Hamilelikte Kasik Ağrisi çekenler

Canim cok uzuluyorum 9 aylik evliyim ama 9 aydir hamile kalamadim. Korunmadikta hic. Bu sefer olur diye umitlendirdim kemdimi ama malesef sabah regl oldum
. Sende ayni belinde kas agrisi cektin canim? Ben ayakta duramadim fazla az once.

daha çok yeni evlisin ben 3 sene hamile kalamadım neler kullandım ilaç fitiller gitmediğim doktor kalmadı sonunda hamile kalmıştım ama onuda düşük yaptım böyle söylediğim ağrım vardı işte bu düşükten 3 ay sonra hamile kaldım ve bi oğlum oldu :) şimdi 9 aylık

üzülme acele de etme nasipse olur bebeğin doktora gitmeyi ilaç alıyosan kullanmayı ihmal etme herkesin bir olmaz belki bebeğini rahme yerleşme sürecinde olabilir o zamana da böyle ağrılar oluyomuş duymuştum.

Kızlar hamişimm :anneadayı::emir_bebek:Pazartesi test yaptm pozitif çıktı salı gnü doktora gittm beta hcg 8.385 çıktı ultrasyonla göremedk bebişi kçük oldgu içn salı tekrar gdecem inşallah bi sorun yoktur.RABBİM isteyen herkese nasip etsin bu duyguyu inşallah:KK9::nazar:

İnşallah vardır bebiş canm hakkınızda hayırlısı neyse o olsun çok fazla kafaya takıya sitres yapma herşey olacağına varır bende hiç umutlu değildim çok kafaya takıodum geçen ay hiç sitres yapmadım RABBİM verdi ve hamiş oldum RABBİM sanada en kısa zamanda bir bebek nasip eder inşallah :nazar:

Amin insallah canim . Suan hic belirtim yok ama normalmu bu sence. Sen simdihamissin yA :) gozun,aydin tekrafd

Sagolasn canm Allah tüm isteyenlere nasip Etsin dediğim gbi sitres kesinlikle yapma belirti konusundada o kişiden kişiye degişio benmde regl olacak gbi sancılarm vardı ve göğüslerde aşırı hassasiyet tabi benim adetim 4 gün geçti hergün bugün hastalanacam diodum umutsuz bi şeklde test yaptm pozitif çıktı inşallah sizinde vardır canm

Bende 22 haftalık hamileym gece daha fazla agrıo sag kasığım büyük ihtmal bebek baskı yaptıgı içndir kanama veya suyun gelmediği sürece inşallah bişey olmaz

Bende 22 haftalık hamileym gece daha fazla agrıo sag kasığım büyük ihtmal bebek baskı yaptıgı içndir kanama veya suyun gelmediği sürece inşallah bişey olmaz
Eger kistleriniz varsa onlarda ağrı yapiyo olabilir. Benim de hamileligimde ara ara kasiklarim agrirdi. Özellikle 3-4 ayda dayanilmayacak kadar fazla agrim oldu. Doktora gittik idrar yolu iltihabindandir dedi test istedi. Temiz çıktı test sonuçları
Doktorum da bana bu durumda tek ihtimal var oda kistlerin ağrı yapiyordur demisti

Slm kızlar bende de ara ra oluyor ama doktor normal dedı . Ve ınternetten arastırdım rahım buyudugu ıcın olabılırmış ...

Kzlar yardmmm kasgmn sag tarafnda ara ara szi oluyor .normalmi.yarn ilk doktr muyanem nasl yarn olur bilmiyorum.hersey normalmi acaba nette okuyunca tum kotu lukler var .sznde oluyormu sizi seklinde kask agrsi

Öncelikle hayırlı olsun insallah sağlıcakla alırsınız bebeginizi kucaginiza. Nete yazilanlara pek takılma orda herşeyin en abarlisi yazılıyor. Benim de hamileligimde devamli kasiklarim agrirdi bunun bir çok sebebi var. En başta bebeğin yerleşiyor o olabilir. Benim çok şiddetli agrilarim olayudu bissürü test yapildi temiz çıktılar. Doktorum da sen deki çikolata kistinden kaynaklaniyo olabilir demisti. Güzel düşün ve kendini yorma

Öncelikle hayırlı olsun insallah sağlıcakla alırsınız bebeginizi kucaginiza. Nete yazilanlara pek takılma orda herşeyin en abarlisi yazılıyor. Benim de hamileligimde devamli kasiklarim agrirdi bunun bir çok sebebi var. En başta bebeğin yerleşiyor o olabilir. Benim çok şiddetli agrilarim olayudu bissürü test yapildi temiz çıktılar. Doktorum da sen deki çikolata kistinden kaynaklaniyo olabilir demisti. Güzel düşün ve kendini yorma
Tesekkurler canim.ah yorulmamak mumkunmu calisyorum malesef dkkat etsemde evdeki gbi olmuyor.umarim hersey yolundadr .2 defa dusuk yasadim .bu 3 hamileligim oyuzden korkum

Bende ilk dogumumdan sonra iki düşük yaşadım. Çok şükür bebegimi saglicakla kucagima aldım. Şimdi 6 aylik. Güzel düşün güzel şeyler olsun insallah. Ama benden sana bir tavsiye iki düşügum var diyorsun herhangi bir olumsuzlukta mutlaka doktora görün

5+2 haftalık hamileyim. Daha bugün keseleri gördük. İkiz hamilelik... Dün akşamdan beri sağ kasığımdan belime ve bacağıma vuran ağrı öyle rahatsız ediyorki. Bununla başetmek için neler yaptınız arkadaşlar?

5+2 haftalık hamileyim. Daha bugün keseleri gördük. İkiz hamilelik... Dün akşamdan beri sağ kasığımdan belime ve bacağıma vuran ağrı öyle rahatsız ediyorki. Bununla başetmek için neler yaptınız arkadaşlar?
Benmde oluyor canim dinlenince geciyor yat agri olunca

X