Hamileyken rüyda altin görmek ne demektir

Deryaxcv

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
57
22
23
Arkadaşlar babam rüyasında bana Altın verdiğini görmüş ben rüyamda altın gordum kaynanam altın görmüş sizce böyle bi rüyanın cinsiyetle alakası var mi

Arkadaşlar babam rüyasında bana Altın verdiğini görmüş ben rüyamda altın gordum kaynanam altın görmüş sizce böyle bi rüyanın cinsiyetle alakası var mi
Erinmedim hemen googledan baktım rüyalara inanırım da ☺️
Rüyada hamile kadının altın görmesi kız bebeği olacağının müjdesini verir. Diyor rabbim hayırlısını versin Allah bilir tabiki ☺️

Erinmedim hemen googledan baktım rüyalara inanırım da ☺️
Rüyada hamile kadının altın görmesi kız bebeği olacağının müjdesini verir. Diyor rabbim hayırlısını versin Allah bilir tabiki ☺️
Teşekkürler evet öyle deniyor ama benim içimden erkek geçtiği için bi türlü kendimi inandiramiyorum

Ruya kisiye özeldir. Altın herkeste ayni manaya gelmez, hatta gördüğü zamana gore bile manasi degisebiliyor. İnşâAllâh guzel seye işarettir:)

Ruya kisiye özeldir. Altın herkeste ayni manaya gelmez, hatta gördüğü zamana gore bile manasi degisebiliyor. İnşâAllâh guzel seye işarettir:)
Yani babam ve kaynanam da aynı zamanda gördükleri için bi manası var mı diye çok merak ettim ondan herhalde

Rabbım saglıcakla kucagınıza versin ınsallah AMİN 🙏

X