Gebeliğe Hazırlık HAMİŞ OLMAK İÇİN BİR ÖNERİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canimm Allah'ım kabul etsin bende ediyorum hep dua.yazamadim cezam vardı o geceden dolayı sanırım şikayet etti beni o sahis:KK70: sende bir sorun varmı
Valla bende ceza yemişim giremedim bugüne kadar kuzumm tek merak ettiğim o şahsın ceza alıp almadığı çünkü bize bissürü hakaret etti ne cehaletimiz kaldı ne insanları kandırmamız :KK70:

Evet kuzum 5ml lik eczanede 50 kuruş mu ne al bi kaç tane bulunsun inşallah Rabbim nasip eder :)
tamam canım, alınca buraya görsel atarım yine de
bu ince mi kalın mı oluyor, bi de ucunda iğne yok değil mi şırınganın, ne kadar içeri sokucam, bir defada mı hepsini çekicem şırıngadan içeriye yaparken
yaaa kafamda deli deli sorularo_O:ukala:

Valla bende ceza yemişim giremedim bugüne kadar kuzumm tek merak ettiğim o şahsın ceza alıp almadığı çünkü bize bissürü hakaret etti ne cehaletimiz kaldı ne insanları kandırmamız :KK70:
Hahahahah hiç sorma kuzum :KK70: hırsa bakarmısin bende onun sayfasına girip defalarca şikayet ettim sizd edin kuzum.sonrada gozardi et var ona tıkla gormezsin yorunlarini falan bı nevi engellemek sanırım

Günaydın kuzumm valla bende özledim :KK200: üslüpla ilgili ceza almışım ama valla anlamadım da neden olduğunu neyse gerçekten buradan olumsuz yorum yapan herşeyi bilen arkadaşlara sesleniyorum biz bi umut bütün risklere rağmen denedik ve deneyeceğiz çünkü bu bir umut lütfen ama lütfen buraya yazmayın bizi kırıp sinirle bişey yazmaya zorlamayın
heh aynennn katılıyorum lütfen buradan uzak durun :KK12:

Hahahahah hiç sorma kuzum :KK70: hırsa bakarmısin bende onun sayfasına girip defalarca şikayet ettim sizd edin kuzum.sonrada gozardi et var ona tıkla gormezsin yorunlarini falan bı nevi engellemek sanırım
Valla güzel fikir kuzum ben hemen yapıyorum :KK70: nerde bi aksi insan varsa gelir bizi bulur :KK70:

Şu dua ile cum'a günü herhangi bir saatte dua edilirse sahibine muhakkak icabet olunur."

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannanu yâ mennanu yâ bedîas semâvâti vel erdi yâ zel celâli vel ikrâm
Canlarım ben her cuma bu duayı okurum bugün de mübarek cuma ben sizin için bu duayla dua ettim sizde edin yer gök dua üzerine kurulu Allah dualarımızı geri çevirmesin :dua:

Şu dua ile cum'a günü herhangi bir saatte dua edilirse sahibine muhakkak icabet olunur."

"Lâ ilâhe illâ ente yâ hannanu yâ mennanu yâ bedîas semâvâti vel erdi yâ zel celâli vel ikrâm
Canlarım ben her cuma bu duayı okurum bugün de mübarek cuma ben sizin için bu duayla dua ettim sizde edin yer gök dua üzerine kurulu Allah dualarımızı geri çevirmesin :dua:
Ayy canım bende her cuma okurum çok güzel ve inandigimbir dua :) Allah razı olsun Allah sanada sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah

amin inşallahhh kuzum

Ayy canım bende her cuma okurum çok güzel ve inandigimbir dua :) Allah razı olsun Allah sanada sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Amin amin kuzum cümlemize inşallah hayırlısıyla hepimizin sağlıklı hayırlı evlatları olsun sağlıkla kucağımıza alalım bende bu duaya çok inanırım :)

Kuzum buraya atarsın yine de ucundaki iğneyi çıkardın ben sana kendi uyguladığımı adım adım anlatayım kafanda soru kalmasın şimdi ben kanepeyi açtım öyle yattım ayaklarımı da duvara koydum ki iyice belim yukarıda olsun belimin altına da yastık koydum eşim sprrmleri temiz bi bardağa boşaltıktan sonra iğneyle çekti getirdi benim ayaklar havada tabi kendim yapamayacağım için eşimden yardım istedim şırınganın boş kalan kısmına da hava çektim ki daha basınçla gitsin bu şırınganın yanında kanat gibi iki tane şeyi varya eşim oraya kadar içeri itti sonra hızlıca bi şeferde içeri itti yarım saat ayaklarımı indirmedim sonra kalkmadan ayaklarımı indirip yattım Rabbim nasip etti bi seferde oldu inşallah senin de bu posttaki herkesin de güzel haberlerini alırız :)
çok ayrıntılı anlattın canım, sağolsasın
merakımdan denemek istiyorum bakalım neden olmasın diyenlerdenim
ayrıca bi maliyeti veya külfeti de yok, bu da denemem için + bi detay
ama ben yine de bu yöntemin eşinin boşalma problemi olanlarda işe yarayacağını daha çok düşünüyorum
yine de 1 defa da olsa denemek lazım; neyin vesile olcağını bilemeyiz bu bana bişey kaybettirmez sonuçta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X