Hamilelikte karin sertlesmesi

Delibilearasiralafanlar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
616
288
Ozellikle cok yorulunca yuruyunce strese girince karnimda sertlesme oluyor.Bunun sikligi ve gecme suresi ne kadar olmasi normaldir. Bu durumu yasayan veya erken dogum riski olanlar kullandiginiz ilac nedir ve sebepleri. Artik hapsursam ishal olsam bile endiseleniyorum Ilk gebeligim Hiv birsey bilmiyorum

Ozellikle cok yorulunca yuruyunce strese girince karnimda sertlesme oluyor.Bunun sikligi ve gecme suresi ne kadar olmasi normaldir. Bu durumu yasayan veya erken dogum riski olanlar kullandiginiz ilac nedir ve sebepleri. Artik hapsursam ishal olsam bile endiseleniyorum Ilk gebeligim Hiv birsey bilmiyorum
Canım bana da aynı şey oldu. Kasılma hareketiymiş bende bebek üşüyo sanıyordum ahahah. Doktorum bana nifetipin al 10 diye bi ilaç verdi. 29. Haftamdı bu sorunu yaşadığımda. Tabi benim ağrılarım kasılmalarım bu ilaca rağmen arttı adalat diye aynı etkiye sahip başka bir ilaca başladım. Erken doğum ihtimalim çok yüksek. Bebişim kendini bariz bi şekilde ittiriyor kendini. Doktoruna bu durumu anlat mutlaka. Seni yönlendirir.

Akşamda bir kere falan olması normal rahim doğuma hazırlanıyor.sancıyla gelen ve beş dakikada gelen bir sıklaşma yoksa çok merak etme. Doktoruna söylemeyeli ihmal etme ama. Magnezyum ilacı kullanıyorum ben.

Benm her aksam sertlesiyor uyuyup uyaniyrm yani sabh olunca normle donuyor. Ama sunu farkttm. Cok yemek yedgmde yani cok karistirdigmda boyle patlicakmis gibi oluyo bazen:))

Can'ım bende ilk gebeliğimde onu yaşıyordum ve normal zannettim Doğum sancım başladı 29 da allahtan açılmam yoktu . Sen kendini şakın yorma ve bol su iç

X