Hamilelikte antidepresan

evet emziriyorum 4 aylık oldu bebeğim
Canım sosyal medyadan sana ulaşabilme bir kaç bir şey danışabilme imkanım var mı? Bebeğini ilaçla emziriyorsun bebek bağımlısı olacak mı nasıl durumlarla karşılaşırım bilmiyorum. Ve senden başka hiç gebelikte paxera kullanan birini bulamadım. Yalnız hissediyor kaygilaniyorum

Canım sosyal medyadan sana ulaşabilme bir kaç bir şey danışabilme imkanım var mı? Bebeğini ilaçla emziriyorsun bebek bağımlısı olacak mı nasıl durumlarla karşılaşırım bilmiyorum. Ve senden başka hiç gebelikte paxera kullanan birini bulamadım. Yalnız hissediyor kaygilaniyorum
merhaba
özelden yaz bana hiç kaygılanma süte geçtiği bile kesin değil zaten doktor emzirme dönemi genelde paxil veriyor süte gecme oranı daha az oldugu icin rahat ol yani

Merhaba ne yaptiniz bende hamileyim paxil 10 mg iciyordum aniden kesme mi söyledi doktor bı beni korkuttu

Ben 2 ay paxili içtim. 3. Ayımda yaklaşık 2 haftadır lustral e geçtim. Benim ilaç kesmem imkansızdı
Şuan ben kesme aşamasındayım işte yarımı ortadan biliyom çeyrek icicem bir hafta öyle bırakırım ins ben hep yarım paxil içtim zaten tam içmedim

Aranizda hem anksiyete hastasi olup hem sigara bağımlısı olan var mı? Ben hamileyim birakamadikca strese girdim anksiyetem azdı.

Aranizda hem anksiyete hastasi olup hem sigara bağımlısı olan var mı? Ben hamileyim birakamadikca strese girdim anksiyetem azdı.
Ben hep hamile kaldığım gün bırakıcam bunu dedim hep ve bıraktım öğrendiğimde 15 gün sonra depresyon anksiyete okb hepsi bir gecede benide buldu ve tekrar başladım öfkemi stresimi o dan alıyorum sonra pişmanlık üzüntü daha da kısır döngü iste

Ben hep hamile kaldığım gün bırakıcam bunu dedim hep ve bıraktım öğrendiğimde 15 gün sonra depresyon anksiyete okb hepsi bir gecede benide buldu ve tekrar başladım öfkemi stresimi o dan alıyorum sonra pişmanlık üzüntü daha da kısır döngü iste
Aynı şeyleri yaşıyoruz. Sizi o kadar iyi anlıyorum anlıyorum ki.Ben de bırakmaya çalıştım öğrendiğimde delirecek gibi oldum.ayni kısır döngüdeyiz:KK43:

Mg azalta azalta bırakıyorum o kadar sarsmiyor şuan misal çeyreğin çeyreği indirdim bu hafta kesicem ins doktorla konuştum kötü olursam 4 ayda başka hapa baslicaz ins olmam bakalım Allah hepimize şifa versin

D
Ben 19 haftalığım. Bugün misol e basladim dr kontrolünde.
Daha önce ne içiyordunuz ben paxil 10 mg iciyordum bana yetiyordu mg az ondan çok kötü olmadimnolmam ins sadece duygusallık var oda normal sanırım hamilelikte

X