Hamilelik süreci

Adenerel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2024
53
15
27
2024 gebeleri selamlae 4+5 haftalık minnak bir gebelikle geldim . Süreçte sorularımız oluyor sizlere danısmamız gereken birbirimize destek verebiliriz diye düsündüm

Kasık , sırt ve bel agrım oluyor betam güzel yükseldi ama yarın doktora gidecegiz umarım kese gözükür ( aşılama ile sürecimiz başladı )

Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Ben de dün ilk defa aşılama yaptırdım inşallah güzel haber almak nasip olur Allah isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah🤲😇

2024 gebeleri selamlae 4+5 haftalık minnak bir gebelikle geldim . Süreçte sorularımız oluyor sizlere danısmamız gereken birbirimize destek verebiliriz diye düsündüm

Kasık , sırt ve bel agrım oluyor betam güzel yükseldi ama yarın doktora gidecegiz umarım kese gözükür ( aşılama ile sürecimiz başladı )
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende aşılama yaptrdım bugun 10.günüm sizin ilk aşılamada mı tuttu

kese göründümüü :-*

Çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah umudum biraz daha arttı peki belirtiniz var mıydı kaçıncı gün test yaptını
Çok sevindim sağlıkla kucağınıza alın inşallah umudum biraz daha arttı peki belirtiniz var mıydı kaçıncı gün test yaptınız
Amin tesekkür ederim Allah sizinde hayırşısıyla güzel sonuclar almanızı nasip etsin . Ben 10 yada 11. Gün evde erken gebelik testi yaptım 2 gün sonra kan verdım

Amin tesekkür ederim Allah sizinde hayırşısıyla güzel sonuclar almanızı nasip etsin . Ben 10 yada 11. Gün evde erken gebelik testi yaptım 2 gün sonra kan verdım
Amin inşallah 🤲 Aşılama gününü saymazsak 10.günüm test yapsam mı yapmasam mı kararsızım beklemek zor geliyor inşallah bende burda ilk seferde oldu diye paylaşanlardan olurum😇

X