Hamileyim ama istemiyorum

neyse hanımefendi, dediklerime karşı bu argümanla geldiniz. belli ki siz cono gibi .m tokatlamak istiyorsunuz ortada. siz devam edin. hayırlı forumlar
Kac ulkeye gittin hic bir ulke diye bahsediyorsun yani😐 birde kendi argumanlarin supermis gibi millete kulp takiyorsun. Ayrica bir insan 10 yilda 20 yilda tedavi gorebilir, cok mu garip? Demek ki senin anlayamayacagin durumda hasta

Aldır diyenleri hatta bazı ülkelerde 20 haftaya kadar aldırılabiliyor oraya gider aldırır vs diyenleri gerçekten şaşkınlıkla okudum. 20 hafta içinizde kıpır kıpır hareket eden bir canlıyı öldürmek😱 üstelik varsayımla belki doğunca daha kötü olacak diyerek. Sizce sizin diğer iki çocuğunuzdan birini öldürmekle bunun ne farkı var? Annenizin kötü anneliğinden bahsetmişsiniz siz de o karnınızdaki bebeğin annesisiniz bu durumda siz kendi annenizden 100 kat daha canisiniz!
Her cümlemize katılıyorum okadar canı ki daha ne kdr kötü olablr dusunemyrm hadi onu geçtim ilk çocuk olsa bir nebze anlarm.iki çocuğu var onlara annelik yapıyor bu mu. Ağır geliyor gerçekten anlayamyrm rabbim akıl fikir versin. Bunu aldiracaksa diğerlerinde evlatsin versin bu cümle ne kdr korkunç dimi ama aslında aynı sey

Kac ulkeye gittin hic bir ulke diye bahsediyorsun yani😐 birde kendi argumanlarin supermis gibi millete kulp takiyorsun. Ayrica bir insan 10 yilda 20 yilda tedavi gorebilir, cok mu garip? Demek ki senin anlayamayacagin durumda hasta
hanımefendi zaten ben Türkiye'de yaşamıyorum ve zaten bana inanmak istemediğiniz için diyorum ki; Avrupa'da yaşayan diğer insanlara sorarsanız aynısını diyeceklerdir: Avruap'da yaşarke gezmek epey kolay. hal böyle olunca inan ki çetelesini tutmadım.
bu arada kusura bakmayın, cehaletinizi düzelteceğim. gezilip görülen yerler, oranın hukuk ya da sağlık sistemine vakıf olmayı beraberinde getirmiyor. ben, kendi ilfimden ötürü öğrendim. siz isterseniz bu diyaloğu sürdürüp kendinizi itin g.tüne daha sokun arzu ederseniz.
ayrıca şu anda haftası geçmiş bir bebeği aldırabilecek kadar ciddi bir psikiyatrik sorunu varsa bulunduğu sosyal hizmetler, diğer iki çocuğunu da elinden alma hakkını saklı tutar. lütfen sırf muhalefet olmak için olmayın. sizin için zor olacak ama bi düşünmeyi deneyin.

Bence sen çok iyi bir anne olduğun için bu kadar evham yapıp düşünmüşsün.
Doğduğunda üçünü de aynı ölçüde seveceksin.
Ama hasta olana daha çok önem verecek, küçük olana daha çok zaman ayıracak, ders çalışan için uykundan fedakarlık edip ek zaman ayıracaksındır.
Terapi almanı tavsiye ederim. Antidepresanlardan daha faydalı oluyor bazen. Maddi olanağın varsa yardımcı da alabilirsin ara ara.
Bir de bundan sonra kesin çocuk istemiyorsan yani dördüncüyü çok yöntemle korunun.

hanımefendi zaten ben Türkiye'de yaşamıyorum ve zaten bana inanmak istemediğiniz için diyorum ki; Avrupa'da yaşayan diğer insanlara sorarsanız aynısını diyeceklerdir: Avruap'da yaşarke gezmek epey kolay. hal böyle olunca inan ki çetelesini tutmadım.
bu arada kusura bakmayın, cehaletinizi düzelteceğim. gezilip görülen yerler, oranın hukuk ya da sağlık sistemine vakıf olmayı beraberinde getirmiyor. ben, kendi ilfimden ötürü öğrendim. siz isterseniz bu diyaloğu sürdürüp kendinizi itin g.tüne daha sokun arzu ederseniz.
ayrıca şu anda haftası geçmiş bir bebeği aldırabilecek kadar ciddi bir psikiyatrik sorunu varsa bulunduğu sosyal hizmetler, diğer iki çocuğunu da elinden alma hakkını saklı tutar. lütfen sırf muhalefet olmak için olmayın. sizin için zor olacak ama bi düşünmeyi deneyin.
bu cocuklarin babasida var nihayetinde.. neden alsinlar..

Ayrica Bahsettigin yere sen girebilirsin cok arzu ediyorsan💞

Singapur yaziyor orada, okumadan saldirmaya gececek olmanizi fikriniz olmadan hangi ulke 20 haftalik bebegi kurtaj yapar diye atip tutmanizdan anlamaliydim. 😂 Size biraz melisa cayi, biraz da okudugunu anlama becerisi tavsiye edebilirim sadece, bu daha fazla iletisim kurabilecegim bir uslup degil.
Fazla bile naziksiniz
Şu laflara cevap vermeye değer mi ya

Bebeği aldırmaya kolayca karar veren siz, çocuğum gibi dediğiniz eşinizi neden hayatınızdan aldırmıyorsunuz?
Çocuk para getirmiyor, götürüyor. Bu Kocanın tek vasfı ise para getirmek bence. Konu sahibi boşanmaya korkuyor olabilir, çocuk yapmaya ya da aldırmaya korkmayıp boşanmaya korkuyor olabilir. Amaaan ilginç bir şeyler işte.

Çocuk para getirmiyor, götürüyor. Bu Kocanın tek vasfı ise para getirmek bence. Konu sahibi boşanmaya korkuyor olabilir, çocuk yapmaya ya da aldırmaya korkmayıp boşanmaya korkuyor olabilir. Amaaan ilginç bir şeyler işte.
Almanyada yaşıyormuş, boşanınca geçimini dert etmemesi lazım. Bence psikolojisi bozuk.

Yardim edin neolur diyen bir insana nekadarda güzel bir yorum 👍
Bu durumu eşinizle konuşmuşsunuzdur diye tahmin ediyorum. O ne diyor? Sana yardimci olurum, kendime ceki duzen veririm, aldirmayalim veya aldiralim...?
Psikolojisi bozuk, ilaç kullanan, 3. Çocuğu istemeyen ve bakamayacağının farkında olan bir anne ve ayni zamanda yeni bir anne olma adayisiniz ben şahsen size ne yapacağınızı söylemem; öyle bir vebal alamam kaldı ki almam da dogru değil bana göre.
Eğer olur da bebeginizi aldirirsanız ilerde cocugunuza "sen ortanca cocuk olma, benim yasadıklarımı yaşama diye ben kardesini aldırdım" diye bir şey söylemeyin lütfen. Aynı şekilde bebeginiz doğarsa da "seni aldıracaktım, sen kaza kurşunusun vs" diye anlatmayın.

Konunuz hassas bir konu ve benim önerebileceklerim malesef bu kadar.

Ortanca çocuk olmakla sevgisizligin ne alakası var onu anlamadım tanıdığım kaç aile ortanca çocuklarını orta sekerim aşk meyvemiz falan diye seviyor . Ve kendi dikkatsizliğiniz ve ihmalkarliginiz sonucunu hiçbir çocuk çekmek zorunda değil lütfen kendinizi toparlayin destek alın böylece 3 çocuğunuza da aynı şekilde verimli sevgi dolu olabilin. Bu oyuncak değil yapayım aldirsammi sevebilir miyim.. çocuk sahibi olmak isteyip olamayan binlerce insan var evlat hasretiyle yanan
dimi ya. Hep bu kürtajlar yüzünden çocuk sahibi olmak isteyenler hasret çekiyor. Yorumundan alakasız çocuk isteyip olamayanla istemeyip aldırmak isteyen arasındaki bağlantıyı söylersen büyük ödül var. Ayy azıcık mantık, mantık please

dimi ya. Hep bu kürtajlar yüzünden çocuk sahibi olmak isteyenler hasret çekiyor. Yorumundan alakasız çocuk isteyip olamayanla istemeyip aldırmak isteyen arasındaki bağlantıyı söylersen büyük ödül var. Ayy azıcık mantık, mantık please
Aralara İngilizce kelimeler konularak havalı olunuyorsa alıntımın tamamını ingilizce yazabilirim . Yorumuna gelince kürtaj yaptırdığı için insanlar evlat hasreti çekmiyor Tabiki ama Allah'ın verdiği böylesine büyük bir nimeti keyfi hiçbir sıkıntı yokken aldırmak size normal geliyorsa yazık vallahi bu zihniyetlere

Merhabalar arkadaslar,

Konuya nereden basliyacagimi bilemiyorum. Söyle özetlemek istiyorum. Ben 13 haftalik hamileyim 3uncu cocuguma. Bi hastaligimdan dolayi hapi birakmak zorunda kaldim ve istemedigim halde hamile kaldim kendi dikkatsizligim yüzünden. Benim cocuklugum cok zor gecti, mutsuz bir evde hergun kavga icinde buyudum. Ortanci cocuk oldugum icin sevgisiz ve ilgisiz buyudum. Herseyimi kendim yaptim kendim calistim kendim ayaklarim uzerinde durdum, kisacasi ailemden ne maddi ne manevi hic bir destek gormedim. Onlar hep ilk cocuklarini sevdiler onemsediler. Halada oyle, surekli zaten hastayim diyip kendini acindiran bir insan. Benim esimle aram yillardir iyi degil, oda benim 4üncü cocugum gibi birsey, hep bir yuk bana asla kendi isini kendi göremez. Sanki evin babasi benim. Suan bunlari neden anlatiyorum. Hamile oldugumu ogrendigimde antidepresan hapi kullaniyordum birakmak zorunda kaldim. Suan çok kotuyum surekli aglama nobetleri geciriyorum ve iki çocugumla ilgilenemiyorum. Annemgilden hic bir destek gormuyorum onlarin tek derdi büyük çocuklari. Cocugu aldirmayi cok dusundum ama gunah oldugu icin aldiramadim. Ama dusundukce deli olcam, ne ucuncu cocuga bakacak gucum var nede kucuk kizimi kendi pozisyonuma sokmak istemiyorum, evimde bi ortanci cocuk olsun istemiyorum. Benim hayatim yok sayilmakla gecti ne deger verdiler nede sevgi. Suan kizim yanimda yatiyor ve ona baktikca icim gidiyor. Diyeceksiniz sen annengil gibi olma, ama insan gordugunu uyguluyor ne derseniz deyin. Benim bu hafta bi secim yapmam lazim son sansim bu bebegi aldirmak icin. Neyapayim neolır bana yardimci olun.
Allah yardımcınız olsun

insan kendi gördüğünü uygular lafı inanılmaz acımasız geldi bana. zincirleri kırmak sizin elinizde halbuki. ayrıca yasal süreyi geçmişsiniz illegal yoldan yapacaksınız bilemem ama 13 haftalık bebeğin acıyı hissedebildiğini bilin. antidepresanları bırakmanız kötü olmuş ama psikolojik destek almayı deneyin.

X