Hamilelik belirtileriniz nelerdi

gebelikistiyorum47

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2023
96
19
28
Kızlar merhaba bi gebelik geçirdim mol gebelkten kürtaj oldum 1 sene önce 6 aydır gebelik istiyoruz olmuyor pkos var demişti doktor ama sıkıntı görmedi hormonlar normal sadece yumurtlama belrtsini görmüyorum hiç kendimde adetlerim düzenli 28 günde bir oluyor 2 günde bi ilişki deniyoruz aylardır olmadı henüz ama bu ay bi his olmuştr diye düşündüyor ama hep hüsran adetime 2 gün var bi belirtim yok sizin belirtileriniz nelerdi

Klasik adet öncesi belirtilerim vardı. Gögüslerde hassasiyet, kasık ağrısı gibi. Fırından tepsi çıkarırken bıçak batması gibi bir his olmuştu kasıklarımda. O ay şüphelenmiştim. Peşine de gebe kaldığımı öğrenmiştim

Klasik adet öncesi belirtilerim vardı. Gögüslerde hassasiyet, kasık ağrısı gibi. Fırından tepsi çıkarırken bıçak batması gibi bir his olmuştu kasıklarımda. O ay şüphelenmiştim. Peşine de gebe kaldığımı öğrenmiştim
Peki beyaz bi akıntı carmıydı devam eden kasık ve göğüs agrm yok henüz belirtim yok ama beyaz akntm var

Adet olacakmis gibi karın ağrım vardı. Hatta bir hafta boyunca pedle dolasmistim. Onun dışında sık idrar ve göğüslerde inanılmaz ağrım vardi

X