Hamileyim fakat bebeğin ismi konusunda zıt düşüyoruz

beyazkelebek0035

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2023
30
14
35
Hamileyim fakat bebeğin ismi konusunda zıt düşüyoruz:110:,

merhaba eşim ile isim konusunda zıt düşüp tartışıyoruz daha sonra sinir oluyorum ben çokda sinirlenmek istemiyorum bebeğime bişi olur diye ama sınırı zorluyor bazen

illa ismini ben koyacağım benim istediğim olacak diyor bende hayır diyorum zıtlaşıyoruz ortak bir isimde buluşamadık benim beğendiğim isimleri o beğenmiyor onun beğendiğini ben konu hakkında tecrübesi olan varmı
ben melisa istiyorum o ela iki ismi olsun ela melisa diyorum onuda kabul etmiyor

merhaba eşim ile isim konusunda zıt düşüp tartışıyoruz daha sonra sinir oluyorum ben çokda sinirlenmek istemiyorum bebeğime bişi olur diye ama sınırı zorluyor bazen

illa ismini ben koyacağım benim istediğim olacak diyor bende hayır diyorum zıtlaşıyoruz ortak bir isimde buluşamadık benim beğendiğim isimleri o beğenmiyor onun beğendiğini ben konu hakkında tecrübesi olan varmı
ben melisa istiyorum o ela iki ismi olsun ela melisa diyorum onuda kabul etmiyor
Kv ismi istemiyor dua edin

Ozellikle kiz isimlerinde erkek israrci oluyorsa ben altinda birsey ariyorum. Eski sevgili olur, platonik ask olur.

Üç beş tane ortak beğendiğiniz isim bulup kura çekseniz. Eşiniz eladan vazgeçmiyorsa kabul ederseniz onu da dahil edin kuraya. Güzel bir isim bence. Aranızda inatlaşma olmuş maalesef.

Üç beş tane ortak beğendiğiniz isim bulup kura çekseniz. Eşiniz eladan vazgeçmiyorsa kabul ederseniz onu da dahil edin kuraya. Güzel bir isim bence. Aranızda inatlaşma olmuş maalesef.
evet iş inatlaşmaya gittii maalesef boğa burcu eşim bende inatım o da inat bakalaım nolcak böyle yani bu sorunu yaşayan var mı normal bişi mi yani bu

Annem ismimi başka bişey istemiş babam anası ağlayınca gitmiş onun adını koymuş kimlik çıkartmaya ya beraber gidin ya o zamana kadar anlaşın en iyisi. Kızımın ismini kendim koydum eşimde karışmadı

Bebeği eşiniz taşıyacaksa ve hayatının geri kalanında kahrını da dahil çekecekse buyursun koysun. Yoksa işinize karışmasın.

Ya sacmalamayin ya kadinin aklina sacmw sapan seyler sokmayin
Bu gozler serenay sarikayaya asik oldugu icin israr israr israrla kizinin adini mira koyan gordu. İsrarla bir ismi koymak istiyorsa adam ben kurcalarim. Konu sahibi zaten oyle bisey olamaz dedi bitti.

Soyadını o veriyor zaten bir şeye de karışmasalar olmaz ne bu ısrar üstelik kiz bebek hayırdır istediği isimle bir anısı mı var yoksa? 🤔

Bu gozler serenay sarikayaya asik oldugu icin israr israr israrla kizinin adini mira koyan gordu. İsrarla bir ismi koymak istiyorsa adam ben kurcalarim. Konu sahibi zaten oyle bisey olamaz dedi bitti.
Serenay sarikaya eski sevgilisi degildir kocanin herhalde 🤣

Serenay sarikaya eski sevgilisi degildir kocanin herhalde 🤣
🤣🤣 ben kocama zaten isim hakki vermedigim icin sorun yok. Arkadasmin kocasi baya platonik kizi zorla sarisin yapti cocugun adini mira koydu. Ela takintisi da bana doktorlar - yasemin ergeneyi animsatti. 90-99 model erkolarin hayallerini suslerdi bi zamanlar.

X