Hamilelikte antidepresan

30 haftam bitti suana kdar yasamadım bi sorun doğduktan sonrada yasamam insallah ben sadece remeronda kullanmıyorum 10 mg paxilde kullanıyormn
30 haftam bitti suana kdar yasamadım bi sorun doğduktan sonrada yasamam insallah ben sadece remeronda kullanmıyorum 10 mg paxilde kullanıyorm
ne zamandır başladınız kullanmaya peki , böyle sizlerin yazıları okuyunca korkularım azalıp yüreğime su serpiliyor resmen ☺️Doktorlar adam akıllı pek birşey demedi remeron için bana da

ben gebeliğin basndan berı kullanıyorum doktor braktrmadı hıc
Ben hamile kalmadan önce iki üç sene kullanmıştım sonra bırakmıştım hamile kalınca 15. Haftaya kadar sabrettim ama daha fazla dayanamadım. Aile çevresi korkuttu beni daha çok kullanma diye dün akşam yazılarını okuyunca bir cesaret geldi bana ☺️

Ben hamile kalmadan önce iki üç sene kullanmıştım sonra bırakmıştım hamile kalınca 15. Haftaya kadar sabrettim ama daha fazla dayanamadım. Aile çevresi korkuttu beni daha çok kullanma diye dün akşam yazılarını okuyunca bir cesaret geldi bana ☺️
yok hic korkma cnm gonul rahatlıgıyla kullan valla dogumdan sonra bi zararı ckarmı bu ilaçlarn bilmiyorm ama ikili testim daha snra ayrıntılı ultrasonumda herseyim normal cıktı sukur 🙏🏻☺️

yok hic korkma cnm gonul rahatlıgıyla kullan valla dogumdan sonra bi zararı ckarmı bu ilaçlarn bilmiyorm ama ikili testim daha snra ayrıntılı ultrasonumda herseyim normal cıktı sukur 🙏🏻☺️
Çok sevindim çok şükür ☺️ Aklıma takılan birşey olursa yine yazarım size ilginize teşekkür ederim ☺️

İkili üçlü testlerde belli oluyor mu acaba diye düşündüm de ☺️
onlar antidepresan tedavisi gören için özellikle yapılmıyo cnm tum gebelere yapılıyo ikili test down sendromu testi ayrıntılı ıltrasondada organlarına falan bakılıyor yani özellikle yapılan bi testi yok

onlar antidepresan tedavisi gören için özellikle yapılmıyo cnm tum gebelere yapılıyo ikili test down sendromu testi ayrıntılı ıltrasondada organlarına falan bakılıyor yani özellikle yapılan bi testi yok
Şimdi daha iyi anladım teşekkür ederim bende dün doktor kontrolüne gittim remeronu söyledim doktorumda remeron bebeğe zarar vermez dedi

Merhabalar size bir sorum olucaktı bende de anksiyete bozukluğu var 3 senedir ilaç tedavisi alıyorum tedavim bitiyordu tekrar atak geçiriyordum yeniden başlamak zorunda kalıyordum ilaç içmemek için çok direndim fakat olmuyor... Gebeliğimin başından beri içmeyi düşünüyorum şu anda içiyorum zaten tek korkum düşük dozda içsem bile bebeğe zarar verir mi acaba?

Merhabalar tekrardan ben merak ettimde acaba remeron kullanmıştınız bebeğiniz siz nasılsınız , remeron olumsuz bir etki yaptı mı bebekte veya sizde bende içiyorum hala 25. Haftamdayım

Merhabalar tekrardan ben merak ettimde acaba remeron kullanmıştınız bebeğiniz siz nasılsınız , remeron olumsuz bir etki yaptı mı bebekte veya sizde bende içiyorum hala 25. Haftamdayım
hayır yapmadı bebeğim gayet sağlıklı doğdu çok şükür

Ben kullandım. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama arkama dönüp baktığımda berbat bir hamilelik ve lohusalık yaşadım keşke zamanında doktor iç dediğinde içseydim. Ben korktum doktor iç dediği galde içmedim. Hamilelik öncesi laxryl ve sulinex 225 kullanıyordum herşey yolundaydı hamile kaldım 8. Haftamda yine başladı OKB ve panik atak. 16 haftaya kadar dayandım sonrasında iki doktor koordineli selectra 25 başladılar onuda korkudan bir gün içtim bir gün içmedim. Yine de biraz faydası oldu. Ama tam rahatlatmadım. Doğum sonrası lohusa depresyonu daha ağır geçti kötü günlerdi yani. Korkmayın doktorunuz için diyorsa için. Oğlum çok sağlıklı doğdu ve 3 yaşına girecek Allah'a şükür problemi yok
Emzirirken ne yaptınız peki bende şu an sizin gibiyim 25 mg selectra kullanıyorum 24. Haftamdayım 2 hafta oldu başlayalı biraz rahatlamış hissediyorum şükür ama emzirme döneminde ne yapacağım bilmiyorum

Emzirirken ne yaptınız peki bende şu an sizin gibiyim 25 mg selectra kullanıyorum 24. Haftamdayım 2 hafta oldu başlayalı biraz rahatlamış hissediyorum şükür ama emzirme döneminde ne yapacağım bilmiyorum
Ben de çok kötüyüm lustral tavsiye etti bir doktor ama kendi doktorum istemiyor

X