Hamileyim ve aldatıldım...

Kaç yıldır çalışıyorum yemekte horoz eti veren bir işyeri görmedim daha. Hadi işyerinde yedi diyelim hangi işyerinde 40 gün üst üste horoz eti çıkar? Tavuk yalanını uydursa bir nebze daha mantıklı olurmuş 🤭

gerçekten çok üzüldüm.
yazıp yazıp sildim.
sadece Allah yardımcınız olsun duasını yazmak istiyorum. umarım en kısa zamanda bu acıdan hakkınızda nasıl olması hayırlı ise öyle kurtulursunuz.
Allah hepimize akıl, fikir, irade ve doğruyu seçme yetisi versin.

Karnında çocuğu varken intihar düşünen ve 40 gün horoz eti yiyen kocasını burda anlatan mi bize saçma salak diyor ? 😁 Allah akıl versin size
Neden böyle söylüyorsunuz ki ama:KK43: Kadın zaten perişan bir halde ve inanmadığını söylemiş horoz olayına. Aldatılmanın nasıl acı verici birşey olduğunu bilmiyor olabilirsiniz ama ben tecrübe etmiş biri olarak hiç kolay olmadığını söyleyebilirim, insanın aklına o psikolojiyle herşey geliyor, üstelik hamile..Bu kadar kırıcı olmayın lütfen, kime ne faydası var? Zor durumda olan hamile bir kadınla dalga geçince, onu üzünce ne geçiyor elinize Allah aşkına?

Kayınbabamlarda kalıyoruz düzeltmeye çalışıyorlar durumu. Size inanıyorum ama o bir kez yaptıysa bir daha yapar diyorum mutabık kalamadık

Durumu es ailesi mi duzeltmeye calisiyor? Sebep? Onlar da mi bu aldatma meselesinin icindeymis. Es ailesi ile mutabik kalmak onemli mesele. Esin horozlardan sonra sesi icine kacti herhalde. Es ailesi ile mutabik kalamayip esle mutabik kalacak haliniz yok dimi ama. Evlilikler es ailesi ile yapilir. Es dediginiz dis kapinin dis mandalidir. Hele ki isin icine horoz dahil olduysa kayinbabada kalmak onemli.

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
Bebeğiniz için yaşayacaksınız bundan sonra, hem anne hem baba olacaksınız ona Allah yardımcınız olsun umarım bundan sonra güzel bir hayatınız olur. Kararınız boşanmak yönündeyse affetmemeniz sizin lehinize olur yoksa dava ilerde açıldığında eşim beni affetmişti diyecektir. Yok eğer boşanmam diyorsanız da olanları unutmaya çalışacaksınız boşanmayacaksanız eğer yüz göz olmayın çok fazla burada görüyoruz bazı hanımefendiler önce boşanacagım deyip sonra vazgeçiyorlar sonrası daha sıkıntılı olabiliyor o yüzden net bir karar alıp ona göre karar verin boşanın yada boşanmayın diyemiyorum herkesin kendi hayatı, kendi kararı. Umarım bebeğinizle mutlu bir hayatınız olur 🤲

Lütfen inanmayın erkeklerin şu büyü yalanına ya
Adı beyefendi çok sadık çok mükemmel bir eşte işte ne yapsın adamcağız hain ve zalim kızlar adama büyü yapıp evin yolundan çevirdiler.
Özellikle 40 gün horoz eti yedim yalanının kuyruğu taa nereye gider.

Ayrıca eşinin ailesine çok güvenme sen boşanmaya kalk, yüksek bir tazminat iste bak sana neler yapıyorlar.
Büyük ihtimalle boşanmayacaksın ama şimdiden kendini güvence altına almaya çalış.
Bugün böyle yapan ileride hiç çekinmez göstere göstere yapar katlanamazsın.

Ahh canım üzüntünü yüreğimde hissettim.Keske yanında olup sana sarılıp geçecek diyebilseydim.
15 yildan sonra aldatilan biri olarak söyleyeyim.Malesef geçmeyecek.
Hamilesin bu durumda hersey daha da zor geliyordur.Hayat tercihlerden ibarettir.
Biz ne desek bos.Karari sen vereceksin.Bir kere aldatan ve affedilenler.malesef yine yapıyor.
Erkekler böyle.Senin hamile halinle kurduğun hayallerinin bile önemi yok onlar için.
Kendi canınla kimseyi cezalandiramazsin hele kendini asla.Senin bebeğin için Allah a bir şükür ve yaşama borcun var zaten.
Kendini toparla yıkılma hersey bir gün geçer.
Ne istiyorsun karar ver ve uygula.Allah yardımcınız olsun

Buraya konu açan kişilerin yorumlarını okuyunca aklıma şu soru takılıyor neyin aklını arıyorsun?
Aldatılma,şiddet oldugu zaman her akıl aynı şeyi düşünüyor boşan ama konu sahipleri boşanmak ailem baskıcı,mesleğim yok cocugum babasına çok düşkün eeee sebepler zinciri bunlar ise biz ne yapalım?kocana bak aldatma ,şiddetten vazgeç mi diyelim?
Lütfen konu sahibi bu kocayı dövmek isteyen olursa bırakın dövsün..

Ay şu ezik halden bi çıkın önce bu ne ya. Bu adamla mı geldin dünyaya da bunsuz yaşayamazsın ölüp bitiyorsun. Sabaha kadar allahım sabaha çıkarma beni nedir ya.
Sen karnında can taşıyorsun önce bi anne sorumluluğuna gir lütfen.
Eşinin ailesi oğlunun yuvası yıkılsın istemez tabi. Şimdi bir sürü palavra sıkacaklardır tabiki.
Ben boşan demem ister boşan ister boşanma ama lütfen şu ezikliği bırak. Kötü bir tecrübe yaşadın eyvallah ama hayat devam ediyor kocana bu kadar ölüp hayatının merkezi yapma

Kızlar beş aylık hamileyim. Telefonunda yakaladım mesajlar, buluşmalar, görüntülü görüşmeler, kahve içmeler ve daha nicesi... Ciğerim yanıyor, içimin ateşi sönmüyor. Ölmeyi denedim onu da beceremedim. Kendi ağzıyla dedi ki gözüme perde inmiş gibiydi sanki seni görmüyordum seni hiç istemiyordum, arzulamıyordum dedi. Ne zaman ilişki istesem hep kaçtı benden, bi bahane bulup evden de çıktı. Eve hiç gelmezdi beni arkadaşlarımla dışardayız bir rahat bırakmıyorsun diye azarladı kapatırdı telefonu. Yarını göresim yok, öldüm de toprak atanım yok...
Arzulamıyormuşmuş yesinler...daha dün bebek olana kadar arzuluyordun ama.

Konu sahibi diyor ya ‘çok aşıktım, her şeyini dört dörtlük yaptım’.
Gençler iyi okusun bunları.
Adamları hayatımızın merkezine koydukça, ‘ölüyorum senin için’ dedikçe kaybetme korkusu olmuyor onlarda da.

Çok üzgünsünüz, şoktasınız, yaralısınız tamam ama elin adamı için ölmeyi istemek de çok arabesk.
Toparlayın kendinizi, karnınızdaki bebeğe yazık.

Bir de şöyle bir konuyu bile dalgaya alıp geyik yapanlar oturup ‘ben ne yapıyorum?’ Diye bir düşünsünler.
Her şeyin bir yeri, zamanı, ortamı var.
Gencecik bir kadın bize derdini anlatıyor, çok saçma argümanları savunma mekanizması olarak da kullanıyor olabilir, içten içe ‘bu arkadaş da buna inanıyor, hayret ‘ diye garipsiyor da olabiliriz.
Her düşündüğümüzü, aklımızdan geçeni yazmak zorunda değiliz.

X