Hamilelikte kişisel bakım

gizemtas

Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2023
221
74
Merhaba kızlar 😊 gebelikte benim gibi kıl tüy işini öncesinde lazerle felan halledemeyen anne adayları yardımcı olun ağda yada epilasyon makinesi kullanıyor musunuz hamilelikte bir zararı olur mu ki ağrıyor acıyor ya bu konuda tedirginim biraz tecrübeli anneler yorum yaparsa sevinirim 😊

Merhaba kızlar 😊 gebelikte benim gibi kıl tüy işini öncesinde lazerle felan halledemeyen anne adayları yardımcı olun ağda yada epilasyon makinesi kullanıyor musunuz hamilelikte bir zararı olur mu ki ağrıyor acıyor ya bu konuda tedirginim biraz tecrübeli anneler yorum yaparsa sevinirim 😊
Hamileyken rahatlıkla ağda yapılıyor..Ağrı eşiğinize bağlı bu

Epilasyon makinesini bilmiyorum ama ağda da sorun yok

bende hamile kalınca lazeri bırakmak zorunda kaldım, tabi sil baştan çıktı ben ağda yapmadım ,korktum canım acır diye zaten riskli gebeliğim vardı. jiletle halletti arkadaşım sağolsun:)

X