Hamilelik belirtilerim bi anda kayboldu

Aysel9389

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
27 Aralık 2020
32
16
30
Kızlar 5 haftalik hamileyken hafif lekelemem oldu kahverengi hemen doktora gittim bebeğin kalp atışlarını duydum doktor bana progestan200luk verdi alttan fitil olarak kullanıyorum. Şuan 7+4 hamileyim mide bulantim kasık ağrılarım bi anda kayboldu sizce normal mi?

Kızlar 5 haftalik hamileyken hafif lekelemem oldu kahverengi hemen doktora gittim bebeğin kalp atışlarını duydum doktor bana progestan200luk verdi alttan fitil olarak kullanıyorum. Şuan 7+4 hamileyim mide bulantim kasık ağrılarım bi anda kayboldu sizce normal mi?
Gebelikte dönem dönem belirtiler artarken bazen azalır bişey yoktur inşallah canım sağlıkla kucağına almak nasip olsun 🤲

Benim de birden kayboldu, bir hafta önce resmen ağzima hiçbir şey alamıyorum şu an çok şükür nerdeyse hiç bulantım yok. Bugün randevum vardı ve bebeğimi gördüm, kalp atışını duydum. Korkmayın, doktorum da normal dedi. Sizin gibi endiselenmistim ama bu her zaman kötüye işaret değil :)

Korkma canım, bende başlarda böyle çok stresliydim. Bi gün iyiydim bi gün kötü oluyodum. Devamlı göğüslerimi kontrol ediyodum. Bişey yoktur korkma olsa bi belirtisi kanaman vs olur. İçini ferah tut

Korkma canım, bende başlarda böyle çok stresliydim. Bi gün iyiydim bi gün kötü oluyodum. Devamlı göğüslerimi kontrol ediyodum. Bişey yoktur korkma olsa bi belirtisi kanaman vs olur. İçini ferah tut
Inanirmisin canım aynı durumdayım sürekli göğüslerimi kontrol ediyorum salı günü kontrolüm var ınsallah allahın izniyle bisey çıkmaz

Benim de birden kayboldu, bir hafta önce resmen ağzima hiçbir şey alamıyorum şu an çok şükür nerdeyse hiç bulantım yok. Bugün randevum vardı ve bebeğimi gördüm, kalp atışını duydum. Korkmayın, doktorum da normal dedi. Sizin gibi endiselenmistim ama bu her zaman kötüye işaret değil :)
Benimde geçen hafta kokular midemi bulandiriyordu ve halsizdim bu hafta bi anda herşey normale döndü ve biraz endişelendim tabi salı günü kontrolüm ve bian önce zaman gecsın istiyorum

Benimde geçen hafta kokular midemi bulandiriyordu ve halsizdim bu hafta bi anda herşey normale döndü ve biraz endişelendim tabi salı günü kontrolüm ve bian önce zaman gecsın istiyorum
Endişe etmeyin, inşallah bir sıkıntı yoktur. Ben de çok korkmuştum hatta Allahim nolur bulantılarim gelsin tekrar diye dua ediyordum üstelik 2 kilodan fazla verdim bir haftada :)) şu an şükrediyorum çünkü gerçekten birden geçti ve çok rahatladım yemek yiyebiliyorum :)

Canım yazmak istedim doktora gittim bugün hiç birseyi yok kalp atışını duyduk çok mutlu oldum güzel dileklerin için çok teşekkür

Canım yazmak istedim doktora gittim bugün hiç birseyi yok kalp atışını duyduk çok mutlu oldum güzel dileklerin için çok teşekkür ederim

😊
Gözün aydın tüm gebeliğim böyle güzel geçer inşallah

X