Hamilelikte genital uçuk-herpes

O

ozlem_sila1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ozlem_sila1
hamileliğinde genital herpeş yaşayan var mı?bende genital uçuk vardı ve 20 .hatamda genital uçuk tekrarladı 5-6 gün krem kullandım(fazla süre kullanmamak gerekiyor) gecti ama sanırım aradan 1 hafta gectı yine tekrarladı.canım çok sıkıldı bebege nasıl bır etkı yapacak acaba insallah bır şey olmaz.çok korkuyorum

• Konu Sahibi ozlem_sila1
hamileliğinde genital herpeş yaşayan var mı?bende genital uçuk vardı ve 20 .hatamda genital uçuk tekrarladı 5-6 gün krem kullandım(fazla süre kullanmamak gerekiyor) gecti ama sanırım aradan 1 hafta gectı yine tekrarladı.canım çok sıkıldı bebege nasıl bır etkı yapacak acaba insallah bır şey olmaz.çok korkuyorum

canım mesajını yeni gördüm. korkmanı gerektiren hiç bir konu yok. Genital uçuğu önceden geçirdiğin için vücudun bağışıklığını geliştirdi ve bebeğini koruyor. Doğum anında aktif lezyon yok ise normal doğum yapabilir fakat var ise sezeryan olabilirsin. Hamilelikte hormonlar ve metabolizma çok yavaşladığı için herpes kendini göstermiştir. Sakın korkma soruların olursa bekliyrolum

X