Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

geçen gün yatakta dizlerimi kırarak uyumuşum açıyım die hamle yaptım bi ağrı saplandı geçmek bilmiyo bi türlü doktora gitmeliyim evet :KK43:

Kızlar baya olmuş yazalı ama ben 6 haftalık hamileyim basından beri ağrım hep oldu ama dünden beri cok şiddetlendi yatınca geçiyor gibi ama sabah Kalktım yine agrı kanamam falan yok ama cok korkuyorum cok şiddetli kasık agrısı yaşayanlar varsa onlarda yazsın biraz rahatlayayım cok kafama taktım

Arkadaşlar mrba ben 1 senelik evliyim 2 ay önce doktora gittim doktor yumurtalıkta kist var dedi önemsemeyecek kadar bişi dedi ama hamileliğe engel olurmu bilmiorum bu ay tekrar kontrole gdecem inşallah kist kaybolmuştur :KK43:(

Arkadaşlar mrba ben 1 senelik evliyim 2 ay önce doktora gittim doktor yumurtalıkta kist var dedi önemsemeyecek kadar bişi dedi ama hamileliğe engel olurmu bilmiorum bu ay tekrar kontrole gdecem inşallah kist kaybolmuştur :KK43:(
Canim o kistin yapısıyla ve buyukluguyle alakali . Benim sağ ve sol Yumurtaliklerinmda iki tane 2 şer santimlik kist çikolata kisti vardı. Çok şükür hamileyim suan.senin kistlerin büyüklüğü nedir

Arkadaslar evet kasik agtisi bnde yasadim dr normal dedi bnde ilk haftakardan beri cektim o agriyi hemde kac ay karnin buyudukce dahada cektim bacakkarimi acamiyidum agrisindan arada bi vuruyodu siddetli bi sekilde kasiklarima agri.ama allaha sukurler olsn hersey normaldi ve bebegimde kucagimda suan.allah kucaginiza almayi nasip etsin insallah.bu arada cikolata kistleri kayb9lmasi icin dgum kntrl hapi verilio yada igneyle catlatiyolar onlar kaybolunca hamile kalabilirsinz

3.5 cm yazıo ultrason kağıdında canm ama işte doktor önemseme hiç dedi kendinden atma ihtimali çok yüksek fakat atmazsa ilaç başlayacaz dedi 1 ay bekleyelim hemen ilaç başlamak istemiorum dedi bakalm bu ay gdecem ne diecek sen ne kadarlk evlisn canm

Kızlar baya olmuş yazalı ama ben 6 haftalık hamileyim basından beri ağrım hep oldu ama dünden beri cok şiddetlendi yatınca geçiyor gibi ama sabah Kalktım yine agrı kanamam falan yok ama cok korkuyorum cok şiddetli kasık agrısı yaşayanlar varsa onlarda yazsın biraz rahatlayayım cok kafama taktım

Bende kasık ağrısı yoktu cumartesi günü ewde biraz temizlik yaptım nerdeyse bi 6 saat ayakta kaldım. koltuk falan çekmedim ama ayakta durmak çok yrdu sanırım kasımlarım acayip ağrıyor. Bende de kanaama yok dinlenince geçer gibi oluyor yine başlıyor. haftaya çarşmba doktr randewum war o zamana kadr dewam ederse söylcm doktora. ewde ayaklarımın altına bikaç yastık koyup kendimi iyileştrmeye çalışıyorm işte... Bi daha da hayatta temzlk yapmam çok pişman oldum. :KK43:

3.5 cm yazıo ultrason kağıdında canm ama işte doktor önemseme hiç dedi kendinden atma ihtimali çok yüksek fakat atmazsa ilaç başlayacaz dedi 1 ay bekleyelim hemen ilaç başlamak istemiorum dedi bakalm bu ay gdecem ne diecek sen ne kadarlk evlisn canm
Ben 8 yıllık evliyim 7 yaşında bir kızım var. Şimdi Rabbimin izniyle inşallah ikinciyi kucagimiza alacagiz. Inşallah tez zamanda sende yaşarsın bu duyguyu. Hiç strese sokma kendini benim 3 tanede düşügum var. Moralini yüksek tut. Evet kist icin ilaçlar olmadı ilaç kullanırsın.

Hamilemiyim henüz bilmiyorum ama bikaç gündür benimde çok fazla kasık ağrım var

İnşallah sag salim alırsnz kucağınıza bende dediğiniz gbi inşallah yaşarım bu duyguyu :KK43:(çok teşekkür ederim sitres çok yapıom ben bide etraftan bebek yokmu soruları da canımı sıkıo haliyle

merhabalar. bir sorum olacak
adetim bitti ama kasık ağrısı bel ağrım var. gebelik testi yaptım ama negatif sonuç çıktı.hamile kalabilir miyim acaba?

Önce gögüs ve sonra sol kasık agrısıyla adetimi beklerken surpriz gibi bebis geldi beta 185.5 ama karnm cok agriyor ozelliklede sol kasigim sicak su torbasiyla yatiyorum su an

benimde hamileliğimde çok kasık ağrım olmuştu ne sancılı bi acıdır bilirim ama doğurduktan sonra geçiyo hemen birşey kalmıyo allah yardımcın olsun ...

İş yapma bence dkkat et agrı devam edersede doktora git derim.benmde 2 gün gecikme var ama göğüslerim çok agrıo bilmiom bebiş varmı yokmu...

Kizlar ustune gorme oldunuzmu hic. Ben bugun adet oldum ama belimde kas agrisi var ayakta durdugumda. Adetken ilk defa boyle siddetli belimde kas agrisi hissediyorum. Ustune gorme olabilirmi

benimde öle oldu bende üstüne görme olur mu diye düşündüm ama ağrılarım artınca düşük yaptım çok zordu ...

benimde öle oldu bende üstüne görme olur mu diye düşündüm ama ağrılarım artınca düşük yaptım çok zordu ...
Canim cok uzuluyorum 9 aylik evliyim ama 9 aydir hamile kalamadim. Korunmadikta hic. Bu sefer olur diye umitlendirdim kemdimi ama malesef sabah regl oldum
. Sende ayni belinde kas agrisi cektin canim? Ben ayakta duramadim fazla az once.

X