hamişler kendinize dikkat edinn

E

EU1

Ziyaretçi
ya bugün bi gebe hastamız geldi düşük yapıyordu ya ve ayakta çocuğu düşürdü 3 aylıktı ya arkadaşlar bebeği bi görseniz varya ama okadar çok üzüldüm ki anlatamam tüm organları belliydi gözleri dahi çok tatlıyıdı düşük tehlikesi olanlar çok dikkatli olsun minik canavarlarınıza ii sahip çıkın sonra üzülmeyinsenağlama

allah sabır versin yazık ya çok üzüldüm en kısa zamanda tekrar hamile kalır umarım 3 aylık olunca sanki düşük riski daha az diye biliyodum ne yapmışta düşürmüş acaba

Allah Gostermesin Kimseye Cok Kotu,inşallah En Yakin Zamanda Tekrar Bebişi Olur

ay cok uzuldum valla allah kımseye yasatmasın umarım hemen hamıle kalır..

ayyy tüylerim kalktı Allah yardımcı olsun bütün hepimizin aynı zamanda :KK43:...

canım benim...çok üzüldüm. Allah ona bir an evvel hamile kalmayı nasip etsin inşallah...bunda da vardır bi hayır.

düşük 34. haftaya kadar olabiliyo kızlarr 34. hafta erken doğum oluyor 34 ü atlattıktan sonra anca rahat ediyo insan yani.dr.um öle sölemişti düşük riski her zaman olabiliyo.çok dikkat etmek lazımmış.ben ikizlerimden birini yani yağmurun kardeşini 11. haftamda kaybettim ama içimde eridi gitti benim..5 ay kusmayla attım yanii

allah hepimizin bebişlerini korusun onlar bu dünyanın birer melekleriii

:nazar:Allah kimsenin başına vermesin çok üzüldüm yaa allahım bütün hamileleri korusun:nazar:

ayyyyyyyyyyyyyy
sahimi
allah korusun ....
tüm anne adayları allaha emenet...

cok üzüldüm ya gercekten cok kötü bir duygu ve atlatmak hic de kolay degil ne yazik ki ama kader iste vardir bunda da bir hayir.Insallah o arkadas yakin zamanda tekrar hamile kalir ne diyim ki.Allah sabir versin

Allah sabır versin çok zor...Düşük olayında resmen bebek ordan çıkıyormu? çok şaşırdım..ben kanama falan oluyor önce diye biliyodum..ayy çokk fena..Allahım kimseye göstermesin..Bebeklerimizi korusun

Çok zordur eminim Allah sabır versin o bayana...
Bizlere de sağlık,sıhhat inşallah...

X