hamilemiyim?

silaa122

Üye
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2023
40
-23
20
4 gun once sevgılımle ılıskıye girdik korunmadık geri çekildi , ilk iliskiye girmemiz değildi iliskiye girdikten 1 gun sonra kilodumda azıcık kan gordum zar yırtılmasında olur ya hani az dı pıhtı seklindeydi , suanda da midem bulanıyor hamilemiyim ? az once 2 sigara üst üste ictim ondan da olabılırmı nide bulantım

Bütün tuşlara basmışsınız.bundan sonrası Allah kerim

Yüzde 70 -80 evet

4 gün içinde hamilelik belirtisi yaşaman imkansız. Tamamen psikolojik. 4 günde yerleşme kanamasıda olmaz.

ciddimisiniz hamıle olabılırmıtım
Yumurtlama dönemine denk geldiysen evet olabilirsin. Zevk suyunda da sprem vardır ve geri çekilmiş olsan bile o heyecanla bir kaç damla aktiysa fark etmemiştir vs vs. Kondom gibi bir rahatlık varken neden böyle davrandin ? Mide bulantısı sigaradan dolayıdır ama hamile kalma riskin yok diyemeyiz. Belirtiler 1 haftada göstermez kendini. Adet dönemini bekleyeceksin.

Allah analı babalı büyütsün

ciddimisiniz hamıle olabılırmıtım
Hamile nasıl olunur sanıyorsunuz

Sevişmiş üstüne sigarayı da içmişsiniz

Illa amuda kalkmaya yada defalarca sevişmeyle olmaz ki aradan sperm kaçtı yolunu bulursa gelsin minnak bir bebek

Supriz

Burda herkes böyle hamile kalıyor zaten korunmadan hadi maşallah oğlun olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…