hamilemiyim

nmb2358

Guru
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
158
1
41
kızlar adetimin üzerinden 4 gün geçti bugün kan testine baktırdım dr beni aradı 9un bayağı üzerinde 10a çok yakın dedi muhtemelen yeni gebelik dedi ama takip edicez 3-4 gün sonra tekrar baktırmam gerektiğini söyledi kızlar çok heycanlandım nedersiniz yazın bana bişeyler yahihoyyythihoyyyt

tebrik ederim cnm negüzel bi haber sizin için allah sağlıkla tamamına erdirip kucağına almayıda nasip etsinn.

canım saol ama sevinmek istiyorumda bi yanım belki diyor ama sence hamilemiyimdir çünki öle olsaydı dr tel açar açmaz direk gebelik yok derdi yaaa ne garip bi duygu anlatamam sen hamilesin heralde bu sonuç ilk etapta normalmi sence

canım dr. arayıp söylemesi olumlu düşünmen için yeterli bi sebep bence aksi olsa ümitlendirmezdi seni. e değerdede çıktıgına göre hamilesin işte ama illa emin olduktan sonra sewinicem dersende ok bende öyle yapmıştım kendimde çünkü ultrasonda keseyi gördükten sonra sevinip haber wermiştim herkezee. eğer sabrederim dersen bekle bebeğini gör tanış öyle sevin:)

buyuk ihtimalle su an hamilesiniz ama deger cok dusuk birdahaki testte cok daha yuksek cikarsa kesinlesmis olur benim degerim 62 cikmisti ilkinde

BHCG değerinin katlaması gerekiyor hamile olman için o yüzden beklemekten başka çaren yok canım.Bildiğim kadarıyla 2 günde 2 katı artması gerekli.İnşallah hamilesindir.

regl oldum malesef hamile değilmişim hayırlısı olsun yapacak bişey yok

canım üzülme pesde etme inatla ben anne olcam de ben nasıl 7 yıldır diyorsam sende de tek üzülme olurmu

canım gözün aydın garanti hamişsin cünkü benım doktorum bana 5 in üzerinde cıktımı garantı demiştı en düşük 5 olması gerekkı senın 10 a yakın ne mutlu sana tebrıkler canıım

X