Hamilelikte bebeğin rüyada cinsiyetini görmek...

Ben de hep erkek olarak gördüm bakalım yarın randevum var belli olursa ve tutarsa rüyam yazarım buraya :-)

Ben başından beri kız hissediyordum rüyamda iki kere erkek olduğunu gördüm eşimde erkek bebeğimiz olduğunu görmüştü fakat bir kızım olacak :anneadayı::nazar::KK200:

Bende zongudak merkezde yasiyorum. Simdi ciktim doktordan erkege benziyor dedi. Boylelikle ruyam tekrardan cikmis oldu☺☺☺☺
Canııım hayirli olsuun, bana da erkege benziyor dendi sonra ozelde baska bir doktora daha gittim yuzde 80 erkek dedi :))

Canim Merhaba senle aynı şeyleri yaşamışiz. Benimde 17 aylık Eymen adında bir oğlum var. Bende rüyamda görmüştüm ona hamileyken oğlum oluyordu. Bunda da birkaç kez erkek gördüm. Ama bir keresinde de doktora gidiyordum doktor bana önce erkek diyordu sonra da diyordu yok yok kız diyordu. Bide dün rüyamda baklava gördüm rüya tabirleri ne baktım kız bebeğe işaret diyo acaba kızım mi geliyor diye düşündüm :)) geçen gün de armut görmüştüm onun da tabiri baktım armut görmek de erkek bebeğe işaretmis kafam karisti anlayacağın :))
Bende armut gormustum. Ama annemler sivrimi yuvarlak mi gordunmu soruyor. Sivri olanlar erkege yuvarlak olanlar kiza yorumlaniyor. Hatirlamiyorum. Cinsiyet belli degil daha

Kızlar biraz alakasız sanki ama ben 14 haftalık hamileyim 2. bebeğime. Bir tane oğlum var ona hamileyken rüyamda ultrasonda erkek olarak görmüştüm ve bir ses bana senin oglun olacak adını eymen koy dedi. Sonradan oglum olacagını ögrendim ve adını eymen koydum. Şimdi yine hamileyim rüyamda 2 kez mavi renk gördüm. Dün akşam da rüyamda doktordaydım. doktor bana %70 erkek olacak dedi. Acaba Benim gibi rüyasında görüp gerçekleşen var mı çok merak ediyorum ? :anneadayı::anneadayı::110::110::110::110:
İlk hamileliginde kucagimda erkek bebek goruyordum hep oglum oldu. Bu hamileligimde kesin gordugum birsey yok. Ruyada isim gormen bence isimleri cok dusunuyoruz ne koysak diye uykuda aklimiza geliyor.

Bende armut gormustum. Ama annemler sivrimi yuvarlak mi gordunmu soruyor. Sivri olanlar erkege yuvarlak olanlar kiza yorumlaniyor. Hatirlamiyorum. Cinsiyet belli degil daha
Valla canım bende net hatırlamıyorum. Senin kaç haftalık?

Slm kızlar bende geçen hafta bebeğimi gördüm oğlum olmuştu aa diyorum erkek sonra doktor diyor ki bu kız
Hangisi acaba :KK64:

Bende ilk kızında rüyamda erkek bebek gördüm. İkinci kızında da erkek bebek gördüm. 3.ye hamileyim bu sefer rüyamda kız bebek verdiler kucağıma. Kıyafetinin boğazı mavi seritti. İçinden diyorum ki erkek sanmislar ama kızları olmuş. Dr.a gittiğimde 3 numaraya erkek dedi. Hem 13. Hem 15. Haftada. Daha sonra başka Dr kız dedi. Tabi kafalar karisti. bu kez de rüyamda ultrasonda gösterdiler bak işte oğlun olacak diye. Bu bebek de ruyalarim bı kız bı erkek dedi😂😂😂 Allah'ım sağlıklı versin inşallah🤲❤️

Ben görmüştüm kızımı ve gördüğüm rüyadaki kızımdı kırmızı bir elbise giymişti beyaz çorap saçları beline kadardı ve kırmızı ayakkabı giymişti kucağımda sımsıkı sarılıyordum hamile kaldım kızım oldu ve şimdi 4 yaşında ve rüyamda gördüğüm kızımdı çünkü o rüyayı hiç unutmadım unutamamda☺️

Bende 2.cocugumda hep ruyamda kiz goruyodum kizim oldu ruyalarim cikar genellikle 3. erkek bebek emziriyodum defalarca bebek erkek yikiyodum bugun dr gittik %75 kiz dedi sasirdim hayirlisini versin Rabbim

Kızlar biraz alakasız sanki ama ben 14 haftalık hamileyim 2. bebeğime. Bir tane oğlum var ona hamileyken rüyamda ultrasonda erkek olarak görmüştüm ve bir ses bana senin oglun olacak adını eymen koy dedi. Sonradan oglum olacagını ögrendim ve adını eymen koydum. Şimdi yine hamileyim rüyamda 2 kez mavi renk gördüm. Dün akşam da rüyamda doktordaydım. doktor bana %70 erkek olacak dedi. Acaba Benim gibi rüyasında görüp gerçekleşen var mı çok merak ediyorum ? :anneadayı::anneadayı::110::110::110::110:
Ben de rüyamda hamileyken iki kere rüya görmüştüm erkek olduğunu gördüm erkek oldu

X