Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

kızlar ben hamıle degılım ama kasıklarımda batma var bu hamılelık belırıtısı olabılır mı????

Benim 16. Haftam biraz azaldi 3 hafta önce benimde çok sidetliydi
Bende kist var doktor kist yapiyo olabilir dedi. Bide idrar tahlili istedi onda da enfeksiyon çıktı. Antibiyotik kullanmak zorunda kaldim.simdilerde daha iyiyim.senini çokmu şiddetli oluyo
Bendede kist var şimdi doktora geldik bakalım be dicek
Benim 16. Haftam biraz azaldi 3 hafta önce benimde çok sidetliydi
Bende kist var doktor kist yapiyo olabilir dedi. Bide idrar tahlili istedi onda da enfeksiyon çıktı. Antibiyotik kullanmak zorunda kaldim.simdilerde daha iyiyim.senini çokmu şiddetli oluyo
biz dün doktora gittik bizimde bi kistimiz olduğu için bundan şüphelenip Gözlem yatış verdiler çok şükür tahliller temiz çıktı.. Ama ağrılarım devam ediyor acaba gaz sıkılması mı diyorum bazen çok zorluyo çünkü

merhaba bende 10+4 gunluk hamileyim benimde ara ara kasik ağrım oluyor sanırım normal
Evet o normal rahim büyüdüğü için ama benim gaz sıkışması gibi sanki dün doktora gittik çok şükür tahliller temiz ama ağrılarım devam ediyo bu konuda ne yapmalıyım acaba

Bendede kist var şimdi doktora geldik bakalım be dicek

biz dün doktora gittik bizimde bi kistimiz olduğu için bundan şüphelenip Gözlem yatış verdiler çok şükür tahliller temiz çıktı.. Ama ağrılarım devam ediyor acaba gaz sıkılması mı diyorum bazen çok zorluyo çünkü
Zamanla azalir bence bugün birinden duydum. Hamilelikte kasik agrisi cekenlerin kız. Bel agrisi cekenlerinde erkek çocuğu oluyomus. Tabi benim kasik agrimin sebebi kist ve enfeksiyondu

Zamanla azalir bence bugün birinden duydum. Hamilelikte kasik agrisi cekenlerin kız. Bel agrisi cekenlerinde erkek çocuğu oluyomus. Tabi benim kasik agrimin sebebi kist ve enfeksiyondu
. Gaz sıkışması gibi düşünüyorum kasıklarıma baskı yaptıkça kistte Ağrı yapıyo bazen dayanılmaz oluyo bunun için bi ilaç vs falan verİyolarmı bi bilginiz varmı

Adetimin 3.donemiydi dun ve inanilmaz adet sancisi vardi kasiklarimda. Her an hastalanacakmisim gibiydi korkuttu beni. Bugun daha iyiyim cok sukur rabbime

Adetimin 3.donemiydi dun ve inanilmaz adet sancisi vardi kasiklarimda. Her an hastalanacakmisim gibiydi korkuttu beni. Bugun daha iyiyim cok sukur rabbime
Çok şükür karman benimde kasık ağrımın başladığı zaman aslında adet dönemimdi bundanda kaynaklanıyo olabilir ama çok şükür bizde şuan daha iyiyiz

Iyi akşamlar kızlar. Bugun hafif kasık ağrım vardı öğleden sonra da acık pembe kan geldi cok az sonra hemen kahverengiye döndü. Doktora gittim bebeğim yaşıyor cok şükür. Neyden olmuş olabilir normal mi bu durum ? Bir de adet zamanım bugünler.adet günü gelince böyle birsey yaşayan var mı ?

Iyi akşamlar kızlar. Bugun hafif kasık ağrım vardı öğleden sonra da acık pembe kan geldi cok az sonra hemen kahverengiye döndü. Doktora gittim bebeğim yaşıyor cok şükür. Neyden olmuş olabilir normal mi bu durum ? Bir de adet zamanım bugünler.adet günü gelince böyle birsey yaşayan var mı ?
Canim benimde iki aydir adet donemimde kahve ve pembe bir damla kan geldi. Korkma bebeginde iyimis bak yat dinlen bol bol

Kizlar bende de kasik 've bel agrisi var, ayrica bazen rahmin kucuk bir yerinde sertlik hissediyorum. Endiseliyim ne olabilir. Bu arada 16+ 1 haftalik. Hamileyim

kızlar30. haftamdayım derin nefes aldığımda, yatarken gerneştiğimde kasığıma bıcak saplanıyomuş gibi oluyo yaşayanlar varsa anlatın lütfen

Bende de bi ara oluyodu özellikle hapşırdigimda bi kaç dakika agrisi sürüyordu. Üsutmus olabilirsin ama yinede bi doktoruna sor

X