Hamileyim ama bebek geriden geldiği için düşük tehlikesi var dendi yardım edin :/

Queen100

Üye
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2020
30
23
30
Kızlar selam. Sat 1haziran . 8 hafta 2 günlük hamile olmam gerek aslında. Size süreci anlatayım kısaca.
-ilk doktora 6 haftalıkken gittim. Kese görünmedi.
-Bir hafta sonra 7 haftalıkken gittim kese göründü yaklaşık 1cm ama bebek yok. ve boyuta göre 6 haftalık çıktı.
-Sonra 10 gün sonra gittim yani ikigün önce salı günü . bebeği görme ve kalbini bile duyma ümidiyle. Yani 7hafta 3günlük olması gerekirken gittim. Bebeği karından göremedi, vajinal ultrasonla minicik 2mm yolk kesesi gördük. Gebelik kesesi de nerdeyse 2cm olmuş Yani büyümüş. Bu boyutla da 5hafta 5günlük çıktı.
Önceki gidişimizde kese boyutundan6 haftalıktı. -Şimdi bebek boyutundan dolayı 5hafta 5günlük dedi. Geriden geliyor 2haftadan fazla neredeyse. —— Bir de gebelik kesesi içinde hafif kanamalar var dedi. Beni çok korkuttu doktor. Sağlıklı da olabilir sağlıksız da dedi. Düşük yapabilirsin dedi. Bu durumda olup bebeği sağlıklı gelişen var mı nolur yardım edin

Son düzenleme:
58FD2D3B-2614-4459-9BB0-3D3133E1E05D.jpeg
Bunlar en son görüntüler

Merhabalar, geç ovulasyon olmuş olabilir. Bazen Sat ile uyumlu olmuyor. Umarım öyledir.

Umarım öyledir şimdi salıya kadar beklemem gerek ama çok stres yapıyorum
Umarim oyledir. Benim normalde de duzenli bir adet dongum yoktu basindan beri sata gore 2 hafta kucuk gidiyorlar. Cok sukur 25 haftayi devirdik. İlk haftalarda boyle kucuk olmasi gec ovulasyona isaret diyorlar genelde. Dua edicem sizin icin hayirlisi olsun 🙏🏻

Kızlar merhaba banada yardımcı olurmusunuz.Benim dondurulmus 3.gün emriosu transfer tarihim 7temmuz du dün ilk kese ultrasyonum çekildi D1:2.20mm CRL:2.01mm GA:5w5d+3d yazıyo kese var fetus var yolk var 10 gün sonrada kalp atışı için gel dedi sizce değerler herşey normalmi görünüyor

Yanlış yazmışımm 1Haziran sat
Canm normal.ya doktor korkutmuş seni. Son adet tarihin net degl yada düzensiz ise de oluyor geç dollenme vs banada aynısını dediler çocuğum doğdu çok şükür bir yasknda nerdeyse sağlıksız diye kürtaj edeceklerdi başka doktora gttm çok şükür ki eğer dussede sağlıksızdir.

Kızlar merhaba banada yardımcı olurmusunuz.Benim dondurulmus 3.gün emriosu transfer tarihim 7temmuz du dün ilk kese ultrasyonum çekildi D1:2.20mm CRL:2.01mm GA:5w5d+3d yazıyo kese var fetus var yolk var 10 gün sonrada kalp atışı için gel dedi sizce değerler herşey normalmi görünüyor
5w5d+3d ilk defa gördüm 5 mi 3 mü acaba son adet ne zamandı

X