Hamilelikte antidepresan

Bebeğiniz nasıl siz nasılsınız, lütfen dönüş yapar mısınız? Ben de paxera 10mg kullanıyorum

Bebeğiniz nasıl siz nasılsınız, lütfen dönüş yapar mısınız? Ben de paxera 10mg kullanıyorum
ben gebeliğim boyunca paxil 10mg kullandım bebegm 3,5 aylık maşallah gayette iyi sağlıklı çok şükür hiçbir sorun yaşamadım için rahat olsun bişeycik olmaz Allahın izniyle forumda çok kullanan arkadaşlarda var

Gerçekten iyi olmanıza çok sevindim . Bebeğinizi emzirebiliyor musunuz? Bebekte nefes kalp gibi sorunlar oluşur çekilme belirtisi olur diye korkutuyorlar. Bebeğimi aldırmayı bile düşündürdüler. Paxera en az mg olan 10 mg kullanıyorum.

Gerçekten iyi olmanıza çok sevindim . Bebeğinizi emzirebiliyor musunuz? Bebekte nefes kalp gibi sorunlar oluşur çekilme belirtisi olur diye korkutuyorlar. Bebeğimi aldırmayı bile düşündürdüler. Paxera en az mg olan 10 mg kullanıyorum.
hayır canım hiçbir sorun yaşamadım Allaha şükür gayet sağlıklı bebeğim cocuk doktorumuz gerekli kontrolleri yapıyor bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadık sakın aldırma dua et hicbirsey olmaz Allahın izniyle bende paxil 10 mg kullandım hanileliğim boyunca

hayır canım hiçbir sorun yaşamadım Allaha şükür gayet sağlıklı bebeğim cocuk doktorumuz gerekli kontrolleri yapıyor bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadık sakın aldırma dua et hicbirsey olmaz Allahın izniyle bende paxil 10 mg kullandım hanileliğim boyunca
Allah razı olsun içime su serptiniz. Emzirebiliyor musunuz peki

Şuan ben de kullanıyorum ama yok yine mutsuzluk, iç sıkıntısı, fobi, kaygı sendromu yaşıyorum yanında xanax günde 2 defa çeyrek alıyorun, kötüyüm ya, vücudumu kaldırmakta çok zorlanıyorum. Bu paxeranın muadili daha zararsız bir ilaç yok mu aynı etkili, bir yardım edin ya

Şuan ben de kullanıyorum ama yok yine mutsuzluk, iç sıkıntısı, fobi, kaygı sendromu yaşıyorum yanında xanax günde 2 defa çeyrek alıyorun, kötüyüm ya, vücudumu kaldırmakta çok zorlanıyorum. Bu paxeranın muadili daha zararsız bir ilaç yok mu aynı etkili, bir yardım edin ya
Durumunuzu tam bilemiycem. Ben en düşük diz 10 mg paxera içiyorum. Ekstra hiç ilaç içmiyorum

Merhaba 5 6 yıl kullandım ikinci çocuğuma hamileyim ilk 3ay kullanamazsın riskli dedi doktorum şuan 6aylık oldum biraz tetikledi Gine takıntılar bugün gidip doktorumla görüşücem kullanılabilir sanırım ilk ayında da kullandım hamile olduğumu bilmiyordum çok şükür bir sorun yok

Merhaba hangi ilacı kullandınız yıllarca misol kullandım ama tamamen kurtulamadım iyi gelen ilaçlar varmı arkadaşlar

Allah şifa versin inşallah çok doğru ilk önce anne iyi olsun ki evladına faydalı olabilsin

İlk 3 ay kullanmamak zorundayız bende içmedim 6cı ayımdayım bugün mecbur kaldım tetikleyen şeyler oldu doktoruma gidicem ama 3cü aydan sonra zorunda kalırsak başlayabiliriz demişti

X