Hamileyim evi terkettim

Kendim aramayı düşünmüyorum çünkü biliyorum tükürdüğümü yalamış olacağım. Bana çıkarken sen gittikten sonra adım atacağımı sanıyorsan yanılıyorsun. Sen laz inadıyla karşılaşmamışsın. Bu evden adımını attığın anda geri dönemezsin. Tarzında konuştu. Ama diğer hanfendinin de dediği gibi kendisi öküz olduğu için ne kadar geçerse geçsin asla adım almayacağını düşünüyorum. Ben ne yapacağım, ne kadar bekleyeceğim, boşanmalı mıyım? Bu sorular bu belirsizlik bu bekleyiş beni mahvediyor. Anne babamın evinde saatler geçmiyor.
Ani kararlar vermeyin.
Sabırla bekleyin,boşanmak istemiyorsanız özellikle zira arada bebek var eşiniz illaki sizi etmese onu merak edecek. Bir şekilde iletişim kuracaksınız eninde sonunda.
Barismaya niyetiniz varsa da bir araya geldiğinizde bize anlattıgıniz gibi kırgınlıklarınızı,hislerinizi,beklentilerinizi anlatın ki belli ki eşiniz farkında değil hislerinizin. Belki kendine çeki düzen verir.

Yani fevri davranmıssınız ben hamileyim nazım kaprisim çekilecek düşüncenizi de çok hoş bulmadım açıkçası.

Merhabalar, ben 1 senedir evli, 5 aylık da hamileyim. Evde saçma sapan bir sebepten kavga çıktı, ben de sürekli eşimin gergin, sinirli olmasından bıktığım ve dolduğum için çok yükseldim ve hakaret etmeye başladım. "Senin derdin ne? Hastaysan tedavi ol. Durduk yere ortalığı ayağa kaldırıyorsun, ruh hastası mısın? " gibi cümleler sarfetmeye başladım. Sesim çok yükseldiği için geç saat olduğu için sus demek istercesine ağzımı kapatma girişimi olduğu için eli dudağıma çarptı. Tabii ben o anda idrak edemedim ve bana vurduğunu sanarak iyice yükselmeye başladım. "Ben hamileyim sen bana nasıl el kaldırırsın diye ona saldırdım, ve o anlık sinir boşalması ile biranda babamı arayarak beni almaya gelmesini söyledim. O da topla bütün eşyalarını git dedi. Binadan komşumuz ses geldiği için kardeşlerini aramış kardeşleri karşı apartmanda oturuyor, onlar geldiler bana abilerini savunur tarzında konuştular. Gitme, etme, evlilikte olur böyle şeyler, yanlışlıkla vurmuş bilerek yapmamış vs vs vs. Ama ben artık çok dolduğum için kararımda kesin davrandım. Annem babam ile birlikte eve döndüm. 2 gün oldu ne arıyor ne soruyor. Eğer hamile olmasaydım kararım %100 boşanmak olurdu. Ama kahroluyorum o bebeğin suçu ne diye. Çok ağrıma gidiyor yaptığı davranış. Sürekli bağırıp çağırması laf sokması hakaret etmesi, beni aşağılaması.. ben hamileyim el üstünde tutulup benim kaprislerim çekilmesi gerekirken bana bağırılıyor. Eğer benim bir yerde hatam olmuşsa lütfen bana bunu söyleyin , ama doğru yaptığımı düşünüyorsanız da lütfen söyleyin çünkü ben 2 gündür kendimde değilim. Zaman geçmiyor ağlıyor üzülüyorum. Kendime mi üzülüyorum, bebeğe mi onun beni aramamasına mı bilmiyorum. O kadar kötü hissediyorum ki.. çok mu zor ilişki içerisinde kalp kırmamaya çalışmak, bağırmamak, sevdiğinin yüzünü güldürmek için çaba sarfetmek. Eşim sözde beni sevdiğini söylüyor ama davranışlarında ben bunu hiç bir şekilde hissedemiyorum. Evlendikten sonra çok değişti. Ne iltifat eder oldu , ne beni kaybetmekten korkar oldu, ne bir çiçek bir hediye aldı. Evliliğin ilk aylarıdır alışma sürecidir derken sürpriz bir şekilde bebek olduğunu öğrendik. Madem böyle bir ilişkiniz vardı neden çocuk yaptınız diyecek olanlar çok haklı. Onu da şöyle açıklayayım benim kadın doğum doktorum bana bende polikistik over sendromu olduğunu, hormonlarımın bozuk olduğunu, çocuğumun olmasının çok kolay olmayacağını tedavi görmem gerekeceğini söylemişti. Ben de onun sözlerine güvenerek korunmadım. Fakat öğrendiğimde de çok mutlu oldum. 1 yıldır git gide kötüye giden kavgalar, benim yorgunluğum, tahammülsüzlüğüm, artık sabrımın kalmaması ve eşimle defalarca konuşsam da bir karşılık alamayışımdan dolayı yitirdiğim inancım, kendime olan güvenimi kaybetmem, kendimi çok yalnız hissetmem ve sevgisizlikten dolayı yavaş yavaş solmamdan ötürü bugün bu haldeyiz. Benim artık gücüm kalmadı.
Bence biraz abartı olmuş
Bağırma konusunda eşiniz haklı sizi susturmak için eliyle kapatmak istemiş.
Evi terketmeniz hata olmuş.Bosanma işini iyi düşünün.Bir senedir eşimle aramız bozuk ve ben çok yıprandım bu süreçte.

İki tarafın da hatası var.
Eşinize gelince bir kimsenin dudağı kapatmakla dudak patlamaz. Onu bir geçelim. Sürekli geçimsiz adamla da zor. Bağır çağır. Artık komşular duysun, sonra evi terkedersen geri dönme. Oldu o zaman. Geçsin bunları karısına psikolojik hatta fiziksel şiddette bulunurken iyi, elalem duyunca kötü.
Size gelince bebeginizi saglikla buyutun insallah
doktor raporlu bir yatak istirahati gerektirecek bir rahatsızlığınız yoksa niye işten ayriliyorsunuz? Hamilelik hastalık değil. Cebinizde 200 TL olmayacak durumdaysaniz bir zahmet çalışacaksınız. Ha rahatsızım diyorsaniz da ona buna kek borekle işiniz ne? Bir de niye gelsin arasın derdindesiniz? Bir kafanızı dinleyin. Zamana bırakın. Ben açıkçası 2 gün önce dudağımı patlatan, taa babamı arayacak şekilde evden ayrildigim adam aramiyor diye dertlenmezdim. Bir karar vermek için zaman tanırdım kendime. 1 senelik evlilik, 5 aylık çocuk, 2 işsizlik. Biraz sakinleşin.

Not: Pcos korunmama sebebi değil

Malesef sadece dizi ve filmlerde hamile diye karısını göklere çıkartan her nazını çeken adamlar...
Bir erkek ne kadar geç baba olursa o kadar kıymet veriyor hamilelikte karısına,doğunca bebeğine...
Bende çok sorunlar yaşadım hamileliğimde fiziksel şiddet hariç eş ve ailesinden...kimse değer vermedi el üstünde tutmadı yetmezmiş gibi sürekli üstume gelindi...hormonlar malum çok zorluk çektim..9ay boyunca ağladım..hayatimin en zor zamanlariydi belki de psikolojik şiddete çok maruz kaldım...depresyondan depresyona depar attım resmen..20 yıl geçti aradan hala unutamıyorum..
Sonuç nemi oldu bidaha çocuk istemedim
Yalvarıyor,manipüle ediyor,her yolu deniyorlar bidaha dogurayim diye konularımi ve yorumlarımı okuyanlar bilir
Asla diyorum asla! O günleri tekrar yaşamak istemiyorum hoş eşimle aram o zamanlardaki gibi değil milyon yıl katettik...şimdi bana ve evliligimize aşırı düşkün bu arada yaş oldu ben 40 o 45🤣
Canini istesem verecek kıvamda çok şükür...hamile olsam dünyayı ayaklarıma serer imkanlari dahilinde...ama yok benden geçti çocuk bakmak asla dogurmam
Gelelim size yaşınız kaç bilmiyorum ama belliki toysunuz ...
Eşinizin huyunu en iyi siz bilirsiniz ona göre davranmayı da ogrenmeniz lazım
Hamilesiniz evet ama eşiniz sinirliyken şiddet uygulayabilecek potansiyele biriyse siz bir adım geri duracak sakinkestikten sonra problemlerinizi cozmeye çalışacaksınız...
Veya geginseniz eşinize güzel bir dille tartışmak istemediğinizi biraz yanlız kalmak istediğinizi size zaman tanimasi gerektiğini söyleyip odanıza cekileceksiniz
Evlilik böyle yoluna girer...ama zamanla..
Gelelim simdki durumunuza mademki aile yanında siniz sakin olun ani hareket etmeyin
Armayin büyükler illaki araya girecektir ailesi mesela ve aileniz
Bu süreçte aramayın ararsa hemen açmayın normal ve sakin konuşun sinirlenmeden yukselmeden laf sokmadan konuşun...
Özür dilermi bilemem o kişiliğiyle alakalı
Ha olduda aramazsa bebeginizin kontrolü olduğunda mesaj atın ben şu saatte kontrole gideceğim haberin olsun diye...gelirse ki gelecektir muhakkak o vesileyle barisirsiniz...ama bidaha tartışmalarını zi bu raddeye getirmemeye özen gösterin şiddet malesef tekrarlanabilir bir durum buda evliliginize ciddi zararlar verir...tekrar yaşamazsınız umarim

İlk anlattiklarinizla sonradan anlattiklariniz aynı mi? neden yumusatiyorsunuz durumu bu kadar ağzınız kanamis kapatmakla carpmakla dudak kanar mı? Bı tatlı için para konusunda bu kadar olay çıkarmış bu da normal değil. Ya hayatım keşke bana da sorsaydin biraz sikisicaz maddi olarak neyse bir dahakine önce bana sorarsan daha iyi olur demek de var. Yani işin rengi çok baskaymis ufak tefek onemsiz konular mi bunlar, baya büyük olaylar sadece bagirmiyor ki tehdit ediyor, rezil etmeye çalışıyor, küçük düşürüyor, hafif şeyler değil bunlar da psikolojik şiddete girer.

ilk yaptigim yorumu daha normal, evliliğe henüz alisamamis, iletişimi oturtamamis bir çift olduğunuzu düşünerek yapmıştım ancak şu an durum çok başka oldu.

Hala olayı hafifletme derdindesiniz o anki farkındalığınızi kenara atmış adamın dedigine inanmak istiyorsunuz ama gerçek ortada susturmaya çalışırken kimsenin dudağı patlamaz baya çarpmış tokatı ağzınıza bıraksın bu işleri. Siz de hafifletmeyi bırakın ki olanları doğru ifade edebilin çok çabuk geri adım atmaya meyillisiniz böyle birine bu kadar kolay geri adım atılmaz hatta bence hiç adım atılmaz.

Herkese iyi veya kötü yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bugün elinde çiçeği ve tatlısıyla sürpriz yapıp geldi. Özür diledi ailemin önünde. Biz de sıcak karşıladık. Yemek yedik çayımızı içiyoruz birazdan eve döneceğiz. Gerek 2 gün yalnız kalıp düşünmem olsun gerek burda yazılan iyi kötü bütün yorumları olsun bu olaydan bir çok ders çıkarmama vesile oldu. Tekrar teşekkür ederim kendinize iyi bakın hoşçakalın. :KK200:

Rica ederim. Aynı modelden bende de vardı hatta daha kötü versiyonu ben anlıyorum sizi. İnsanı çıldırtıp sonra neden çıldırdın diyen tipler vardır aha onlar bunlar işte. Ben mesela sakin biriyimdir normalde. Ama adam beni en sonunda zıvanadan çıkarttı. Dayak yemekten yada bana ettiği tehditlerde söylediği şeyleri yapacağına korkup dursaydım bugün boşanmış biri olamazdım. Evet çocuklara üzülüyoruz ama psikolojisi bozuk kendi üzerinde kontrol sahibi olmayan bir baba ile sürekli annesini kavga ederken görmesinden ise sakin bir ortamda olması ana baba ayrı da olsa yeğdir. Ben senin yerinde olsam pişman olmazdım. Çıkarsan dönemezsin filan diyen adamlar varya çok gururlular ya hani boşandıktan sonra senden benden perişan oluyorlar. Bak buna emin ol. Ailesinin evinde sığıntı gibi odaya tıkmışlar bir küçük oda düşün yatak tv filan konmuş sen orada otur demişler sana. Hah işte benim ex böyle bir durumda. Bana pişman olursun yalvarırsın ama barışmam diyordu. Bende bana birşey olmaz merak etme sen demiştim kendisi yokluyor. Boşanmışız bir ay olmuş ama adam barışma hayalleri içinde. Yüz versem atlayıp gelir. Ama istemiyorum.

Saygı baştan korunur, sevgi baştan gösterilir, evliliğin kaldırmayacağı büyük laflar ve büyük kötülükler yapılmaz.

Filmin ilk serisini gördüm. İkincisini çekmek ister misin diye sor. Ben bu filmde yokum derim. Çünkü dönersem işleri bıraktığımdan daha kötü hale getirecek eminim. Ben karşımdakini tanıdım, biliyorum, düşündüm ve dik durdum. Sende düşün. Çok iyi düşün çocuk için evliliğin iyi bir ortam oluşturuyor muydu oluşturmuyor muydu karar ver. Kararını uygula değiştirme daha da.
Bana da bana bir şey olmaz diyordu mahkemede bana gülümsüyordu .Adam hala bırakamıyor.Sizi çok iyi anlıyorum .Benim ex de seni gebertirim vs sus lan vs tepkiler veriyordu en ufak bir sey de. Affediyordum .Ahlaksız dedi evden kovdum.Gitmedi tabiki yine sabrettim.Sonra en son olayı hastane önünde rezil etti .Sonra yine bana en son seni boşamam tekme tokat döverim hıncımi alırım ,siktir et derim ,kapının önüne koyarım dedi bu lafın üzerine gittim ve boşandım.

Kavganın fitilini ilk ateşleyen siz olmuşsunuz,ama değer gormediginizi düşünmek sizi bu noktaya getirmiş..ama koca da oturup konuşulacak olgunlukta değil galiba..bence adım atmayın,siz ararsanız sizi daha çok ezecek..net olun neye kızıyorsanız onu söyeyin,hamilelik hormonlarını bahane etmeyin.. size kıymet veriyorsa zaten gelir..ama sonrasında da aynı şeyler tekrarlanacak gibi..o adım atarsa kavga etmeden,ses yükselmeden beklentilerinizi konuşmalısınız..

Hamile kalmadan önce de böyle tartışmalarınız oluyor muydu yoksa hamilelikten ötürü duygu değişimlerinden mi bu şekilde oldu?
Hamile kalmadan önce de böyleyseniz sizi hamileyken tolere etmesini bekleyemezsiniz. Ama hamilelikten dolayı fevri davranıysanız sizi anlaması ve alttan alması gerekirdi. Yine de ne olursa olsun tartışmaları ailelere yansıtmak çok ama çok yanlış. Üstelik sonradan pişman olacağınız bir sebepten çıkıyorsa bu kavga. Bunu da sizin evliliğinizin çok genç olmasına bağlıyorum, biraz zaman geçince oturacaktır. Ama artık olan olmuş. Biraz bekleyin. Bence siz aramayın derim. Sizden gizliymiş gibi annenize aratabilirsiniz eğer annenizle eşinizin arası iyiyse. Anneniz arayıp oğlum üzmeyin birbirinizi felan desin. Siz aramayın.

İki tarafta baskın , toksik, siz de az değilsiniz carlamışsınız baya bu hikayeden bi cacık olmaz boşanmaya değer görmedim açıkçası bebek bi doğsun zaten alenen koştur koştur adliyeye gitmelik bir durum gelmedi bana. Kavgalar da benim de dilimin ayarı yoktur belki ondan alıştım ama bebek olunca eskisi gibi fevri olamıyorum artık

Merhabalar, ben 1 senedir evli, 5 aylık da hamileyim. Evde saçma sapan bir sebepten kavga çıktı, ben de sürekli eşimin gergin, sinirli olmasından bıktığım ve dolduğum için çok yükseldim ve hakaret etmeye başladım. "Senin derdin ne? Hastaysan tedavi ol. Durduk yere ortalığı ayağa kaldırıyorsun, ruh hastası mısın? " gibi cümleler sarfetmeye başladım. Sesim çok yükseldiği için geç saat olduğu için sus demek istercesine ağzımı kapatma girişimi olduğu için eli dudağıma çarptı. Tabii ben o anda idrak edemedim ve bana vurduğunu sanarak iyice yükselmeye başladım. "Ben hamileyim sen bana nasıl el kaldırırsın diye ona saldırdım, ve o anlık sinir boşalması ile biranda babamı arayarak beni almaya gelmesini söyledim. O da topla bütün eşyalarını git dedi. Binadan komşumuz ses geldiği için kardeşlerini aramış kardeşleri karşı apartmanda oturuyor, onlar geldiler bana abilerini savunur tarzında konuştular. Gitme, etme, evlilikte olur böyle şeyler, yanlışlıkla vurmuş bilerek yapmamış vs vs vs. Ama ben artık çok dolduğum için kararımda kesin davrandım. Annem babam ile birlikte eve döndüm. 2 gün oldu ne arıyor ne soruyor. Eğer hamile olmasaydım kararım %100 boşanmak olurdu. Ama kahroluyorum o bebeğin suçu ne diye. Çok ağrıma gidiyor yaptığı davranış. Sürekli bağırıp çağırması laf sokması hakaret etmesi, beni aşağılaması.. ben hamileyim el üstünde tutulup benim kaprislerim çekilmesi gerekirken bana bağırılıyor. Eğer benim bir yerde hatam olmuşsa lütfen bana bunu söyleyin , ama doğru yaptığımı düşünüyorsanız da lütfen söyleyin çünkü ben 2 gündür kendimde değilim. Zaman geçmiyor ağlıyor üzülüyorum. Kendime mi üzülüyorum, bebeğe mi onun beni aramamasına mı bilmiyorum. O kadar kötü hissediyorum ki.. çok mu zor ilişki içerisinde kalp kırmamaya çalışmak, bağırmamak, sevdiğinin yüzünü güldürmek için çaba sarfetmek. Eşim sözde beni sevdiğini söylüyor ama davranışlarında ben bunu hiç bir şekilde hissedemiyorum. Evlendikten sonra çok değişti. Ne iltifat eder oldu , ne beni kaybetmekten korkar oldu, ne bir çiçek bir hediye aldı. Evliliğin ilk aylarıdır alışma sürecidir derken sürpriz bir şekilde bebek olduğunu öğrendik. Madem böyle bir ilişkiniz vardı neden çocuk yaptınız diyecek olanlar çok haklı. Onu da şöyle açıklayayım benim kadın doğum doktorum bana bende polikistik over sendromu olduğunu, hormonlarımın bozuk olduğunu, çocuğumun olmasının çok kolay olmayacağını tedavi görmem gerekeceğini söylemişti. Ben de onun sözlerine güvenerek korunmadım. Fakat öğrendiğimde de çok mutlu oldum. 1 yıldır git gide kötüye giden kavgalar, benim yorgunluğum, tahammülsüzlüğüm, artık sabrımın kalmaması ve eşimle defalarca konuşsam da bir karşılık alamayışımdan dolayı yitirdiğim inancım, kendime olan güvenimi kaybetmem, kendimi çok yalnız hissetmem ve sevgisizlikten dolayı yavaş yavaş solmamdan ötürü bugün bu haldeyiz. Benim artık gücüm kalmadı.
Lütfen acele etmeyin..henüz çok taze sakince düşünün fevri karar vermeyin kendinizi eve kapatıp eziyet etmeyin ortalık bı durulsun her iki taraf sakinlessin bu esnada çıkın gezin hava alın dost ziyareti yapın.. daha sonra durumunuza karar verirsiniz

Herkese iyi veya kötü yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Bugün elinde çiçeği ve tatlısıyla sürpriz yapıp geldi. Özür diledi ailemin önünde. Biz de sıcak karşıladık. Yemek yedik çayımızı içiyoruz birazdan eve döneceğiz. Gerek 2 gün yalnız kalıp düşünmem olsun gerek burda yazılan iyi kötü bütün yorumları olsun bu olaydan bir çok ders çıkarmama vesile oldu. Tekrar teşekkür ederim kendinize iyi bakın hoşçakalın. :KK200:
Görünen o ki mutlusunuz. Öyle de kalın inşallah.
Hamileliğiniz ve sonrasında lohusalık ve emzirme döneminizde eşiniz sizi ve bebeğinizi düşünmeden agresifleşiyorsa siz kendinizi ve bebeğinizi düşünerek sakin kalın olur mu? Birinin aklı başında olmalı. Bir de boşanmayı göze almadan aileleri işe karıştırmayın, evi terketmeyin.
Inşallah eşiniz de sizi üzen davranışlarına çeki düzen verir. Agresif bir insana bağırarak şiddetin boyutunu arttırmayın bundan sonra. Kendinizi koruyun.

Bana göre olayı siz büyütmüşsünüz. Hatta içten içe kendinizin büyüttüğünün farkındasınız da cümlelerinizde. Kavga konusunun saçma olduğunu kendiniz yazmışsınız. Sinirlerinize hakim olamayıp eşinize bağırmış hakaretler etmişsiniz. Gecenin bir yarısı olduğunu umursamadığınızdan eşiniz sizi susturmak için ağzınızı kapatmaya çalışırken elinin çarpmasını 'vurdu sandım' diye düşünerek iyice abarttım demişsiniz. Komşular, eşinizin kardeşleri, sizin ebeveyniniz hepsi işe karışmış. Şimdi de ailemin evindeyim neden beni aramıyor tribine giriyorsunuz. İster el üstünde tutulma beklentinizi bir kenara bırakıp duruma objektif bakıp eşinizle iletişime siz geçin isterseniz de haklı olduğunuza dair sebepler ve destekler bulmaya devam edin.

Bana göre olayı siz büyütmüşsünüz. Hatta içten içe kendinizin büyüttüğünün farkındasınız da cümlelerinizde. Kavga konusunun saçma olduğunu kendiniz yazmışsınız. Sinirlerinize hakim olamayıp eşinize bağırmış hakaretler etmişsiniz. Gecenin bir yarısı olduğunu umursamadığınızdan eşiniz sizi susturmak için ağzınızı kapatmaya çalışırken elinin çarpmasını 'vurdu sandım' diye düşünerek iyice abarttım demişsiniz. Komşular, eşinizin kardeşleri, sizin ebeveyniniz hepsi işe karışmış. Şimdi de ailemin evindeyim neden beni aramıyor tribine giriyorsunuz. İster el üstünde tutulma beklentinizi bir kenara bırakıp duruma objektif bakıp eşinizle iletişime siz geçin isterseniz de haklı olduğunuza dair sebepler ve destekler bulmaya devam edin.
Yukarıda yazdığımı görmediniz sanırım. Evet ben de hatalarımın farkındayım, beni yükselten dudağımdan kan geldiğini gördüğümde o anda bana vurduğunu sanmamdı, onun öncesinde kavga çok saçma bir sebepten çıktı ben de hormonların etkisiyle sakin kalamadığım için karşılık verdim, sonra vurdu zannedince iyice çileden çıkıp ailemi aradım. Ama olayın başında kendimi suçlu görmüyorum çünkü kavga benden ötürü başlamadı. Yani bir şeyi benim sorun etmemle başlamadı ki ortada bence sorun edilecek bir şey yoktu. O çiçeğiyle tatlısıyla gelip özür dileyince ben de her konuda özür diledim. Ailemi aradığım için, ortalığı ayağa kaldırdığım için, onu da sanki bana dayak atıyormuş pozisyonuna düşürdüğüm için pişman oldum. Karşılıklı özür dileyip hatalarımızı kabul ettik. Bir müsibet bin nasihattan daha iyidir derler. Bir de burda yazılanları okudukça karşı tarafın gözünden de bakmaya başladım. Bazen insan sürekli kendini haklı görmek istiyor. Aslında tartışma olmayan hiç bir evlilik yok. Sanırım ben bu ara gerginliğe gelemiyorum, gerileceğim gerilmemeliyim diye daha çok stres olup daha çok geriliyorum kısır döngü gibi.

Görünen o ki mutlusunuz. Öyle de kalın inşallah.
Hamileliğiniz ve sonrasında lohusalık ve emzirme döneminizde eşiniz sizi ve bebeğinizi düşünmeden agresifleşiyorsa siz kendinizi ve bebeğinizi düşünerek sakin kalın olur mu? Birinin aklı başında olmalı. Bir de boşanmayı göze almadan aileleri işe karıştırmayın, evi terketmeyin.
Inşallah eşiniz de sizi üzen davranışlarına çeki düzen verir. Agresif bir insana bağırarak şiddetin boyutunu arttırmayın bundan sonra. Kendinizi koruyun.
Çok haklısınız çok teşekkür ederim:)

Hamile olduğunuz için her türlü eve döneceğinizi düşünüyor , bundan dolayı arayıp arayı bulma girisiminde bulunmuyor. Sabredebildigin kadar sabret , o anı yanlış anlamış olsanda, bagirmalari hakaret etmeleri yüzünden bile bir süre geri donmemen lazim

X