Hamilelik sürecim pcos geç yumurtlama çift rahim femara

Evet evet kürü çok kullanmasamda sizin dediğiniz zeytinyağında inciri yaptım ve sadece 1 sefer değerlendire bilmiştim ona rağmen yani. Allah razı olsun
Senden de Allah razı olsun canım benim bebişinle mutlu güzel günlere inşallah rabbim ol der ve olur

Merhaba benim bugün tekrar beta hcg bakıldı 620 çıktı 4 gün önce 112 idi . Ama kese göremedi bugün doktor geç dölenmedir belki dedi ama endişe ettim biraz.

Merhaba benim bugün tekrar beta hcg bakıldı 620 çıktı 4 gün önce 112 idi . Ama kese göremedi bugün doktor geç dölenmedir belki dedi ama endişe ettim biraz.
Canım gayet iyi çıkmış endişelenme ancak 1 hafta sonra kese 2 hafta sonra kalp atışını duyarsın bende öyle olmuştu 5 haftalık kese görünüyo 6 haftalık kalp atışı

Canım geç döllenme oldu senin 10 unda atmışsın bana 31 Aralık regl tarihin olur 4 hafta 3 günlük gebe oluyosun böylece 5 gün sonra git bakar görür inşallah
Evet canım doktorda büyük ihtimalle öyle dedi geç döllenme gibi 8 şubattan sonra gele bilirsin dedi

Pcos düşüğe sebep oluyor mu
Mutlaka belli başlı erken doğum düşük gibi sıkıntılar her gebelikte meydana gelebilir pcosta biraz daha dikkat edilmesi gerek diye düşünüyorum ve ben çift rahim + pcos a sahibim bu nedenle gebeliğimde progestan kullanıyorum herhangi bir sıkıntı yaşamamak için kötü düşünmeyin güzel sonuçlansın inşallah

Çocuğunuz var mı hiç

Kaç haftalıksınız bende hamileyim iki düşük yaptım sebepsiz korkuyorum o yüzden soruyorum
11+3 bugün geçmiş olsun rabbim şimdiki çocuğunuzu sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin siz kaç haftalıksınız ve ilaç kullanıyor musunuz

11+3 bugün geçmiş olsun rabbim şimdiki çocuğunuzu sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin siz kaç haftalıksınız ve ilaç kullanıyor musunuz
10+2 bende yok sadece folik asit kullanıyorum başka bi şey vermediler siz ne kullanıyorsunuz

10+2 bende yok sadece folik asit kullanıyorum başka bi şey vermediler siz ne kullanıyorsunuz
Düşüğü engellemek için progestan kullanıyorum 200 mg sizde doktorunuza sorun isterseniz bide sizin düşük geçmişiniz var vermeleri lazım aslında bide bol bol yatın dinlenin ağır kaldırmayın

Düşüğü engellemek için progestan kullanıyorum 200 mg sizde doktorunuza sorun isterseniz bide sizin düşük geçmişiniz var vermeleri lazım aslında bide bol bol yatın dinlenin ağır kaldırmayın
Öyle yapıyorum da bildikleri halde vermediler diğer kontrolümde sorayım bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…