Hamilelik dış gebelik

Kasım 2020 de düşük yapmıştım bu yıl şubatta tekrar hamile kaldım şu an 5 hafta 5günlük bu aralar sadece sol kaşığım ağrıyo ara sıra yoğunlaşıyor daha doktora da gitmedim Salı günü özel bir hastaneye gidicem düşük yaptığımda gittiğim doktoruma gidicem o çok iyi biri acaba dış gebelik olabilirmi moralim bozuk kaç gündür sadece sol kasığım ağrıyo 🥺 bazen de idrar yaptıktan sonra karnımın altına ağrı giriyo ara sıra oluyo her tuvalette değil 🥺
Bu yaşadğınız ağrıyı şu an da ben yaşıyorummm inşallah benim de normaldirr 😥

Bu yaşadğınız ağrıyı şu an da ben yaşıyorummm inşallah benim de normaldirr 😥
Merak etme canım normaldir inşallah illa ya sağ kasık ya da sol kasık daha çok ağrı yapıyor

İnşallah canımm ya hayırlısıyla bi keseyi de görseydimmm ne zaman gördünüz siz keseyi
İnşallah canım ben doktora 5. Haftada gittim 5 hafta 5 gündü galiba o zaman kese göründü bende genelde 5. Haftada görülür kese

İnşallah canım ben doktora 5. Haftada gittim 5 hafta 5 gündü galiba o zaman kese göründü bende genelde 5. Haftada görülür kese
İnşallah bende tam 5+5 te gitmiş olcam Allah nasip ederse inşallah sağlıklı bi gebelik olur♥️

İnşallah bende tam 5+5 te gitmiş olcam Allah nasip ederse inşallah sağlıklı bi gebelik olur♥️
inşallah sağlıklı bi gebelik geçirirsin canım doktora gittikten sonra haber verirsin

Arkadaşlar her ağrıyı farklı sebeplere yormayın. Her kasık ağrısı kötü birşeye sebep olmaz. Bebek yerleşmesi esnasında da kasık ağrısı olabilir. Dış gebelik geçirmiş biri olarak söylüyorum sadece kasık ağrısı değil kanamada yaşadım ve düzensiz betahcg artışlarım oluyordu kesenin gözükmesi gereken değerde olduğu halde kese yoktu ondan sonra teşhis konuldu.

X