Hamilelik varmi? Yardim luftennnnn(((

lovelavvy

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
52
22
28
Merhaba kizlar. Ben bu ayin 9-10 tarihlerinde clear blue yumurtlama testinden positiv sonuc aldim. 2 gun yumurtlamam oldu. Yumurtlamadan 1 hafta sonra kasik agrilari bashladi sanki simdi adet olucakmis gibi oluyordum. Bu gun adet gunum ve adet olmadim ve hic agrim yok. Goguslerim hassas cok hassas diyemem. Test yaptim bu gun ilk 5 dk cok silik bir cizgi belirdi. hamile olabilirmiyim? Her ay silik cizgi goruyorum ama hamile olmuyorum(((( amma kasik agrisi ilk defa oluyor boyle.

Kan testi verin isterseniz daha kesin sonuç alırsınız İnşallah hamilesinizdir 😊

Benimde bugün olmam lazım sol kasığımda günlerdir ağrı ve belde ağrı ama ne gelen var ne giden ve kaset test negatif

Test olmadan bilmemiz imkansız. Düşünün ki hamile olsak bile test yapmadan bilemiyoruz, başkasının hamile olup olmadığını nasıl bilebiliriz ki?

Merhaba kizlar. Ben bu ayin 9-10 tarihlerinde clear blue yumurtlama testinden positiv sonuc aldim. 2 gun yumurtlamam oldu. Yumurtlamadan 1 hafta sonra kasik agrilari bashladi sanki simdi adet olucakmis gibi oluyordum. Bu gun adet gunum ve adet olmadim ve hic agrim yok. Goguslerim hassas cok hassas diyemem. Test yaptim bu gun ilk 5 dk cok silik bir cizgi belirdi. hamile olabilirmiyim? Her ay silik cizgi goruyorum ama hamile olmuyorum(((( amma kasik agrisi ilk defa oluyor boyle.
Kan testi yaptırmanızı öneririm kesin olur en azından

bende yumurtlama gununden tam 1 hafta sonra agri bashladi
Evet benimde o sıralar Eylül 9 yumurtlama gunu bugün mide bulantısı bile yaşadım normalde mide bulantısı ömrüm boyunca hiç hatırlamıyorum yaşadığımi bugün afedersin cikaricaktim artık o derece ama öğlen test yaptım negatif

Benimde ağırım vardı yumurtlama dan 1 hafta sonra göğüslerim acımaya başlamıştı meğersem gebeymişim 😂
Siz ne zaman öğrendiniz gebe olduğunuzu acaba benimkinde ihtimal var mı bugün regl günüm kaset test negatif

X