Gebeliğe Hazırlık HAMİŞ OLMAK İÇİN BİR ÖNERİ

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok ayrıntılı anlattın canım, sağolsasın
merakımdan denemek istiyorum bakalım neden olmasın diyenlerdenim
ayrıca bi maliyeti veya külfeti de yok, bu da denemem için + bi detay
ama ben yine de bu yöntemin eşinin boşalma problemi olanlarda işe yarayacağını daha çok düşünüyorum
yine de 1 defa da olsa denemek lazım; neyin vesile olcağını bilemeyiz bu bana bişey kaybettirmez sonuçta
Evet kuzum benim eşimde ilişki sırasında boşalma problemi vardı o yüzden denedim şükür oldu inşallah 2018 bitmeden hepiniz hamile kalırsınız da burada Allahın izniyle bayram ederiz :)

Deneyecek olan arkadaşları tek tek yazdım şuan için 13 kişiyiz umarım atladığım unuttuğum yoktur var ise yazsın hemen ekleyelim :KK69:ben bu ay 2 defa yapa bildim yumurtlama günü ve ondan iki gün sonra daha donra normale döndüm benim bat 5 aralık bakalım neler olacak :KK49:
Merhabalar bende bunu daha once okumustum yapmak istedim. Ama kuzenim kadin dogum doktoru o dediki siringayla sperm yapisini bozabilirsin dolayisiyla hamilelik riskli olabilir sonradan bunun vicdaniyla yasayamazsin dedi. Ama evet hamile kalmak icin yinede etkili yontem hizda sorun olanlar icin dedi. Ama tabii sizin sordugunuz yada bildiginiz bi arastirma varmi merak ettim cunku ben kuzenim ole dedigi halde yapmak istiyorum ama biyandanda korkuyorum spermin yapisi bozulur mu diye ?

Evet kuzum benim eşimde ilişki sırasında boşalma problemi vardı o yüzden denedim şükür oldu inşallah 2018 bitmeden hepiniz hamile kalırsınız da burada Allahın izniyle bayram ederiz :)
Merhabalar burda yeniyim yanlis gormedysem konusma olarak azda olsa bilgin var mi acaba ? Bu konular hakkinda yada sperm testleri hakkinda

Arkadaşlar hiç bir sağlık sorunu olmayıpta bebek arayanlara bi iki yöntemim var ilkel ama gerçek.🙈

1. Göbeğinize baktırın. Eğer göbek düşüklüğünüz varsa, sağlık sorununuz olmasada gebe kalmanız neredeyse imkansız denecek kadar zor.

2. Göbeğiniz yerinde, sağlığınız yerinde ama aylardır bebek arıyorsanız. Annem bir söz söylemişti. “Baba (kayınpeder) evinde döl çabuk tutar.” Gerçekten öyleymiş. Kayınvalidemlerde yaptık. O ay tuttu. Ve birçok arkadaşım bu iki yöntemide denedi oldu hemencik.

Kolay yöntemler. Aklınızda bulunsun. Vardır eski toprakların bir bildiği. :)

Bazı bayanlar sağlıksız olduğunu falan yazmışlar Arkadaşlar bunun sağlıksız bir tarafı yok çünkü kullanılan malzemenin tamamı steril benim eşim eczacı böyle bir yöntem varmış bu şekilde hamile kalınır mı dedim olabilir tabiki dedi çünkü bazı insanlarda doktorlar sıkıntı yok diyip oyaliyolar özellikle sperm hızı düşük olan insanlar için ve tupleri tıkalı insanlar için olabilecek bir yöntem. Ayrıca sağlıksız sperm zaten dollenmez bu şekilde özel çocuk dünyaya gelmez arkadaşlar her aklınıza geleni buraya yazmayın lütfen gebelik benim gibi bir çok bayanın hassas noktası psikolojisi bozulan insanları biliyorum ben bu yüzden. Fikriniz olmayan konulara girmeyin.

Arkadaşlar hiç bir sağlık sorunu olmayıpta bebek arayanlara bi iki yöntemim var ilkel ama gerçek.🙈

1. Göbeğinize baktırın. Eğer göbek düşüklüğünüz varsa, sağlık sorununuz olmasada gebe kalmanız neredeyse imkansız denecek kadar zor.

2. Göbeğiniz yerinde, sağlığınız yerinde ama aylardır bebek arıyorsanız. Annem bir söz söylemişti. “Baba (kayınpeder) evinde döl çabuk tutar.” Gerçekten öyleymiş. Kayınvalidemlerde yaptık. O ay tuttu. Ve birçok arkadaşım bu iki yöntemide denedi oldu hemencik.

Kolay yöntemler. Aklınızda bulunsun. Vardır eski toprakların bir bildiği. :)
Canim benim beraber oturuyorum sorunumda catlama sorunu ama 7senedir bi kere oldu dusuk yasadim sonra. Olmadi

Göbek düşüklüğüne baktırdın mı cnm bilgin var mı? Tabi yazdıklarım hiç sağlık sorunu olmayanlarda. Doktor hiçbişi bulamıyor ya onlar için.🙈
gobegimize kim bakicak ay kocakarilar mi.. nasil anlicaz ki belirtisi yok mu benim de cocugum olmuyo 1 bucuk yildir ve hic bir problem yok

gobegimize kim bakicak ay kocakarilar mi.. nasil anlicaz ki belirtisi yok mu benim de cocugum olmuyo 1 bucuk yildir ve hic bir problem yok

Aç karna sabah yere uzan halıya. Dizlerini karnına topla. En rahat hissettiğin parmağını göbek deliğine koy ve bastır. Kalp gibi bişey atması lazım. O göbek eşin. Yani orada damar topluluğu. Bazısında o ağır kaldırmaktan vs ırsi olarak çok çabuk kayıyor ve çocuk olmasına mani oluyo. Benim sol kaburgamın altına kadar kaymıştı. Kalp gibi orada atıyordu. Çıkıkçı bi teyze yerine oturttu. Yerine oturduktan 1 ay sonra hamile kaldım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X