hemen aynı belirtiler vardibbu gun test yaptim 3 gun gecikti adetim ve pozitif bu ay adet belirtileri yumurtlamadan 4 ya da 5 gun sonra başlamıştı darisi isteyen herkesin başına olsun
Kusura bakma canım mesajını yeni gördüm bende test yaptım çok şükür pozitif çıktı doktora gittim kanda da çıktı ultrasondan baktı göremedi birkaç gün sonra tekrar baktı çok şükür gözüktü 4 hafta 5 günlük🥰 inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız

Kusura bakma canım mesajını yeni gördüm bende test yaptım çok şükür pozitif çıktı doktora gittim kanda da çıktı ultrasondan baktı göremedi birkaç gün sonra tekrar baktı çok şükür gözüktü 4 hafta 5 günlük🥰 inşallah sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız
Canım testi battan kaç gün sonra yaptın?

Bende de hemen hemen aynı belirtiler vardibbu gun test yaptim 3 gun gecikti adetim ve pozitif bu ay adet belirtileri yumurtlamadan 4 ya da 5 gun sonra başlamıştı darisi isteyen herkesin başına olsun
Canım hayırlı olsun. adetin geçtiği ilk gün test yapmış mıydın?

Arkadaşlar merhaba benim bata tahminen 12 gün var pko olduğu için kestiremiyorum ama 2 gündür inanılmaz kasık ağrım var ve nasıl desem alttan aniden batmalar oluyor çok keskin ayaktaysam yürüyemiyorum bile acaba yumurtluyormuşum hiç böyle olmamıştı korkmaya başladım 🤔

X